Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

film + studiowanie kodeksu pracy , to idzie w ogóle w parze?:D no u mnie też, roztopy, roztopy i jeszcze raz deszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, podzielna uwaga po prostu :D muszę Cię niestety zostawić, idę spać gdyż pobudkę mam o 5.30 ;p dobranoc Mężczyzno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwudziestolatek czytający kodeks pracy? To skądinąd ciekawe z punktu widzenia socjologicznego Zaskakujecie mnie, staruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam, 21latek :) uczy się bo takie wymogi szkoły, chyba nie sądzisz, że studiowałby kodeks z czystej przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto czytać kodeksy i inne ustawy, potem wiadomo kogo i o co można pozywać. I nikt nas nie oszuka. Warto czytać teksty prawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. w sumie masz rację taka wiedza przyda się w życiu, ale ja nie przepadam za czytaniem takich tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy chodzący nieideał czyta tylko dlatego, że mu w szkole każą? Bo przecież sam podjął decyzję o takiej a nie innej szkole, coś go w tej szkole chociaż trochę zainteresowało, więc droga Kruszynko, dlaczego twierdzisz, że czyta, bo musi. Może czyta i to go jednak nieco zainteresowało Wszak kodeks pracy jest interesującą ustawą, czyta się ją całkiem znośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, sam wybrał sobie taki i nie inny kierunek i jeżeli go to interesuje, to tylko pozostaje życzyć powodzenia na egzaminach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam czytać. jakie plany na wieczór/ noc? coś ciekawego? a może spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spacer nigdy nie jest za zimno :D Ja uwielbiam " Supernatural" znasz? :p czytałam "Ostrzeżenie" James'a Pattersona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godny uwagi, naprawdę :D ja się w nim zakochałam ;p Owszem. I jeżeli ma się z kim pomilczeć, podziwiać gwiazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pamiętam te lata dzieciństwa, jak bałam się to oglądać i myślałam, że w nocy "coś" po mnie przyjdzie :D nie lubisz? to co wolisz robić ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×