Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Według mnie to zaleta tylko mało ludzi ją ma (ja nie mam :D) a plany to poczytać coś posłuchać muzyki może obejrzeć jakiś film :D Czyli plany zwyczajne ;) a jak ty spędzisz wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spędzę tutaj. A późnym wieczorem/nocą pewnie dokończę książkę :d Jutro też idziesz do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzisz co tydzień? Oj ja bym tak nie chciała.. dlatego szukam szkoły co 2 tygodnie w weekend :) To sobie jutro posiedzisz w ławeczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli tak :d teraz w tym roku ją kończysz? Nic nie poradzimy na niewygodne siedzenia, trzeba z tym żyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno pomoże ;) właśnie kurczę nie wiem.. boję się, że jak pójdę na masaż to mogę nie znaleźć roboty.. jak byłam na rozmowie, to też się mnie zapytali na co chce iść i powiedzieli " masaż będzie lepszy" :D doradź, bo ja już się gubię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałbym masaż bo nauczysz się konkretnych rzeczy i możesz pracować nawet w domu tudzież otworzyć własny salon masażu i nie musisz być koniecznie zatrudniona w jakiejś przychodni czy gabinecie odnowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybiorę ten masaż chyba. Chyba tak. Dziękuję za radę ;) W sumie Romantyk - młodziutki jesteś :D "Z nim nie byłoby mi źle, Gdyby kochał tylko mnie, mnie, mnie..." ;) aj.. żeby kochał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mimo naszej różnicy wieku, ja też myślę o straconych szansach, miłości i przyszłości I potwierdzam, że kobiety z wiekiem pięknięją. To tak a propos straconych szans: ja też się umawiałem z dziewczynami odrobinę starszymi ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziadek z babcią, przy łożu śmierci ;D W sumie Romantyk - dobrze się układało ze starszą kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×