Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

no ja widzę dwie możliwości : pierwsza rozmowa udana i masz pracę (czego Ci życzę :))-oblewasz ze szczęścia druga możliwość rozmowa nieudana-oblewasz ze smutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę kiepsko. Picie do lustra to już objaw alkoholizmu więc u Ciebie odpada :) Ale zawsze można iść z przyjaciółką na jedno symboliczne piweczko nie trzeba szaleć całą noc (chociaż tak najfajniej:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lustra odpada! :D o tak, na imprezę całonocną znowu bym się wybrała :D lubisz wychodzić do klubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli zabierzesz mnie ze sobą do klubu + postawisz piwo to mogę być korepetytorką :D chyba, że dorzucisz coś jeszcze od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam, też brak mi chęci i kasy na jego zrobienie, dlatego pozostają mi autobusy ;p A może chcę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie próbowałam bo i tak wiem, że to się źle skończy ;p nie musisz się martwić, nie chrapię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię bym zdała, wydaje mi się, że się do tego nie nadaję ;p a co do matury.. bałam się, że nie zaliczę ustnego polskiego, ale dałam radę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli przebywałby z tobą dużo czasu to napewno zakochałby się :) Dzisiaj to ja pierwszy znikam bo już mi się oczy kleją :D Dobranoc i kolorowych snów życzę :D Powodzenia na rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i by się zakochał, kto wie ;) Dziękuję i trzymaj kciuki! :D dobranoc, wyśpij się Mężczyzno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! Wiedziałem że opłaca się cały dzień trzymać kciuki :D Tylko teraz muszę się tyle uczyć bo mam koniec semestru i są egzaminy ;) Na jakim stanowisku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, przecież właśnie jest koniec semestru ;] to ja będę trzymać kciuki :D Nie bolały Cię palce z całodniowego trzymania? :D operator produkcji, ale zaczynam dopiero 5 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę bolały ale byłem twardy i wytrzymałem :D No to jeszcze masz czas aby nacieszyć się wolnością :) Jak ty będziesz trzymała kciuki to na pewno przyniesie mi to szczęście i piąteczka będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×