Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Błagam Cię nie wyskakuj mi tu z takim gniotem jakim jest zmierzch.. to nie zasługuje na miano filmu, a tym bardziej bestsellera. Hm.. czyli mówisz, że tak romantycznie, wino i film?:D a co by było dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi? A potrafisz? Bo ja oczekuje takie profesjonalnego :D W końcu mam zamiar iść na ten kierunek jak mi już wcześniej doradziłeś ;p Widzę, że romantyzm coraz bardziej się rozwija, jestem ciekawa jak daleko zabrnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fbfgjj
Kruszynko? 93 to Twoj rocznik czy waga ?hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz się starał? To już się boję, jak to się skończy.. A jak wyobrażasz sobie Mężczyzno początek kolejnego dnia ? Fbfgjj - a jak myślisz? :D btw bardzo dużo mówiący nick ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zrobie to co powinienem zrobić na początek czyli przedstawie się :D a więc mam na imię Bartek :) Co do kolejnego dnia to może przygotowanie wspólnie śniadania i zjedzenie go w łóżku,wylegiwanie się do 12 s potem wspólny spacer (moja wyobraźnia chyba daleko nie sięga):) A jak ty to sobie wyobrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko od tyłu :D bardzo mi miło Cię poznać nieideale w końcu z imienia :) tylko nie wiem, czy warto tutaj pisać między sobą ;p A ja zgodzę się z tym wylegiwaniem do 12, co do tego, jestem stworzona. Śniadanie i owszem, ale dobre i nie musi być lekkie ( i po nicku, nie mam masy 93 kg :D) . A po południu może jakieś kino? Najlepszy czas na spacer to wieczór lub noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że jesień już dawno minęła.. Lecz jeżeli z Mężczyzną, to mogę zmienić swoje upodobania i wybrać się w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozmarzyłeś , coraz romantyczniejszy się stajesz.. Masz rację, na plaży wieczorem jest naprawdę pięknie! Ale na mnie czas, muszę się wyspać.. Żegnaj Mężczyzno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zamiast kruszynka 93 powinnaś nazywać się tajemnicza 93 :D Na dworze zimno więc wieczór spędzam w domu sluchając muzyki i próbując przekonywać siebie że warto przeczytać Narrenturm Sapkowskiego :) a tobie jak mija wieczorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może.. ale Kruszynka bardziej do mnie przemawia :) czytałam sagę o Wiedźminie Sapkowskiego i bardzo mnie zainteresowała, ale innych jego książek nie miała, okazji mieć w rękach. Ja aktualnie rozkoszuje się pięknym zimowym widokiem z okna popijając sok :) nic aż tak ciekawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie
no i co tak mało piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wiosenne, gdy wszystko budzi się do życia od nowa.. ale jak nie ma co się lubi, to trzeba korzystać z tego co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj bardzo zabiegana, miałam masę rzeczy na głowie do zrobienia, ale w końcu ten dzień zbliża się ku końcowi , a ja jetem wykończona ;] Pytasz czym się interesuję ? W wolnych chwilach jak już wcześniej wspomniałam lubię spacerować i czytać. W weekendy lubię wyjść gdzieś ze znajomymi np na imprezę. Jestem, że tak ujmę pasjonatką kina, więc tam też czasem zaglądam :) Aktualnie jestem na rozdrożu edukacyjnym, ale to już wiesz :) W skrócie spokojna, wrażliwa i zabawna ze mnie kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bałaganiarstwie zapomniałeś ;D na pewno nudny nie jesteś, teraz zrewanżuj się i opowiedz coś o sobie" nieideale " ;p Moje wady? Wyjawię Ci dzisiaj jedną z nich : uwielbiam długo spać, więc znikam, dobranoc Mężczyzno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×