Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cocococo

Dziewczyny o wzroście 174 cm, ile wazycie i jak wygladacie?

Polecane posty

Gość Ewkkka
Mam 170 cm 58,5 kg. Wolałabym z 3- 5 kg mniej ale jest ok. Mam grube kości. Jak to z tym jest, jak się ma grube kości to się wygląda szczuplej niż waga wskazuje? Czy na odwrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 174 cm, ważę ok. 71 kg (znaczy że rano przed śniadaniem ok. 70, wieczorem, w ubraniach jakieś 71,5). Kiedyś, a dokładniej przed wakacjami ważyłam 73, ale się za siebie wzięłam i na prawdę, te 2kg robi różnice, przynajmniej u mnie. Brzuch mam płaski, jedynie uda.. no cóż, ale to u mnie rodzinne i się nie przejmuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
174 i 67 kg :O był okres, gdzie przez kilka lat ważyłam około 50 kg i byłam za chuda, moja idealna waga to 57-59 kg, ale teraz jestem w ciąży więc nieprędko zrzucę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam 174cm kiedys wazylam max do 58kg i wydaje mi sie ze to taka waga idealna teraz przytylam i waze ponad 63kg jest troche za duzo i pracuje nad zrzuceniem paru kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
177cm 87kg iwygladam jak plywaczka z NRD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę być gościem
Mam też 174 cm, zdecydowałam się coś zrobić i z 63kg zeszłam na 61kg natomiast teraz jest to już 59kg czuję się lepiej ale jeszcze pracuje ponieważ moje uda i brzuch lekko są "wypukłe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx

Upup!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×