Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

Opętana wstydem

Polecane posty

Gość Heid
Spory odsetek miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mnie
opamięta Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mnie
skurczybyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wiedzy, którą mam o kobietach, z którymi byłem, to żadna z nich nie była rozwiązła... Aczkolwiek wielokrotnie miałem okazję rozmawiać z takimi kobietami i przyznaję, że sposób rozmowy (nie jej treść) jest dla mnie atrakcyjny;) Myślisz Heid, że faktycznie taka rozwiązła kobieta zakończyłaby moje dociekania?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mnie
no nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmański post
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mnie
paco raban zwiecza na poły płaszcza którego kołniesz nie stoi opodal dzrewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heid
Myślę, że powinieneś spróbować. Sama jestem ciekawa, co by z tego wynikło. Czy kobieta afiszująca się swoją seksualnością byłaby dziką kochanką? Hmm, w sumie to nie takie oczywiste:) No, ale prędzej uda się z taką, niż ze skromnisią, u której picie drinka przez słomkę wywołuje rumieniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z weronika
i brahmin? czyzby kolega brahmin wyjawnil jakies mailowe tajemnice ktore powierzyla mu weronikabryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci to same wady
wyrośnie z nich taki brah coś tam który o seksie wie tyle co zwierzęta, odkąd mu stanął to wkłada byle gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a weronikabryka to nie ta
ola z teledysku weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heid, przemyślę gruntownie Twoją propozycję;) A znasz takie Panie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mnie
ni stad ni zowąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahmin dlaczego ignorujesz
weronikabryka? kiedys latales za nia to nie ladne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmański post
dalej, dalej nogi brahmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mnie
kto namawia kogoś do złego sam staje się złym a kto namawia kogoś do dobrego to nie powinien się przezmnawać gdyż ta dobroć nie powinna mu na to przyznanie pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zebys sie nie
pomylila heid. cicha woda brzegi rwie. znasz to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmański post
Brahmin to podręcznikowa postawa cienkiego bolka. Dowiedział się że dziewczyna choruje i stwierdził, że trzeba uciekać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci to same wady
brah to puszczalik wszędowkładak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola tracz
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmański post
Brahmin podręcznikowy przykład cienkiego bolka. Dowiedział się że dziewczyna choruje i stwierdził uciec.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahmin dlaczego ignorujesz
brahmin jestes mieczakiem strasznym dlaczego obrazasz weronike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahmin nie umie czytać
- głupi pustaczek z maałymm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmański post
On mi przypomina prawika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmański post
dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd tak,ale z umiarem
Za to ja sie zastanawiam dlaczego faceci są tacy bezwstydni. Zbyt często odzierają seks z piękna,traktując go wulgarnie i przedmiotowo.Rozbiorą się przed prawie każdą napotkaną kobietą jeśli tylko im na to pozwoli,a przecież seks jest tak wspaniały gdy zawiera w sobie choś trochę tajemnicy i pozostaje intymny. Ja za żadne skarby świata nie rozebrałabym sie przed obcym mężczyzną (no dobrze,wyjątkiem jest lekarz),zawsze na początku związku jestem trochę wstydliwa i uważam że to jest normalne,bo tak jak nie będziemy sie zwierzać z sekretów zwykłemu znajomemu,ale raczej zaufanej osobie,tak nie będe odkrywać swojego ciała przed byle kim.Moje ciało jest jednym z sekretów.Muszę ufać mężczyźnie żeby do czegoś doszło,muszę go kochać,nie wyobrażam sobie inaczej. Na zewnątrz dla świata jestem niedostepna i bardzo dobrze,udostępniam się dla tego Jedynego Wybranego i tylko On wie jaka jestem naprawdę. xxx Powody wstydu mogą być różne,poza tym pozytywnym który opisałam powyżej.Bo dla mnie to jest pozytywny wstyd powiązany po prostu z intymnością. Nwgatywny wynika z kompleksów,które nigdy nie biorą się same z siebie.Sama miałam ich dużo,codzienne krytykowanie przez rodzinę,dogryzanie nawet w żartach w tym pomogło.No i jeśli kobieta ma małe piersi wie że facet może sie rozczarować gdy je zobaczy..trudno to czasem przełamać. Wszyscy dookoła udowadniają na każdym kroku wyższość i znaczenie dużych piersi,małe przegrywają,to kobieta jedna z drugą która ma takie właśnie piersi wstydzi sie ich,chce je zmienić.I to dotyczy jeszcze innych cech wyglądu.Porównanie męskiej inteligencji do wyglądu kobiet jest nietrafione.Bo inteligencji tak sie nie ośmiesza jak wyglądu,anorektyczki też nie biorą się znikąd,tylko wzorują się na wychudzonych modelkach,myślą że będą piękniejsze jak schudną...kobiety chcą być piękne,chcą sie podobać więc wariują z dbaniem o siebie,z depilacją,z makijażem,z dietami,z ciuchami,z powiększaniem ust czy piersi a faceci niby nie znoszą tego w kobietach i określają jako puste a jednocześnie każdym czynem i spojrzeniem udowadniają kobietom,że dobrze robią siedząc godzinami w łazience,bo inaczej facet nie zawiesił by na nich nawet oka.I co z tego że inteligentna,skoro najpierw widzi sie wygląd.Nie powiem że to wszystko jest dobre,ale no cóż nic nie dzieje sie bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd tak,ale z umiarem
Za to ja sie zastanawiam dlaczego faceci są tacy bezwstydni. Zbyt często odzierają seks z piękna,traktując go wulgarnie i przedmiotowo.Rozbiorą się przed prawie każdą napotkaną kobietą jeśli tylko im na to pozwoli,a przecież seks jest tak wspaniały gdy zawiera w sobie choć trochę tajemnicy i pozostaje intymny. Ja za żadne skarby świata nie rozebrałabym sie przed obcym mężczyzną (no dobrze,wyjątkiem jest lekarz),zawsze na początku związku jestem trochę wstydliwa i uważam że to jest normalne,bo tak jak nie będziemy sie zwierzać z sekretów zwykłemu znajomemu,ale raczej zaufanej osobie,tak nie będe odkrywać swojego ciała przed byle kim.Moje ciało jest jednym z sekretów.Muszę ufać mężczyźnie żeby do czegoś doszło,muszę go kochać,nie wyobrażam sobie inaczej. Na zewnątrz dla świata jestem niedostepna i bardzo dobrze,udostępniam się dla tego Jedynego Wybranego i tylko On wie jaka jestem naprawdę. xxx Powody wstydu mogą być różne,poza tym pozytywnym który opisałam powyżej.Bo dla mnie to jest pozytywny wstyd powiązany po prostu z intymnością. Negatywny wynika z kompleksów,które nigdy nie biorą się same z siebie.Sama miałam ich dużo,codzienne krytykowanie przez rodzinę,dogryzanie nawet w żartach w tym pomogło.No i jeśli kobieta ma małe piersi wie że facet może sie rozczarować gdy je zobaczy..trudno to czasem przełamać. Wszyscy dookoła udowadniają na każdym kroku wyższość i znaczenie dużych piersi,małe przegrywają,to kobieta jedna z drugą która ma takie właśnie piersi wstydzi sie ich,chce je zmienić.I to dotyczy jeszcze innych cech wyglądu.Porównanie męskiej inteligencji do wyglądu kobiet jest nietrafione.Bo inteligencji tak sie nie ośmiesza jak wyglądu,anorektyczki też nie biorą się znikąd,tylko wzorują się na wychudzonych modelkach,myślą że będą piękniejsze jak schudną...kobiety chcą być piękne,chcą sie podobać więc wariują z dbaniem o siebie,z depilacją,z makijażem,z dietami,z ciuchami,z powiększaniem ust czy piersi a faceci niby nie znoszą tego w kobietach i określają jako puste a jednocześnie każdym czynem i spojrzeniem udowadniają kobietom,że dobrze robią siedząc godzinami w łazience,bo inaczej facet nie zawiesiłby na nich nawet oka.I co z tego że inteligentna,skoro najpierw widzi sie wygląd.Nie powiem że to wszystko jest dobre,ale no cóż nic nie dzieje sie bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×