Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyjaciółka przyjaciela

Przyjaźń damsko męska istnieje !!

Polecane posty

Gość przyjaciółka przyjaciela

Mówi się ,że przyjaźń kobiety i mężczyzny nie istnieje ,a jednak :). Sama mam takiego przyjaciela. Poznaliśmy się w LO wtedy łączyła nas nauka on zawsze pomagał mi w przedmiotach ścisłych bo ja byłam z tego noga bardzo się lubiliśmy spędzaliśmy ze sobą dużo czasu . Mogliśmy rozmawiać o dosłownie wszystkim On zawsze mnie wysłuchał , umiał pocieszyć , poradzić w dodatku szanował mnie jak nikt inny. Nieraz było tak ,że został u mnie na noc bo już nie było autobusu do niego i nawet nie próbował mnie dotknąć. Raz tylko jak wyszłam świeżo z kąpieli to próbował mnie tak jakoś dziwnie złapać ,ale powiedziałam mu żeby nawet o tym nie myślał . On przeprosił i potem już było wszystko OK. Zawsze mogłam na niego liczyć no i żeby nie było on na mnie tez ;P. Np gdy miałam swoje ciężkie przeźycia z chłopakiem to on potrafił przyjechać w środku nocy mnie pocieszyć:) ja np odwdzięczałam mu się tym ,że dawała mu rady jak poderwać np jakąś dziewczynę ..czasem nawet go próbowałam swatać ze swoimi koleżankami:P które też jak on były cały czas same. Więc jak widzicie da się ? .a czy wy też macie takich kochanych męskich przyjaciół na których możecie zawsze liczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfssgn
a czy wy też takich kochanych męskich przyjaciół na których możecie zawsze liczyć ? O Tacy dobrzy mężczyźni Zawsze kończą jako przyjaciele i zawsze są sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam przyjaciela, ale to zdrowy układ, bo on się we mnie nie kocha i spotyka się z kobietami :) Podejrzewałabym Twojego, że coś do Ciebie czuje skoro jest cały czas sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqw
ciekawe jakie jest jego zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satyr
ale ty jesteś naiwna... "Raz tylko jak wyszłam świeżo z kąpieli to próbował mnie tak jakoś dziwnie złapać" ty NAPRAWDĘ myślisz że nie ma żadnego elementu erotycznego w waszych stosunkach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebus
Woman dziś dobry facet jest zwykle sam nie zauważyłaś tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy_śledziu,
widzisz, jaki fajny wątek ktoś zapodał? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chie
Moim zdaniem istnieję. Teraz mam taki przypadek, gdzie mój przyjaciel na prawdę jest tylko przyjacielem i nie widzę żadnych innych relacji przynajmniej z mojej strony żadnych takich nie było. Oczywiście dyskusja będzie się toczyła bo to różnie bywa sama doświadczyłam kilkakrotnie głupawej przyjaźni, która zakończyła się wyznaniem miłości, albo jakimiś dziwnymi zachowaniami ze strony mężczyzny jednakże wtedy kończyłam znajomość by nie zranić tamtej osoby, i nie dawać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol z emeraldu
Mnie się też wydaje, że ten przyjaciel nie do końca jest taki całkiem na nie... Może czai się nadal, ale wkrótce się ujawni? i będziemy czytać z przejęciem na kafe: "O matko, był moim przyjacielem, a wczoraj powiedział mi, że mnie kocha!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham posty 2
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satyr
ja nie zauważyłem by dobrzy faceci byli sami, sami są natomiast przeważnie brzydcy, nudni, biedni i ci ze zjeebanym charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmfmfmfmfmfm
popych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufjde
Satyr to mało w życiu widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmfmfmfmfmfm
popych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka bez księcia
tak mam przyjaciela jest dla mnie jak brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satyr
ufjde widziałem naprawdę dużo, w tym wielu neurotyków i nieudaczników swoje niepowodzenia tłumaczący tym że oni są "dobrzy" a świat ich nie docenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opon iluzjon
sama mam przyjaciela i jest właśnie dobrym facetem a zawsze był sam więc takie tęczy się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol z emeraldu
;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychaczcz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychaczcz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychowana
masz racje istnieje.ja mialam kochanka musielismy to skonczyc zostalismy przyjaciolmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się sobie podobają, to prędzej czy później jednak skończy sie to rozwojem uczucia, tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol z emeraldu
[]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×