Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady_IB

Dieta MŻ! Szczupła do lata.

Polecane posty

Gość gość
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem. mam takich jełopów od internetu ze głowa mala.szkoda gadac. ja dzisiaj waze 54,2 i jestem zdziwiona bo wieczorem wazylam kilogram wiecej. no ale ciesze sie. na sniadako jedna bułka z serem zoltym i wedlinka a teraz pije kawe. wczesniej tyle sie napisalam i mi nie weszlo.denerwuje mnie to kafe jak nie wiem. buziaki i do wieczorka:):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie waga dzisiaj 54,2. zaraz wyrzuce ten komputer bo juz chyba z piaty raz pisze i nic sie nie wyswietla. masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje z tym kafe bo juz chyba z piaty raz pisze i nic mi nie wchodzi. moja waga z rana wynosila 54,2. na snaidanie zjadlam jedna bułke z wedlina i zoltym serem i wypilam dwie kawy prawdziwe. jak moj wroci z pracy to wypije jeszcze rozpuszczalna bo rano nie pilam. a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez denerwuje dopiero dzisiaj od przed wczoraj zobaczyłam nowe posty :o u mnie dziś 55.2 wiec znowu 100g mniej ;) boze ja nie cwiczylam już ze dwa tyg bo ciagle leje a chce jezdzic na rowerze :o w niedziele tylko jezdzilam a tak to w ogole :( ja zjadłam trochę zupy warzywnej plus dwie kromki i kawa. kurde jak na to ze nie miałam ost za bardzo diety i nie cwicze a i tak codziennie cos spada ;) ale stresów trochę mam bo mam dziadka w ciężkim stanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ewelina z powodu dziadka:(ale gratuluje spadku wagi.ja dzisiaj sie nie wazylam bo wszystko robie dzisiaj w biegu i tylko na chwile weszlam zeby sie odezwac. na sniadanie zjadlam trzy parowki i wypilam kawe. sniadanie zjadlam dopiero o 13. super. a co bedzie tydzien przed slubem? masakra jakas. wogole juz nie bede miala czasu na nic. odezwe sie wieczorem. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypilam jeszcze prawdziwa kawe i dzisiaj bedzie wszystko. wczoraj wieczorkiem jeszcze wypilam piwo na pol z przyszlym mezem i objadlam sie słoneczniku:):)a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie waga dzisiaj to rowne 54kg. na sniadanko dwie parowki trzy kromki chleba z masłem i kawa:):)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie 100g więcej bo mi się zachciało na noc zjeść obiad... a dziś na sniadanie zupa a na obiad ziemniaki z jajkiem, które zjadłam po 14 i teraz kilka truskawek i tyle na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 15 troche spagetty i teraz tez troszke zjadlam. zaraz wypije jeszcze kawe i zjem do niej bulke maslana i tez na dzisiaj wszystko. jutro waga pewnie bedzie troszke wieksza no ale coz. z reszta zobaczymy.aaaaaa!!!!!i wieczorkiem na siłownie troszke pojde:):)ewelcia 100gram to nie duzo. nie przejmuj sie. dobrze ze te 100 nie zamienilo sie na 1000:):):)buziaki dla was. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to mozliwe ale moja waga wskazala dzisiaj 54,7, moze to tylko woda bo na wieczor sporo jej wypilam albo ta moja waga jest nie dobra. zobaczymy jutro. u nas troszke wieczorkiem popadalo ale tylko troszke. bylam wieczorem pocwiczyc na piechurze przez 30minut i o dziwo az cieklo ze mnie:):)teraz zjem sniadanko. dwie parowki i kawa. dzien jak codzien:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety :D Moge sie przylaczyc??? Tez stosuje diete MŻ :D Poki co trwam przy niej ale jutro mam ognisko...kielbasa...piwo hehehe ... jak zwykle w week,sie objem a pozniej przez 5 dni w tyg.odchudzanie:P Tez jezdze na rowerze ale ta pogoda mnie rozbraja bo ciagle pada....ja chce na rower!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ide" poczytac Wasze wypowiedzi:) Stosujecie cukier do np.kawy?Ja od 2 lat stosuje slodzik i pije duzo wody mineralnej bo ja kocham......wiecie,ze od roku nie pale i o dziwo nic nie przytylam a nawet schudlam....chyba jestem ewenementem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj BIBELOTKA!jasne ze ozesz sie przyłaczyc.MY ZWRACAMY SIE DO SIEBIE PO IMIENIU. JESTEM AGA. jesli cjodzi o cukier to ja do kawy uzywam tylko jednej łyzeczki cukry ale do herbaty juz dwie bo pijam z cytryna i lubie slodka. to ja jestem ta panna mloda i 22 czerwca wychodze za maz. napisz jeszcze jak masz na imie,ile masz wzrostu i jaki chcesz osiagnac cel no i ile obecnie wazysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! A TU co taka cisza???? ja po weekendzie wage mam okropna a do tego jestem chora:(:(:( jestescie jeszcze tu ze mna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!moja waga dzisiaj to 53,5 i zostało mi tylko pol kilograma do zrzucenia:):):):)ale sie ciesze. moze dlatego ze jestem chora tak mi polecialo. mam katar kaszel i goraczke 37,7:(własnie zrobilam sobie sniadanko. trzy kanapki +kawa rozpuszczalna a wczoraj po sniadaniu juz nic nie moglam przełknac choc zjadlam na chama rogala z budyniem. nie zostawiajcie mnie tu samej!!!!!ewela,magda,gosia???????co sie z wami dzieje????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sama zostałam a reszta zrezygnowala choc jak wczesniej Que wspomniala nikt nie osiagnal swojego celu. no coż!ja walcze do konca. moja waga dzisiaj to 53,3. na sniadanie trzy tosty z wedlina i serem z szynka+kawa rozpuszczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja jestem ale ostatnio nie cwicze ani nie trzymam za bardzo diety chociaż staram się MZ trzymać... wczoraj umarl mi dziadek dlatego nie mysle teraz za bardzo o ćwiczeniach, a moja waga dziś to 55.4, wiec w sumie stoi w miejscu, waha się tam o 200-300g, ale to normalne. pozatym ciagle leje i nie mam jak jezdzic na rowerze :o a ty wracaj do zdrowia ! Cel osiagnełam, ale o marzeniu to chyba mogę tylko pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina przykro mi z powodu twojego dziadk:( ja w sumie tez osiagnelam swoj cel bo zostało mi tylko 300gram do zrzucenia ale czuje sie masakrycznie z moja choroba i chyba przez nia tak mi polecialo ale to dobrze bo do 22 zostało jeszcze 10dni a nie wiezylam ze dam rade. ja tez praktycznie wogole nie cwiczylam. zylam tylko na sniadaniach obiadu wcale i czyms slodkim do kawy ale jak osiagne swoj koncowy cel to po weselu juz nie bede sie odchudzala ale nie dopuszcze tez zebym duzo przytyla:):)ze dwa trzy kilogramy to gora. zycze wam dziewczyny powodzenia i wierze w was.:):):):)bede do was zagladac o ile bedziecie jeszcze tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!dzisiaj waga rowne 54 bo wczoraj opilam sie duzo wody i o 19 dopiero zjadlam obiad- ziemniaki i trzy mielone:):)wiec jeszcze z wami troche pobede:):)na sniadanko trzy tosty i kawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×