Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BonApetita

Makijażystka Warszawa poszukiwana

Polecane posty

Gość BonApetita

witam, poszukuje sprawdzonej makijażystki ślubnej z Warszawy. Patrząc na ceny w necie średnio płaci sie ok 150-200pln za makijaż..moim zdaniem drogo, może znacie tańsze makijażystki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fligola
nie sądzę żebyś znalazła naprawdę DOBRĄ Panią tańszą niż 150 zł za makijaż ślubny. Ja tyle płaciłam za makijaż okolicznościowy a ślubne niestety są droższe bo muszą być bardziej trwałe i bardziej przystosowane do zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
ok.. a masz może jakąś sprawdzoną makijażystkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczka mamuuuusi
ja mam sprawdzoną z Warszwy, tzn robiła mi próbny i będzie robiła w sierpniu ślubny zostaw maila to ci napisze bo nie będę tu reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada twarz888
napisz tutaj, ja tez chetnie zobaczę:) kto ma skorzystać to skorzystA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też poproszę o namiary- nwiosenna@wp.pl ja słyszałam dobre opinie o młodej wizażystce magda domańska. ale jaka jest na prawdę to nie wiem, bo nie korzystałam z jej usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie do ślubu będzie malować właśnie Pani Magda, więc na pewno mogę ją polecić bo jestem już po próbnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
poprosze namiary na maila fafelek@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Mnie malowała przyjaciółka (która jest profesjonalną wizażystką). Właśnie się dowiedziałam, że zdecydowała rozszerzyć swoją działalność również na Warszawę i okolice, więc też mogę podać jej stronę internetową gdzie są zdjęcia jej makijaży i kontakt. Osobiście polecam ją nie dlatego, że to moja przyjaciółka, ale po prostu wiem, że robi piękne i profesjonalne makijaże. Jest przy tym mega sympatyczną dziewczyną i zawsze robi wszystko aby kobieta była zadowolona z makijażu i tego jak w nim wygląda wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak tak yeah
poproszę adres strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
poprosimy o namiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
BonApetita, mail wysłany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Weselniczka, ona teraz już w Warszawie też często bywa, więc nie ma problemu z dojazdem. Najlepiej po prostu się z nią skontaktuj (np mail) i wtedy będziesz wiedziała czy dodatkowo bierze kasę za dojazd czy jest to w cenie (sama nie wiem, bo nigdy jej o to nie pytałam). Nie musisz zaraz przecież decydować się na nią jeśli uznasz, że za dużo bierze lub jeszcze z jakichś innych powodów ona ci nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanulak05
polecam Anie Krzyżanowską www.aniakrzyzanowska.pl jest z Warszaw:y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam dziewczynę, o której dowiedziałam sie od koleżanki. Maluje swoich znajomych ogólnie drogą pantoflową można sie o niej dowiedzieć bo nigdzie sie nie reklamuje. Malowała mnie na sylwestra niedrogo, makijaż przetrwał całą noc bez poprawek, podobal się innym. Jeśli ktoś jest zainteresowany to podam namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zobaczcie sobie ten młody duet fotograf i makijażystka. Fajne, na czasie sesyjki robią. Młodzi, oboje dyplomowani,bardzo sympatyczni i z pomysłem. Robili mi zdjęcia co prawda nie ślubne, ale wiem, że ślubami też się zajmują. Ja na bank przy moim ślubie uderzę właśnie do nich. www.fashiononboard.pl (fotograf) www.funnyface.pl (makijaż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie malowała i czesała ta pani chelmonska.com wyszło trochę drogo ale naprawdę warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziubas 29
a mozesz coś wiecej powiedź o usługach pani chełmońskiej? Miałaś robiony też próbny czy na tyle ufałaś ze poszłaś juz na generalny? Przyjmuje tylko u siebie w salonie czy też dojeżdza do klientów? Maluje profesjonalnymi kosmetykami? Za wszystkie informacje bede wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie przyjechały do mnie do domu we dwie - pani agnieszka czesała a druga pani malowała w tym samym czasie - całość zajęła nie całą godzinę. powiem szczerze że nie wiem jakie miały kosmetyki ale z fryzurą i makijażem oczu przetańczyłam całą noc (dosłownie- z parkietu zeszliśmy koło 5 rano), spałam pół dnia, po czym przetańczyłam cały wieczór na poprawinach - i fryzura i oczy były jakby nietknięte :) tylko puder na poprawiny musiałam nałożyć nowy bo tamten się jakby "poprzecierał" - ale to było dopiero było widac dopiero po poranku ślubnym. dostałam małą szminkę zeby sobie domalowywac usta w międzyczasie. z czystym sumieniem mogę polecić jej usługi :) próbnej ani fryzury ani makijażu nie miałam - fryzurę pokazałam jaką bym chciała na zdjęciu, natomiast z makijażem nie miałam pojęcia co chcę - więc ona zadała mi kilka pytań i sama dobrała. był idealny :) w czasie robienia fryzury co jakiś czas kazała mi patrzeć w lusterko czy jest jak chcę bo w razie co może zmienić. u mnie takiej potrzeby nie było, byłam bardzo zadowolona :) najbardziej rozśmieszyła mnie moja świadkowa ( i za razem najlepsza przyjaciółka) - na mój widok stwierdziła ze nie myślała że można kogoś "zrobić" aż tak ładnie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jeszcze że pani agnieszka ma też salon w warszawie - koleżanka była na fryzurze i też była zadowolona :) inną koleżankę też malowała i czesała na jej ślub - tez wyszło super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziubas 29
Tak wlasnie sie zorientowalam ze pani Agnieszka ma baaardzo dobre opinie. Tylko terminy w wiekszosci pozajmowane. No i już wiadomo dlaczego. Mimo cen ma zainteresowanie wiec coś w tym musi być:) A pochwalisz sie jakie mialas upięcie?:) Makijaż mocny? Ja bede stawiała na mocno podkreślone oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upięcie chyba klasyczne, tak mi się wydaje :) jak chcesz to odezwij się na maila to może coś ci podeślę. oczy w kolorze szampana z niebiańsko długimi rzęsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×