Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Gość Morganna86
Hej dziewczyny, co u Was? Paula, Mateusz już chodzi do przedszkola? Jak u niego z mówieniem? Wojtek ani jednego słówka nie mówi. Nawet poprawnego mama nie potrafi :) Ale rozwija się dobrze, co mnie cieszy. No i rozumie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula111
hej ! U nas ok Mateusz lata i rozbrabia, mowi mama, tata , baba, daj, am i po swojemu loci sie ze mna :). Dalej mi nie spi po nocach :( Pilnuja go dziadkowie a ja od litego pracuje i czuje sie duzo lepiej psychicznie (jednak wyjscie do ludzi cos daje ). Jestem szczesliwa z moim lobuzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, bardzo proszę mamy dzieci w wieku 1,5-2 lata o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, która jest mi potrzebna do pracy dyplomowej. Po wypełnieniu dostaną Panie przepis na pyszny deser - budyń, także dla maluszka (zdrowy, bez cukru i mąki :)) Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/179259/5-wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-namase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aneta
Ja dlugo oczekiwalam na swoja. Staralismy sie dlugi czas, zdecydowalismy sie na in vitro. Mam rozwiazanie ciezy na poczatku pazdziernika. Juz nie moge sie doczekac taa szczesliwa jestem. Jestem caly czas pod opieka dr Dworniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Od 3 lat mam problemy z bolącymi miesiączkami, szukałam pomocy u różnych specjalistów ale ciąge dawali mi leki. Dowiedziałam się , ze zajęcia z osteopatii bardzo mogą pomóc i tak jest , chodzę na nie od 3 ms a już jest dużo lepiej. Mogę polecić miejsce gdzie chodzę Rehaorthopedica w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×