Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Mileczko Gtratulacje !!!!!!!!Kawał chłopa jeszcze większy niz mój ,chociaz nie bedziesz sie bała wziąść go na ręce.Zdródwka dla was obojga i czekamy na obszerna relacje buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, gratulacje! Ponoć dużymi dziećmi łatwiej się opiekować i mniej chorują. Paula - to chyba zależy od szpitala, ale pamiętam, że dziewczyny pisały na forum, że robią. A jak Ty się czujesz? Pomagają Ci te leki, swędzenie ustąpiło? Kiedy będziesz miała wyniki badań kolejnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ogromne gratulacje Mamusiu !!!!! ❤️ nareszcie ! z pokarmem będzie lepiej walcz po cc to normalne ale rozhula się , powodzenia 😘 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz keyt przykro mi bardzo ale nie panikuj poki to jest jeszcze nie potwierdzona sytuacja , może to jednak tylko jakiś kryzys trzymaj się kochana. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz paula u nas w szpitalu to obowiązkowo lewatywa i przed sn i przed cc , ale nie martw się to naprawdę nic strasznego ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kanapko no raczej to nic.. syropów się nie podajedopiero po 6 mscu przez taką strzykawkę - aplikator. a katar ma? jeśli nie ma gorączki i innych objawów to narazie nie panikuj, moja też pokasływała to nawilżałam powietrze w pokoju bo było za suche.Dawaj cyca jak najczęsciej. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza nowa tabelka: Gusia .............. 25.02.2013 ..... SN.... Alicja .......... Częstochowa Kini77.............. 08.05.2013 ......CC.... Emilka ....... Jelenia Góra Edzia81 .......... 08.05.2013 ......CC..... Wiktoria ..... Wrocław / DE Joasieńka ....... 23.05.2013 ......CC..... Blanka ....... Warszawa Nadzieja28 ...... 28.05.2013 ......CC..... Natan ........ Ostrów Św. / UK Jeny ............... 11.06.2013 ......CC..... Lenka ........ Rybnik Lonisława ....... 15.07.2013 ......CC..... Michaś ....... Łódź/Bxl Kanapka ......... 26.07.2013 ......CC..... Damian ...... Białystok Marietanka ...... 27.07.2013 ......CC..... Ola ............ Świdnik Keyt1211 ........ 01.08.2013 ......SN...... Julia ......... Biała Podlaska Agaolcia ......... 19.08.2013 ................ Jaś ........... Radzyń Podlaski Edi88............. 27.08.2013 ......................... Anka1979 ...... 30.08.2013 .................................. Legnica Sanders 78..... 18.09.2013 ........................... .......Wrocław AnetaG84 ...... 12.10.2013 ........CC......Lilka.........Poznań Milka667 ........ 26.10.2013 ....... CC ....Igorek CIĘŻAROWECZKI: Anulka8585 ... 03.11.2013 ........ CH ............ Katowice Morganna86 .. 25.11.2013......... CH ............ Paula-111 ......28.11.2013 .......................... olaolalalaa ..... 28.12.2013 .......................... Lisapanda ..... 24.01.2014 .............CH .............. Warszawa Monik80 ........ 01.02.2014 .......................... Łódź Margot28 ..... 06.02.2014 .....................CH.................. Karina2709 .... 16.03.2014 .......................... Biedrona84......06.04.2014 ..........................Gdańsk GosiulaK.........24.03.2014.........CH...........Ostrów Wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgana- Lila urodzila sie 15.10 :) wwwwwwww Paula- u mnie w szpitalu zrobili mi lewatywe po cc, a dokladnie 24 h po, zeby oczyscic jelita, co by mogly dobrze funkcjonowac. Do tego czasu nic nie jadlam, a po lewatywie dostalam sucharki i kleik ryzowy (bleee) :) Ale tak jak pisze Kini- nic strasznego, dla mnie to byla straszna ulga, bo balam sie ze jak pojde na kibelek to bedzie bolec i mi sie ta rana rozejdzie, a po wlewce(bo tak na lewatywe mowia u mnie w szpitalu) poczulam taka ulge, ze szok. Zero bolu, zero cisnienia, wszystko samo z Ciebie schodzi i nawet tego nie czujesz.... Hehe ale "przyjemny" temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze przoduje w tabelce, ide dzisiaj na 20 do gina poprosilam go o wizyte zamiast jutra zeby ewentualnie sie wczesniej pociac, zobaczymyc o powie. paula co do lewatywy ja sie strasznie krepuje ale przy hemoroidach to chyba zbawienie, nie wiem bo ejscze nigdy nie mialam i chyba przed porodem bedzie moj pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza nowa tabelka: MAMUSIE <3 Gusia .............. 25.02.2013 ..... SN.... Alicja .......... Częstochowa Kini77.............. 08.05.2013 ......CC.... Emilka ....... Jelenia Góra Edzia81 .......... 08.05.2013 ......CC..... Wiktoria ..... Wrocław / DE Joasieńka ....... 23.05.2013 ......CC..... Blanka ....... Warszawa Nadzieja28 ...... 28.05.2013 ......CC..... Natan ........ Ostrów Św. / UK Jeny ............... 11.06.2013 ......CC..... Lenka ........ Rybnik Lonisława ....... 15.07.2013 ......CC..... Michaś ....... Łódź/Bxl Kanapka ......... 26.07.2013 ......CC..... Damian ...... Białystok Marietanka ...... 27.07.2013 ......CC..... Ola ............ Świdnik Keyt1211 ........ 01.08.2013 ......SN...... Julia ......... Biała Podlaska Agaolcia ......... 19.08.2013 ................ Jaś ........... Radzyń Podlaski Edi88............. 27.08.2013 ......................... Anka1979 ...... 30.08.2013 .................................. Legnica Sanders 78..... 18.09.2013 ........................... .......Wrocław AnetaG84 ...... 15.10.2013 ........CC......Lilka.........Poznań Milka667 ........ 26.10.2013 ....... CC ....Igorek CIĘŻAROWECZKI <3 Anulka8585 ... 03.11.2013 ........ CH ............ Katowice Morganna86 .. 25.11.2013......... CH ............ Paula-111 ......28.11.2013 ..........CH........... olaolalalaa ..... 28.12.2013 .......................... Lisapanda ..... 24.01.2014 .............CH .............. Warszawa Monik80 ........ 01.02.2014 .......................... Łódź Margot28 ..... 06.02.2014 .....................CH.................. Karina2709 .... 16.03.2014 .......................... Biedrona84......06.04.2014 ..........................Gdańsk GosiulaK.........24.03.2014.........CH...........Ostrów Wlkp. <3 Dopisujcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millka gratulacje, ale duży chłopak :) Paula ja nie miałam lewatywy tylko podali mi przed cc w kroplówce lek na lepszą perystaltykę jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morganna, Mikołaj urodził się 29.09.2013r.- jeśli możesz to uzupełnij w tabelce... ---------------------------------------------------------------------------------- Milka - wielkie gratulacje i radości z macierzyństwa:-) ---------------------------------------------------------------------------------- Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Ciężaróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny jestem nowa a na ciąże czekaliśmy 18 lat .Termin mam na 6 grudnia ale martwi mnie bo jestem przeziębiona mam nadzieje ze to nic grożnego.jutro mam wizytę u ginekologa zobaczymy co powie strasznie się denerwuję .jak na razie to leczę się mlekiem z miodem i czosnkiem ale coś słabo pomaga.pozdrawiam wszystkie mamusie i ciężaróweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻 Mamusie 🌻 Gusia .............. 25.02.2013 ..... SN.... Alicja .......... Częstochowa Kini77.............. 08.05.2013 ......CC.... Emilka ....... Jelenia Góra Edzia81 .......... 08.05.2013 ......CC..... Wiktoria ..... Wrocław / DE Joasieńka ....... 23.05.2013 ......CC..... Blanka ....... Warszawa Nadzieja28 ...... 28.05.2013 ......CC..... Natan ........ Ostrów Św. / UK Jeny ............... 11.06.2013 ......CC..... Lenka ........ Rybnik Lonisława ....... 15.07.2013 ......CC..... Michaś ....... Łódź/Bxl Kanapka ......... 26.07.2013 ......CC..... Damian ...... Białystok Marietanka ...... 27.07.2013 ......CC..... Ola ............ Świdnik Keyt1211 ........ 01.08.2013 ......SN...... Julia ......... Biała Podlaska Agaolcia ......... 19.08.2013 ................ Jaś ........... Radzyń Podlaski Edi88............. 27.08.2013 .................................... Anka1979 ...... 30.08.2013 ................................... Legnica Sanders 78..... 29.09.2013 ...................................Wrocław AnetaG84 ...... 15.10.2013 ........CC......Lilka..........Poznań Milka667 ........ 26.10.2013 ....... CC ....Igorek 🌻 CIĘŻAROWECZKI 🌻 Anulka8585 ... 03.11.2013 .......... CH ............ Katowice Morganna86 .. 25.11.2013........... CH ............. Paula-111 ......28.11.2013 ...........CH.............. olaolalalaa ..... 28.12.2013 ............................. Lisapanda ..... 24.01.2014 ...........CH .............. Warszawa Monik80 ........ 01.02.2014 .............................. Łódź Margot28 ..... 06.02.2014 ............CH................ Karina2709 .... 16.03.2014 ............................... Biedrona84......06.04.2014 ..............................Gdańsk GosiulaK.........24.03.2014............CH...............Ostrów Wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Mamusie 🌻 Gusia .............. 25.02.2013 ..... SN.... Alicja .......... Częstochowa Kini77.............. 08.05.2013 ......CC.... Emilka ....... Jelenia Góra Edzia81 .......... 08.05.2013 ......CC..... Wiktoria ..... Wrocław / DE Joasieńka ....... 23.05.2013 ......CC..... Blanka ....... Warszawa Nadzieja28 ...... 28.05.2013 ......CC..... Natan ........ Ostrów Św. / UK Jeny ............... 11.06.2013 ......CC..... Lenka ........ Rybnik Lonisława ....... 15.07.2013 ......CC..... Michaś ....... Łódź/Bxl Kanapka ......... 26.07.2013 ......CC..... Damian ...... Białystok Marietanka ...... 27.07.2013 ......CC..... Ola ............ Świdnik Keyt1211 ........ 01.08.2013 ......SN...... Julia .......... Biała Podlaska Agaolcia ......... 19.08.2013 ................ Jaś ............ Radzyń Podlaski Edi88............. 27.08.2013 ..................................... Anka1979 ...... 30.08.2013 .................................... Legnica Sanders 78..... 29.09.2013 ..................Mikołaj........Wrocław AnetaG84 ...... 15.10.2013 ........CC......Lilka............Poznań Milka667 ........ 26.10.2013 ....... CC ....Igorek 🌻 CIĘŻAROWECZKI 🌻 Anulka8585 ... 03.11.2013 .......... CH ............ Katowice Morganna86 .. 25.11.2013........... CH ............. Paula-111 ......28.11.2013 ...........CH.............. olaolalalaa ..... 28.12.2013 ............................. Lisapanda ..... 24.01.2014 ...........CH .............. Warszawa Monik80 ........ 01.02.2014 .............................. Łódź Margot28 ..... 06.02.2014 ............CH................ Karina2709 .... 16.03.2014 ............................... Biedrona84......06.04.2014 ..............................Gdańsk GosiulaK.........24.03.2014............CH...............O strów Wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosciu:) 18 lat...jeju strasznie dlugo, ale najwazniejsze, ze sie w koncu udalo. Napisz cos wiecej o sobie.. wwwwwwww Anulka- daj znac jak juz bedziesz po wizycie, wielki dzien juz tuz tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Mamusie!!! mogę do Was dołączyć??? tylko już sie martwię, bo nie wiem czy wszystko ok, i jak długo tu zagoszczę ;-( jeśli mnie przyjmiecie bo w piątek beta była 176 a dzisiaj tylko 538, nie za mała? jak myślicie, przecież powinna codziennie się podwajać to powinna być juz ponad 1000, miałyscie może tak? jutro rano mam wizytę, to się dowiem, ale teraz strasznie sie martwię ;-( milla gratuluje synka Pozdrawiam wszystkie Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamała kochana to wspaniale!! bardzo Ci kibicowałam od początku.. dobrze nie będę się jeszcze cieszyć pełną gębą żeby nie zapeszyć ;-) wiem że masz obawy ale spokojnie , beta powinna się podwajać w ciągu 48h , więc nie panikuj bo różnie z tym bywa.. czekaj grzecznie , wycisz się chociaż to niełatwe i nie myśl o złych rzeczach , będzie dobrze zobaczysz ;-) aż bym Cię wyściskała gdybym mogła ;-) czekamy zatem na wspaniałe wieści . zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Gościu witaj , długo czekałaś na dzidzię ale najważniejsze że się udało.Jesień sprzyja infekcjom , kuruj się - mleko , miód , czosnek , inhalacje . Napisz coś więcej o sobie , gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj ANETA :)Bardzo długo się leczyliśmy mąż miał słabe nasienie jestem po kilku inseminacjach i tysiącach wizyt nie wspomnę o wszystkich badaniach.W ciąże zaszłam naturalnie nawet nie wiem kiedy:) nie brałam żadnych wspomagaczy.Raz udało mi się zajść w ciążę w zeszłym roku ale poroniłam w 6 tyg.była to ciąza po inseminacji. a teraz wydarzył się cud odpuściliśmy sobie i się udało .Długo nie mogłam uwierzyć będziemy mieli dziewczynkę:)Trzymajcie kciuki jutro mam wizyte mam nadzieje ze wszystko jest ok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu i załama gratuluję.... zycze spokojnych 9 miesiecy ja juz po wizycie jutro okolo 16 ide do szpitala w srode rano cesarka bo na porod sie nic nie zapowiada i moge sobie jescze nosic malego z 3 tydnie a tego bym nie zniosła bo ledwo zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka to po jutrze będziesz tulić syneczka !! życzę Ci szybkiego porodu , nie martw się cc nie jest taka zła i wszystko odbędzie się pod kontrolą a to najważniejsze dla Twojego dziecka i Ciebie. Poinformuj nas jak tylko będziesz mogła powodzenia trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini dzięki :) napewno napisze bo bede pewnie caly dzien siedziec w tel po cesarce jak sie ruszac nie bede mogla, a mialam pisac czy poelcacie jakas masc na blizne ktora pomoze w maire szybko i skutecznie w gojeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu- w takim razie trzymam kciuki za wizyte:) imie juz wybraliscie?? wwwwwwww Anulka- to juz jutro:) co do masci, to ja niczego nie stosuje, tzn psikam octaniseptem i smaruje oliwka( Kini mi polecila). Aktualnie jestem dwa tygodnie po cc i wszystko pieknie sie zagoilo, wyglada to jakbym sie przeciela albo zadrapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta dzieki :) a od kiedy smarujesz i psikasz? bo chyba w szpitalu nie pozwolili tylko po powrocie do domu? ja kupilam bio oil 158 flaszke bo cala ciaze smarowalam wiec pomyslalam ze po porodzie tez bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, ja stosuję maść kelo-cote na bliznę, ale chyba jej nie polecam. To jeden z droższych specyfików na rynku, ja tam nie widzę, żeby działał jakoś cudownie. Kiedyś Kini pisała o tańszych zamiennikach, to sobie zapisałam jej rady: np Dermatix lub Veraderm albo Dermabliz. *** Ja dziś byłam na wizycie u lekarza. Ech, wkurza mnie ta tutejsza służba zdrowia... Być może i mają lepsze warunki w tej Szwajcarii, ale nie da się z nimi normalnie dogadać... Każdy mówi co innego, nigdy się nie wie, za co się zapłaci i ile i w ogóle, inaczej tu jest, pacjent ma jakoś mniej do powiedzenia. W każdym razie... dostałam szczepienie na krztusiec, które daje dziecku ochronę przez pierwsze miesiące życia. Pobrali mi też wymaz w celu badania, czy mam jakąś bakterię (paciorkowca) i jeśli jestem nosicielem, to podczas porodu podadzą jakieś antybiotyki, żeby dziecko się nie zaraziło. Mój Wojtuś waży 3100g na początku 36. tygodnia. Poza tym wszystko OK. A wczoraj doszedł mi kolejny objaw ciąży - bardzo lekka opuchlizna stóp. Ale była naprawdę delikatna, a dziś już nie ma śladu. Kolejną wizytę mam za tydzień już w szpitalu - zobaczymy, jak to tam wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załama - witaj wśród nas mamusiu :) Kini - byłam u dr i kazała kupić mu Sanosvit (wapno) i Cebion (wit.C) zaraz poczytam na ulotce jak to podawać,bo niby owe wapno jest od 6roku, więc pewnie będę musiała podawać jakąś mniejszą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamała beta ma sie podwajac co 48 h wiec wszystko jest oki nie martw sie wszystko bedzie dobrze ,rozgośc się i udzielaj najczęściej jak możesz. 🌻 anulka ahhh az ci zazdroszczę trzymaj się kochana 🌻 morganna u nas w Uk jest tak samo i szczepionka przeciwko krztuścowi ( której nie brałam) a ten wymaz przed cc i ogólnie tez cięzko się z nimi dogadac ,ale nie przejmuj sie juz niedługo i bedziesz tak szczęśliwa że zapomnisz o wszystkich niedogodnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Jestem studentką Położnictwa na WUM. Prowadzę badanie na temat dolegliwości bólowych dolnego odcinka kręgosłupa u kobiet w ciąży. Będę bardzo wdzięczna jeżeli zechcą Panie wypełnić ankietę. Poniżej przesyłam link: https://docs.google.com/forms/d/1qKZj4JV4JtQaaUScovyJUDBSKSrutGcNj4LXDXQSl4I/viewform Z góry bardzo dziękuje za pomoc w przeprowadzeniu badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morganna ja wyniki powtarzam jutro i okaże sie czy ide do szpitala. Swedzenia mi sie zmiejszyly.Mi tez lekarz pobieral na ostatniej wizycie wymaz. Ogolnie czuje sie do kiepsko. Nie wiem do kiedy uda donosic mi sie ciaze, bo mam wrazenie jakbym mialam rodzic juz za chwile. Brzuch mi sie obnizyl, a od wczoraj czuje jakby dziecko mi sie obnizylo i ugniatalo na cewke moczowa.Wejscie po schodach to dla mnie prawdziwy wyczyn. Chyba dzis sie zajme pakowaniem torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamała serdecznie gratuluję! Byłaś jedną z pierwszych osób, które "poznałam" na inseminacji, więc tym bardziej miło Cię zobaczyć "po drugiej stronie" :) Betą się na razie nie przejmuj, mój lekarz w ogóle nie kazał mi powtarzać bety, powiedział, że to różnie bywa, a najważniejsze i tak jest USG, więc lepiej poczekać na zdjęcia niż się niepotrzebnie nakręcać o ile procent wzrosło itp. Będzie dobrze :) --- Anulka, ale Ci fajnie! Pojutrze o tej porze będziesz już miała małego na rękach :) Dawaj koniecznie znać na bieżąco :) ---- Morgana, Paula, Wy następne w kolejce, więc pewnie w każdej chwili możecie się rozpakować :) Paula podobno kobiety czują, że wcześniej urodzą, więc pakuj się szybko, bo może jeszcze zostaniesz zaskoczona :) ---- Keyt, Kanapka współczuję Wam bardzo sytuacji z mężami... Oby się w końcu wyjaśniło, bo chyba najgorsze takie życie w zawieszeniu jak nie wiadomo, co dalej robić i jak to życie sobie układać... ---- Ja mam od wczoraj bardzo złe dni, twardnieje mi brzuch, mały siedzi totalnie na pęcherzu, strasznie się martwię. A w dodatku to pieprzone liczenie ruchów mnie po prostu załamuje. 10 ruchów w okresie aktywności, a mój jak się rusza czasem to i po 50 razy, a czasem po prostu "pyknie" i potem nic albo porusza się z 5 razy i do wieczora spokój, ja nie wiem, nie ogarniam :( Wczoraj miałam jechać na Izbę Przyjęć, ale złapałam termin u swojego lekarza dzisiaj o 14.00, więc pojadę zobaczyć, co się dzieje, bo panikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI morgana juz sobie zapisalam jak cos bede stosowac jakas masc , biio oil i kolagen naturalny do smarowania z calvity, ciekawe co wyjdzie z tej mieszanki. morgana ze sluzba zdrowia tak bywa niestety i to chyba w kazdym kraju tylko u innych lepsze a u innych gorsze warunki ale mentalnosc i podejscie czesto podobne, co do bakteri to ja mam jakas od 1,5 miesiaca i lekarz mowil zeby sie nie przejmowac bo to przy porodzie cos podaja zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda, z r*****i dziecka to moim zdaniem całkiem normalnie u Ciebie - nie masz powodu do obaw. Gorzej, gdyby był ogólnie mało r****iwy, albo nie ruszał się przez długi czas wcale. A tak, to chyba każda z nas miała takie doświadczenia, jak Ty. Co do twardnień brzucha - ja mam je od samego początku ciąży i nic mi nie jest. Rozmawiałam o tym z ginekologiem i mi powiedziała, że można brać nospę na to (choć ja nie biorę) i że tylko trzeba monitorować, czy takie twardnienia nie wpływają na szyjkę macicy. U mnie nie wpływają. Także spokojnie doczekaj do wizyty i nic się nie denerwuj. Zamała, gratulacje. Betę według mnie masz b.dobrą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka w szpitalu będziesz mieć na ranie opatrunek a po zdjęciu szwów już w domu możesz psikać octaniseptem. Jak spadną strupy to masuj oliwką lub bio oilem jak najbardziej , ja też stosowałam naprzemiennie , wtedy ta blizna nie zgrubieje. Możesz też kupić sobie maść (którąś co pisała Morganna) lub nawet zwykły cepan - działanie podobne. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Morganna 3100 to kawał chłopa - rośnie jak na drożdżach ;-) Z opuchlizną pod sam koniec musisz się liczyć , ale nie koniecznie , to wszystkich też nie dotyczy. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kanapko cebion i wapno jest ok. Zmniejsz dawkę o połowę ,będzie dobrze. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Lisa Panda powiem Ci szczerze że ja ruchów nie liczyłam bo byłam chora od tego.. jak się ilość nie zgadzała lub za rzadko ją czułam to leciałam do lekarza jak głupia.. zwariować można było. U mnie tak było że mała była leniwa w ciągu dnia jak ja chodziłąm i ją kołysałam a w nocy jak ja spałam to ona szalała , czyli się ''mijałyśmy'' Nie panikuj spokojnie , mówią że jeżeli przerwa jest dłuższa niż 12 godzin to należy się martwić , myślę że jest ok. A brzuch też mi twardniał jakby mi ktoś wsadził kij od szczotki , Twoja macica ćwiczy ,łykaj magnez i nospę to pomaga , ciepła kąpiel też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×