Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Aniaszy na idz idz na ta bete :) bedzie dobrze zobaczysz. Giziula wizytę mam na 19:15 także się zobaczy jakaś jestem dzisiaj zestresowana pewnie przez to wszystko :( 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Beti nosek do góry musi być dobrze zobaczysz :-))) Zrobisz wszystko co Ci karzą na NFZ a później IUI jak tylko troszkę kaski wpadnie :-))) Dziewczyny ale mi jest miło tu być :-))))) Giziula możesz zostać ciocią mojego przyszłego dzidziusia :-))) chętnie kiedyś się wymienię fotami :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETI ja juz jestem nauczona do takich ludzi nie robi to nam nie juz zadnego wrazenia moge tylko powedziac hahahahaha smiech na sali ANIASZY w takim razie czekamy do jutra:) na pozytywne wiesci :) GIZIULA to ze nie ma objawów nic nie oznacza moze ich nie byc a ciaza moze byc póki nie ma@ jest nadzieja pamietaj glowa do góry bedzie co ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Chciała bym być "Waszą nadzieją" tzn dać ją Wam i być ta pierwszą na tym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję Aniaszy że tak będzie :) Co do badań na NFZ to u nas takowych nie robią także możemy sie spodziewać ok 2 tyś znowu wydatku :( Giziula Paula ma rację nie muszisz mieć objawów a w ciąży możesz być czego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Dziś myłam zęby i kurde jak nigdy w życiu odruch wymiotny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AńiaSzy- podziwiam Twój spokój - ja już dawno bym była po teście :) Beti- jestem ciekawa czego się dzisiaj dowiesz... Ja mam dupha do soboty, więcej tabletek nie ma, @ jak przyjdzie to około wtorku czyli to będą trzy dni bez duphastonu.... Nie wiem czemu mi więcej nie przepisał... Giziula - ufarbowałam włosy! I to zaszalałam z mahoniowym brązem :D Donia - jak tam żarłoku? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wszystkie oznaki nadchodzącej ciąży od bólu cycuchów począwszy na brzuszku skończywszy! Ale przed 1 ciążą też tak miałam także luuuzzzzzzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy, Giziula - mam przeczucie, ze zapoczątkujecie dobre wiadomosci na tym forum, a potem dołączy Nati i kolejne dziewczyny :) Beti- nie stresuj się ta wizyta u lekarza, bedzie ok! Miłego dnia dla wszystkich girls:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się wydaje, że zaniedługo przyjdzie dobra passa na forum :) Dzieki dziewczyny staram się nie przejmować ale brzuch boli nie moge jeść czyli stresik ale damy rade :) co ma byc to bedzie najgorsza na niepewność Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam tego zycze moje drogie kobietki alby wam sie udalo po IUI kazdej z was trzymam za wszystkie bardzo mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do farbowania to właśnie przed chwilą skończyłam.Ale powiem wam że dzisiaj to była prawdziwa udręka,z racji tej że ja z kolei farbuję na blond,a co za tym idzie dużo mocniejsza woda utleniająca niż w farbach ciemnych,piekło jak cholera :):) uuuu ale mam czerwoną łepetynkę :) Dzięki za słowa otuchy,wiedziałam że mnie pocieszycie chociażby na chwilkę :) Nati to jak ty masz objawy jak przy pierwszej ciąży to świetnie to wróży :) Aniaszy odruch wymiotny? ;) no ciekawie się zapowiada :) Beti ja jak się stresuję to też nie potrafię nic przełknąć :) ale to tylko na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co...?
Oglądałam wczoraj dokument o opętaniach ludzi przez szatana i ta pomarańcza to zachowuje sie cos podobnie jak tamci opętani ludzie, tak że egzorcysta tu chyba potrzebny....:):D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w domu:) m zrobił obiadek i skacze koło mnie jak nigdy:) troszkę go jeszcze Wykorzystam:) Czuje się całkiem dobrze, tylko jedna rana w pępku zaczęła mi krwawić. Chyba za mocno scisnęłam się pasem w aucie. Odnośnie filmu trzy metry nad niebem, to z okazji moich wczorajszych urodzin-spędzonych na sali operacyjnej i pod kroplówkami, dostałam książkę od mężusia "trzy metry nad niebem":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi mój ostatnio strasznie na nerwy działa,dzisiaj też spina była :( Ale z racji tej że nie miałam dzisiaj weny na kłótnie,to potulnie wyciągnęłam rękę i powiedzmy że jest ok :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi mój ostatnio strasznie na nerwy działa,dzisiaj też spina była :( Ale z racji tej że nie miałam dzisiaj weny na kłótnie,to potulnie wyciągnęłam rękę i powiedzmy że jest ok :):):) Fajnie że już w domku jesteś i że masz takie wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi mój ostatnio strasznie na nerwy działa,dzisiaj też spina była :( Ale z racji tej że nie miałam dzisiaj weny na kłótnie,to potulnie wyciągnęłam rękę i powiedzmy że jest ok :):):) Fajnie że już w domku jesteś i że masz takie wsparcie,także jak mówisz korzystaj póki idzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie:) Widze ze dożo się tu dzieje-Pomarańcza dalej nie odpuszcza:):) U nas chyba będzie przerwa- mąż planuje wyjazd za granice do pracy.Zresztą nie wiem czy jest sens próbować iui tylko in vitro.Myslałam o tej klinice gdzie leczy sie Beti. fajną promocje mają(2plusjeden) Aniaszy giziula1982TG trzymam kciuki za wynik bety:):) beti31 a jakie badania musisz wykonac i dlaczego nie robią na nfz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda tam u nas w klinice jest taki program 2+1 narazie nie pytałam o szczególy może dzisiaj na wizycie się dowiem. Co do badań na bank genetyka ok. 1000zł w klinice i histeroskopia też ok. 1000zł, pozatym szczegółowe badanie nasienia + bakteriologia co jeszcze nie wiem powie nam dzisiaj. Donia odpoczywaj kochana a mąż niech nadskakuje a co tam :) Aniaszy trzymam mocno kciuki za jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam takie pytanie... Jak długo luteina może opóźnić okres? Brałam ją przez 10 dni od 18. dnia cyklu, teraz mam 28. dzień, a tu ani widu ani słychu @. Ostatnio miałam je ok. 25-26 dzień. Czy powinnam lecieć do lekarza i wziąć coś na wywołanie? Ile jeszcze dni mogę spokojnie poczekać, a kiedy już się denerwować? To mój pierwszy cykl stymulowany, nie wiem, co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda - ja ńie mam doświadczenia z braniem luteiny ale słyszałam, że po odstawieniu powinna przyjść @ od razu. Jeśli nie przychodzi to jest możliwość ciąży. Możesz przypomnieć czy robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no teraz sobie przypomniałam, że od razu uznałaś, że to iui się nie powiodło! Może jednak jakiś mały suprise LisaPanda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasikałam 6 dni po IUI. Poza tym mam wszystkie objawy, że przyjdzie, więc to nie ciąża na pewno, ale się denerwuje, bo jak do tego wszystkiego dołoży się jeszcze jakieś moje rozregulowanie hormonalne, to już chyba naprawdę tylko w łeb sobie strzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa Panda 6 dni po IUI sikany to zdecydowanie za wcześnie , na mnie luteina nie działała @ przychodziła w terminie ale to pewnie zależy od organizmu po 2 IUI też miałam wszystkie objawy na @ a ciąża była trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda a robilas bete?dopóki nie ma @ jest nadzieja ja bym szla jutro na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dni po iui to sobie można nasikać..... Wtedy nawet jeszcze sie może nie zagnieździć :) a objawy są takie same zarówno na @ jak i na ciąże.... Więćej wiary! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
LisaPanda śmiać mi się z Ciebie chce ale tzn bardziej chodzi o uśmiechanie :-P bo miałaś takie negatywne nastawienie a tu niespodzianka może będzie. Ja mam to samo mam cykle 24dniowe a dziś 29dzień hehe a nigdy nie miałam więcej niz 28 dni. Też biorę luteinę i nie przestaję bo czekałam na @ więc jutro idę na betę bo dziewczyny mnie już chyba za wariatkę mają. A ogólnie chyba faktycznie wariuje bo mi wszystko śmierdzi hehe była u mnie klientka i tak wyperfumowana a ja czułam od niej cebule, mój mąż przyszedł wczoraj do łóżka z buzi pachniał jogurtem a jego skóra czosnkiem hehe a teraz leżę w łóżku i czuję siki hehe głupieje chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no lisa pando test sikany po 6 dniach od iui? I ty tylko tym się sugerowałaś że w ciąży nie jesteś? Kobito Pędź na betę i nam tu melduj :) A ty Aniaszy jak mówisz takie rzeczy to aż mi się mordka uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaZporcelany
Donia - wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń z okazji urodzin!!! Nati, AniaSzy, Giziula i LisaPanda - już się cieszę. 4 ciężarne na początek forum to byłby wyczyn :D LisaPandsa - ja w ciąży będąc miałam objawy identyczne jak na okres!!! Byłam w szoku, że podpaski suche Beti - ooo właśnie jesteś na wizycie. czekamy na streszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×