Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Na razie to podczytuje co napisałyście i Wam mocno kibicuje. Nie mam o czym napisać bo cały czas czekam i na @ i na wyniki genetyczne :) Potem pewnie będe miala więcej do powiedzenia. My z moim m zdecydowalismy sie na ostatnią 4 IUI a co dalej to sami nie wiemy odpuścimy po prostu na trochę może natura coś zadziała teraz jesteśmy oby dwoje na samych witaminkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Juratko, nie jesteś wariatką... tylko poważnym człowiekiem, który umie przekalkulować wszystkie za i przeciw. To raczej ja jestem wariatką, która bez opamiętania chce wpaść w tryby machiny IVF. No i która z nas tu nie wierzy w cuda ? Która nie marzy o dwóch krechach, wysokich betach, wielkich brzucholach - z nadzieją wyczekujemy tego dnia kiedy ta zła passa się skończy. Niestety nie ma algorytmu na sukces, to my kierujemy się własną intuicją i szukamy drogi do pomyślnego rozwiązania. Juratko, Beti, PAulo, Giziulo z siostrą ;), LAleczko, Nati, Emciu, Liso , Sylwio, Marzenko, Agusiu i Doniu...i inne których nie wymieniłam (przepraszam) trzymam kciuki! Tak jak na wojnie, przegrane bitwy nie przesądzają o klęsce...jeszcze można sporo podziałać :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka nam się sfrustrowała :) Nie ma znaczenia ile ktoś się stara - dla wszystkich jest to taka sama tragedia. Ale nam się uda i już, koniec kropka. Pierwsza ciąża już jest, teraz powinno pójść z górki ;) xxxx Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko w ten piękny dzień! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochane moje 👄. Dzwoniłam dzisiaj do mojej gin, żeby się umówić i okazało się, że jest na zwolnieniu ze wzgl na ciążę i będzie miała zastępstwo przez jakiś czas, więc znowu mnie czeka nowy lekarz:( umówiłam się na przyszła środę. Chce porozmawiać na temat cienkiego endometrium czy nie warto go jakoś podreperować. Powinnam już wtedy zacząć nowy cykl i akurat będę mogła zacząć stymulacje. Na razie mam tylko Clo-ale podPytam o estrofem na endo. Czuję, że @ się zbliża bo piersi zaczynają mnie boleć. Ale to dobrze, bo im szybciej przyjdzie tym szybciej zacznę nowy cykl i IUI. Jestem znowu jakaś pełna optymizmu i zapału. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek wszystkim :) Laleczko-szacun,tylko tyle powiem :):):) xxxx Dziubasku kurcze jak już pisałam jak ma być to ten jeden wystarczy zwłaszcza że miał książkowe wymiary,bądź dobrej myśli :):) xxxx Beti a jak samopoczucie? Dajesz jakoś radę tyle godzin w pracy? xxxx Doniu to nieciekawie wyszło z tym lekarzem,ale cóż poradzić siła wyższa,może to ci na plus wyjdzie znajdziesz jeszcze bardziej odpowiedniego dla siebie :) Też gdzieś czytałam że ten estrofen jest dobry na endo,a winko pijesz? Bo ja od pierwszego dnia cyklu po jednej lampce dziennie :) Dziewczyny to teraz nas sporo podejdzie do iui,jak dobrze pamietam:,Dziubas,Aniaszy,Laleczka,Marunia, na dniach Nati i ja jak dobrz pójdzie i za niedługo Beti i Donia,jak kogos pominęłam to proszę napisać.Szykują się niezłe emocje lada chwila :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia 1975
na endometrium dobre jest wino czerwone ale juz nie pamiętam czy wytrawne sprawdzcie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino półwytrawne, ale nie mogę pić, bo zawsze po winie zgaga mnie męczy:( orzechów też nie mogę jeść,bo jestem uczulona:( więc większość naturalnych metod po prostu muszę wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula - orientiwalas sie moze kochana w laboratorium czy te badania na ureaplasme i mykoplasme mozna robic z kriw czy tylko z wymazu? Miłęgo dnia dziewczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dobrze kochana czas szybko leci nie mam czasu myśleć i dobrze, potem obowiązki w domu i cały dzień z głowy :) Ja jak dobrze pójdzie będe miała IUI 11 marca :) Tak wino półwytrwane jest dobre na endo ale ja niestety też mam zgagę Dużo nas bedzie po IUI i już pare jest teraz tylko trzymać mocno kicuki za wszystkie kobitki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia jeszcze nie byłam,jutro jadę z siostrą to się dowiem i zapytam od razu ile kosztuje. Ale mi teraz dziewczyny klina wbiłyście,myślałam że to może byc obojętnie jaki rodzaj i ja piję półsłodkie,a to wszystko na darmo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre półwytrawne to wina mołdawskie. Nie są takie kwasiory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny, rany ciezko nadarzyc za tymi wszystkimi wpisami. Faktycznie dużo IUI zapowiada sie w tym miesiacu. Ja w piątek idę na monitorowanie cyklu i jak sie uda załapać to w poniedziałek będzie IUI. Macie rację to wszystko zależy od szczescia i sama nie wiem od czego. Chyba wiara też robi swoje. Chociaż ja naprawde staram sie wierzyć że w końcu sie uda, choć czasami brak sił.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już jestem po iui ale fatalnie się czuje chyba mnie grypsko łapie bo mam chyba stan podgorączkowy :-( i ból brzucha i pleców. Ale jęczę :-( wczoraj ok 17 miałam zastrzyk a dziś jeszcze bańki nie pękły :-( jest ich 3 i każda po ok 30 mm masakra jakaś do 5 rano mają popękać powiedział że ma taką nadzieje. no i te bóle to przez te wielkości :-( tylko że teraz to i przeziębienie chyba mnie łapie. hehe pan gin powiedział jak robił usg "jak będą trojaczki to pretensje nie do mnie hihi" oczywiście żarcik na rozładowanie atmosfery :-) M siedział obok i się śmiał że wreszcie będzie miał w tym udział. aha i M dostał badanie na przeciwciała plemnikowe hmm on a czemu nie ja to nie wiem. Ma silną aglutynacje i chce zobaczyć czy to przez to. W piątek podglądanko zobaczymy co dalej. W sumie jak by mi się udało to bym zapoczątkowała dobrą passe "starych" staraczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :-) ja juz wypisuje sie z forum nie bede sie udzielac juz odpoczywam od forum ,od czasu do czasu bede sledzic wasze poczynania i losy ja nic nie pisze bo u mnie poki co nic sie nie bedzie dzialo a IUI juz mnie nie dotyczy wiec nie mam co pisac czekam spokojnie do in vitro i zycze wam samych ciaz wszystkim serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia- ja mialam robione te badania z wymazu, ale moze z krwi tez robia, nie wiem. W kazdym badz razie wymaz a krew to dwie rozne spawy, nie dobrze miec te bakterie w wymazie, tyle wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Paula zaglądaj do nas:) trzymamy oczywiście za Ciebie kciuki, odpoczywaj od tego "szaleństwa Inseminacyjnego" :) AniuSzy 30mm!!! ojeju to musi boleć:( Oby popekały, pewnie to odczujesz że jest po:) Amelia-Amelko jaki ślicznie:) Bardzo dziękujemy za taki wpis, fajnie ze dziewczyny którym się udało udzielają się naforum "ku pokrzepieniu serc":) Beti jakos muszę przyznać ze faktycznie malutko Ciebie....szkoda:(ale pewniejesteś zapracowana, ja też moge tu tylko zaglądać wieczorkami. Laleczko to co robisz jest naprawdę wielkie,taka ciepła osóbka z ciebie , i chyba zacznę Cie nazywać dobrym duszkiem:) jak anie promyczkiem:) Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - dzieki, pewnie trzeba zrobic z ywmazu. Musze zadzwonic do mojego szpitala, a jesli tam nie da rady to w Poznaniu na Polnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Jeden dzionek mnie nie było a tu tyle naskrobane hehe;) Nati w marcu jak dobrze pójdzie będę miała pierwsze podejście więc coś Ci sie pomyliło;) dziubasku ja rówinież się ciesze ,że jestem tu z Wami jesteście super grupa wsparcia.Laleczko a ja podpisuję się pod tym co pisały dziewczyny,że jesteście z mężem wspaniałymi ludzimi oby więcej takich par jak wy i świat był by lepszy.Aniaszy bidulko to ciepła herbatka i do łóżka wskakuj;)trzymam kciuki żeby wszystko sie udało.paula powodzenia napisz nam czasem co u Ciebie.A ja jutro jade w końcu na hormony i już będe więcej wiedzieć buziaki dziewczyny i miłego wieczorku;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej- Milkaaa przepraszam :) czasem mi się jeszcze coś pomyli choć się staram ;) xxxxxxxxxx No no AniaSzy no to pięknie - 30mm!!!! Przecież to potrójny rozbój! Trzymam kciuki aby wojskowi sunęli równo ku tym cudeńkom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifestyle
dziewczyny trzymam kciuki! ja starałam sie dwa lata a teraz moja córa ma 2 lata. trzeba wierzyć w cuda! bo moja mała to prawdziwy cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
LIFEstyle, a jak zaciazylas poprzez iui, in vitro czy naturalnie, Paula, nie opouszczaj forum, ja np. tez do iui i in vitro nie podchodze a czasem sie tu bede odyzwac,....a co tam:-) Chyba, ze mnie dziewczyny pogonia he he:-) Nie wiem, jak ta Wasze ostatki ale my spedzilismy je nietypowe u mohego brata razem z ksiedzem, ktory dawal im slub. I powiem Wam, ze starsznie pozytywnie mnie natsroila rozmowa z nim. Nie wiem czy jestescie wierzace, bo ja tak, wiec moze to dlatego ale generalnie powiem Wam...bedzie dobrze i jeszcze sie 3 dzieci doczekamy:-) Oby jego i moje teraz slowa okazaly sie prorocze:-) Buziaki dla was dzielne kobietki! I dla przypomnienia dodam, ze ja teraz jestem tych co wierza w natualny cud i mowie wam, ze i wam sie udal:-)) Ten rok to w koncu rok plodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) moje ostatki były masakryczne z 40* gorączką :-P niestety nie wiem co jest jej przyczyną :-( kiedyś miałam problemy z nerkami i mam wrażenie że ponownie się odzywają. Lub przez te wielkie pęcherze bo dziś do 5 rano powinny popękać i w sumie już nie mam gorączki :-P więc może to to. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX paula 82 nie odchodź na zawsze bo Twoje cenne rady też nam się przydają :-) zaglądaj czasem do nas :-* xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Juratka Ciebie nikt nie wywali :-) to forum miało być nie tylko o iui ale o du*pie marynie też :-))) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Beti mi Ciebie tu strasznie brakuje :-) jakoś jesteś mi strasznie bliska :-) może to głupio zabrzmiało ale jakoś jesteś ciepłą osobą jak dla mnie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx My z moim M w zeszłe święta postanowiliśmy nie kupować sobie prezentów na gwiazdkę bo stwierdziliśmy że jak coś chcemy to zawsze możemy sobie to kupić. Napisałam maila do domu dziecka gdzie są dzieci niepełnosprawne z zapytaniem czego im potrzeba i dostałam info zwrotne że higieniczne rzeczy. Pomysł sprzedałam mojej rodzinie i każdy dał tyle ile miał i my dorzuciliśmy swoje. Wyszło że musieliśmy jechać dwa razy bo tyle tego się nazbierało :-) Tak nam się miło zrobiło że stwierdziliśmy że na każde święta będziemy robić takie akcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratko twój optymizm aż w Białymstoku czuć :) Super, więcej chcemy takich wpisów:) Paula - nie odchodz od nas! W sprawie iui jesteś dla nas cenną osobą. Zaglądaj jak najczęściej. Oczywiście wszystkie trzymamy kciuki za inv!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) xxxx Emcia pytałam się u mnie w laboratorium i myko,,uero z wymazu robią i kosztuje to u mnie 60zł za oba.Musisz pobrać wymaz u gina i oddać do laboratorium.Zrobiłam jeszcze dzisiaj na chlamydię IGM i IGG koszt za oba 76zł,dodatkowo TSH 18zł.Kurcze idzie ta kaska wrrrr... xxxx Paula nie liczy się w jaki sposób staramy się o dziecko,liczy się fakt że łączy nas to samo -niepłodność...Także nie uciekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie odchodzcie po co przecież nie musimy mówić tylko o IUI :) im nas więcej na forum tym lepiej oczywiście w sensie wsparcia :) U nas też Giziula badania na chlamydie kosztują podobnie jak u Was ja już dawno je robiłam , jedynie bym spytała jeszcze w marcu o te z wymazu bo nie mieliśmy :) Aniaszy kochana ty się nie rozchoruj ciepła herbatka , kapciuszki i będzie dobrze, a może to rzeczywiście przez pęcherzyki było ich aże 3 hihi i duże , ja po 3 IUI miałam jeden duży to myślałam że zdechne z bólu jak mi robiła usg ból jest nie dziwie Ci się a i ja Ciebie też 🌼 Paula, Dziubas, Giziula, Nati, Marunia, Donia , Laleczka, Lisa Panda, Milka Marzenia, Emcia i te których nie wymieniłam trzymam cały czas mocno kciuki kibicuje calym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratko załatiliśmy tą sprawe z mieszkaniem dzięki za pomoc :) nie b yło innego wyjścia mój m musiał się wymeldować z mieszkania niestety już go nie wykupimy ale trucno siedzibe firmy też zmienił na Sosnowiec i meldunek teraz papiery pozmieniać i mamy spokój nie będziemy spłacać cudzych długów mało mamy wydatków przecież :) Pozatym dobre jest to wszyscy się z niego śmieją Hanys zameldowany w sosnowcu to jest niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×