Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Ania2929 a czy bierzesz jakieś leki na tarczyce? Mi lekarka powiedziała że to nie problem zajść w ciążę z wysoki tsh tylko z jej utrzymaniem. Jeśli bierzesz jakieś leki to zapisz się do endo lub podnieś sobie dawkę sama. Mi lekarka Euthyroxu 50 zwiększyła na 75. Zrób sobie prolaktynę jeszcze bo to często idzie w parze. Ja obniżyłam sobie tak maxymalnie prolaktyne że była po niżej normy :-P Dzięki dziewczynki za miłe słowa ale ja nadal mam gorączkę :-( aż mi się płakać chce z bezsilności bo nawet herbaty nie mogę sobie zrobić :-( a nie lubię być od kogoś uzależniona. Beti kochana zapomniałam Ci napisać oczywiście że leże w łóżku :-) bez zwolnienia bo jestem na własnej działalności. Mam leżeć aż gorączka minie a antybiotyk biorę przez 5 dni. Miłego dnia dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm to było do giziulki :-( to przez tą gorączkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Moje dzisiejszze plany? Obejrze chyba z kilka odcinków Chirurgów:) M ma dzisiaj angielski, późno wróci ale i tak powiedzieliśmy sobie, że ńie świętujemy, bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżamy - tam nadrobimy ;) xxxxxxxxx AniaSzy - leż bidulku.... Przepraszam ale nie skumałam. - po co jedziesz do Gin? Monitoring po iui? Pewnie jesteś ciekawa czy pękły te Twoje wielkoludy hahaha xxxxxxxxx Milkaa- z siostrą też może być romantycznie ;) xxxxxxxxxx Giziula - nie denerwuj się, poczekaj co powie Gin. Będzie dobrze i nawet nie chce słyszeć o tym, że nie podchodzisz ze mną w poniedziałek! Xxxxxxxxx Laleczko - Twój M ma zupełną rację! Tyle kasy za tak mało przyjemności:) co za to my mamy powiedzieć jak my cały czas płacimy za to aby jakiś gość sobie poszperał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za odp. Tarczycę leczę i zażywam euthoryx od pon-piąt w dawce 50mg,a w weekendy w dawce 75mg,zwiększę sobie do 75 przez cały tydzień i powinno spaść.Nati będę próbować iui oczywiście,nie odpuszczę :) ale trochę mnie to zdołowało.Kurcze badałam tsh chyba z trzy miesiące temu a tu taki zonk. Aniaszy a ty bierzesz 75 przez cały tydzień? A masz tez może Hashimoto? Kochane życzę wszystkim miłego wieczorka z ukochanym lub bez :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;0 hej dziewuszki gizula mi tez skoczylo i najszybciej obnizylam zwiekszajac sobie dawke na wieksza zeby szybko opadlo pozniej wrocilam do poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mnie też skoczyło tsh ale nie miałam przez chwile leku ,biore euthyrox 50 , endo nie zwieszał dawki bo dobrze na nią reaguje ,tarczyca mi sie zmniejszyła na usg mi pokazał. Z tego co mówicie to jak przez chwilke zwiekszy się dawke to szybciej opadnie tak? Troche sie boje ale w ciagu tygodnia ma przyjśc @ wiec koniec lutego poczatek marca mam nadzieje na inseminacje.Wiec szybko musi mi chociaz troche obnizyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - nasi faceci na pewno by się polubili! Dziewczyny, jak było wczoraj? Beti, podobał się m czerwony komplecik? ja zainwestowałam w nową, czerono-złotą, satynową pościel :)U nas romantycznie się zrobiło dopiero po 21 gdy syna położyliśmy spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Było super dostałam bukiet róż, potem kolacyjka przy świecach a czerwony komplecik zrobił furore , chociaż się zastanawiam po co wogóle zakładać jak za chwilę juz go nie mam na sobie :) Pozdrawiam was serdecznie. Aniaszy jak się kochana czujesz mam nadzieje, że troche lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dzisiaj betę, wyniki jutro. Wogóle się nie nastawiam pozytywnie, nie mam żadnych objawów z pierwszej ciąży. zanim test pokazał 2 kreseczki miałam pełne, swędzące piersi, ostrą zgagę i piękną :) cerę. A tu nic z tych rzeczy:( Nati - przeczytałam dzisiaj przez przypadek twój wpis z pierwszej strony, że przyjęłabyś z chęcią te odruchy wymiotne :) JA TEŻ! W pierwszej ciąży czułam się zajebiście, zero dolegliwośći,nudności, pracowałam do dnia porodu. A teraz "przyjęłabym z chęcią odruchy wymiotne" nawet, żeby tylko się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - mój tez poszedł do kwiaciarni, ale kolejka była zadługa :) Kupił więc wisior z bursztynem w sklepie obok. Giziulko, Milko - jak się udały rodzinne walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko trzymam za Ciebie mocno kciuki :) Ja też bym mogła wymiotować cały czas i nawet zle sie czuć a co tam to nie ważne oby było :) My narazie natura :) Ale super prezencik Ci M kupił ja już mam dość tych kwiatów ale nic nie mówie bo by mi juz nic nie kupił , wogóle to przyjechał duzo wcześniej z pracy byłam w szoku :) Daj kochana znać jutro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) U mnie nie było tak romantycznie jak u was,przyjechałam po mojego na miasto tak koło 15,00 bo kończył pracę.Wsiada do auta a ja czekam,a on nic je hamburgera...Pytam ,a kwiatek chociaż? A on ale kiedy miałem ci kupić? noż kurde myśle sobie hamburgera zdążył kupić a mi głupiej róży nie,strzeliłam fochem i się nie odzywałam :) Podjechaliśmy na stację zatankować i tam kupił mi różę,która była tak szczera,że do wieczora totalnie padła :) No,ale przeprosił że zawalił, a wieczorem na kolacji z wszystkimi było już świetnie,jedzonko ok wystrój w drewnie taka karczma i kominek,uwielbiam takie klimaty :):) Dzisiaj jadę na podglądanko zobaczymy co się tam ciekawego porobiło :) xxxxx laleczko powodzenia kochana :) kciuki zaciśnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniłam do mojego endokrynologa,powiedziałąm jej jaka jest sytuacja że iui na dniach i czy mogę zwiększyć dawkę na pare dni na 100,powiedziała że jak najbardziej,a jak będzie serducho kołatać to wtedy zmniejszyć,ale ogólnie brać 75mg.Także dziękuję dziewczyny za radę,jesteście niezastąpione,może teraz spadnie te tsh za dwa dni :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Znam już termin laparo. 3 marca . mam nadzieje ze akurat sie wykuruje do tego kursu. Troche się boję. Bardzo nie lubię szpitali no ale kto je lubi. Może wynika to z faktu , że trochę pracowałam w służbie zdrowia i zaobserwowałam , ze w większości przypadków jest tak , że jak nie ma sie znajomości to zajmują się toba tak przedmiotowo, pacjent jako sztuka. Tylko jak ma się znajomości to mają do ciebie takie ludzkie podejście. Ale 3 dni to jakos zacisnę zęby i wytrzymam.ogólnie to mi mówiono, że wyglada to tak: w dzień przyjecia mam ogólny wywiad, badanie krwi, wieczorem lewatywe i wywiad z anestezjologiem . na nastepny dzien zabieg , a na kolejny po porannej wizycie wypis do domu. Pozdrawiam was! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko - nie ma co, ja nadal chętnie pobiegam do kibelka z odruchami wymiotnymi :) Beti - zgadza się - po co zakładać jak i tak zaraz się zdejmie ;) w zorak zastanawiałam sie dokładnie nad tym samym hehe Giziula - hamburger to podstawa! Wiem o czym mówisz, bo mój M ńie raz miał dokładnie tak samo :) jeśli chodzi o takie karczmy to ja też uwielbiam takie klimaty. Ostatn,io odwiedziliśmy w łodzi restauracje cesky film - też fajny klimat, czeskie jedzenie, muzyka na żywo.... Lubię takie słowiańsko góralskie tradycje :classic_cool: A co do moich Walentynek to mój M przyniósł mi strasznie długą różę, którą musiałam obciąć, bo nie miałam takie wazonu. Na co się obraził, że jakby wiedział to by nie kupował takiej długiej, bo właśnie orznęłam łodygę za 10 zł :) :) :) Potem oczywiscie pończoszki z kokardkami i takie tam hehe..... Giziula - pisz jak na monitoringu! Ja jutro idę na 8.20! Prosto z dzisiejszej babskiej imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piatek:) Fajnych macie mezow dziewczyny, naprawde super niespodzianki Wam zrobili:) Ja i moj m nie spedzalismy razem Walentynek, tak wyszło,ale za to weekend spedzimy razem :) Upiekłam dzis rogaliki, bo jutro bedziemy miec gosci :-) Miłego dnia i wieczoru dla wszystkich!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syl nie martw się laparo nie jest taka straszna,też miałam i po niej nic mnie nie bolało już na drugi dzień pełna sił :) także powodzenia :) xxx Nati że z twojego m to niezły aparat :):) Właśnie wróciłam od gina i już mówię.Są znowu trzy.Dwa 19mm i dominujący 21mm,ale endo jakieś liche 6,5mm.IUI znowu w niedzielę,zastanawiam się tylko czy to nie za późno patrząc na wielkosći pęcherzyków,już sama nie wiem co myśleć,ale nie będę kwestionowała decyzji lekarza.A wy co sądzicie? Acha i ile miało wasze endometrium w dzień iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula moje pecherzyki pekaja przy wielkosci 24-25 wiec mysle ze niedziela to dla ciebie dobry czas bo rosna one srednio o 2 mm na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to mam pytanie z innej beczki, zazwyczaj od owulacji do @ bolaly mnie piersi, zawsze co miesiac, czasami mocniej czasami mniej ale bolaly, od 5 cykli nie bola mnie w ogole ani tyci tyci, macie jakas teorie na to? bo w sumie sie zastanawiam dlaczego tak nagle przestaly bolec>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :-) Nie dałam rady się wczoraj odezwać bo tak źle się czułam dziś już gorączki brak chodź temperatura jest podwyższona. Któraś z dziewczyn pytała czy mogę i jaki mam antybiotyk - tak można bo biorę Amoksiklav i na antybiogramie bakterii wyszło że bakterie są na niego wrażliwe :-), dodatkowo dostałam osłonkę na jelita Osłonik :-) a gin dodał clotrimazolum dopochwowo. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nati tak dziś byłam na monitoringu by sprawdzić czy pęcherzyki popękały :-) i owszem dwa na lewym i prawym jajniku po jednym hihi :-) dodatkowo dostałam Dupka i za 10 dni test. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Giziulka My dzieci czarnobyla wszyscy chorujemy na to samo g... Tak mam hasimoto i biorę euthyrox cały czas 75 tzn od stycznia bo wcześniejszy rok brałam 50. W moim przypadku tarczyca nasiliła się gdy przeprowadziłam się z Warszawy do Gdańska podobno dostałam za dużo jodu na raz. Nie wiem czy to prawda ale ta choroba nosi nazwę od nazwiska człowieka który stwierdził że to od soli jodowane którą nas kiedyś faszerowali :-( Aha ja przystępowałam do iui w 13 dc pęcherzyki miały jeden 30mm a dwa troszeczkę mniejsze ale ciut a endo chyba ok 9 a ma to duże znaczenie? bo na tym się nie znam. U mnie urosły więcej niż 2 mm na dobę chyba 3 i 4 mm w ciągu doby. Hihih to może pogratulujemy niedługo 3jaczków :-))) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Beti Kochana tak leżę w łóżku bez zwolnienia ale mam wolne od pracy takie plusy własnej działalności. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Laleczka ja tam 3mam za Ciebie kciuki bardzo mocno :-))) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Styl nikt nie lubi szpitali niestety :-( taka nasza służba zdrowia jak nie masz znajomości to mają Cię gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wasi M mieli badanie z krwi - przeciwciała plemnikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Hej Gwiazdy! Ja wlasnie wyjezdAm na narty. Jak wroce to mam nadzieje, ze przeczytam tu o kolejnych zaciazonych. Takze stac mi sie tu podczas mojej nieobecnosci:-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy mój miał to badanie ale normalnie z nasienia to test MAR,a to jest jakaś różnica? xxx Juratka udanego wypoczynku :) xxx Nati ja tez czekam na relacje od ciebie:) Dobranoc kochane moje dziołszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kokoszki! ;) Właśnie wróciłam od Gin i wygłada to tuak- jest jeden dominujący - 20mm i dwa jakies tam 14mm. Dzisiaj ovitrelle, w poniedziałek o 9 iui. Natomiast nie tryskam nie wiadomo jaką energią, bo mój lekarz stwierdził, że nie ma sensu dalej brnąć w iui po tej, jak sie nie uda. Stwierdził, że z naszymi wynikami już dawno powinniśmy zajść. Dodatkowo stwierdził, że przy stymulacji do ivf - jeśli sie zdecydujemy - będę dla niego małym wyzwaniem, bo moje amh to 6,8 czyli wg tego co powiedział nie batdzo powinnam być stymulowana, bo mam wysoką rezerwę. Żeby mnie bylo hiper...... No i tu już sama nie wiem co myśleć ehh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja nareszcie trochę luzu :) Dzisiaj idziemy na imprezke do mojej kuzynki i jej męża :) Laleczka kciuki mocno zaciśnięte :) Nati, Giziula trzymam za Was mocno kciuki. Aniaszy cieszę się, że masz się troszke lepiej kochana moja :) Pozdrawiam WAs wszystkie miłego wekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×