Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

a zapomniałam przesyłam obiecane linki do art. http://www.nasz-bocian.pl/node/33288 http://www.nasz-bocian.pl/node/30342 http://www.nasz-bocian.pl/node/31073 http://www.nasz-bocian.pl/node/27995 http://www.nasz-bocian.pl/node/28064 starania od 3.2010 pod opieka kliniki od 9.2011 wszystkie badania super monitoring cyklu i ovitrelle 11.2011 II kreseczki- szczęście trwa tydzień-ciąża biochemiczna :( monitoring cd. 13.12.2012 I -IUI na naturalnym cyklu :( 07.01.2013 II-IUI cykl z clo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) Marzenia - no to trzymamy kciuki za jutro :) Jestem już po wizycie u mojego gina. 9dc a największy pęcherzyk 11mm. Dostałam zastrzyk Menopur, 2 kolejne do domu i 7 marca usg Kuka - moja udana inseminacja również była na clo i ovitrelle. Nic nie dostałam na zagnieżdzenie, żadnego dupka ani luteiny i jak widac nie było to potrzebne :) Beti - cieszę się , że twoje maleństwo już ma się dobrze :) U mnie też to będzie 4 iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh -dzięki marzenia :) ale wiesz, z dzisiaj beta trochę powyżej 3 takźe te testy i blade kreski to jakaś ściema była ;) czekam do wtorku na powtórzenie bo nawet lekarz nie wie co to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myśleć dzis 2 dzien po iui , byłam na podglądanku czy pęcherzyk pękł a on jeszcze urusł i gin powiedział że jednoznacznie nie może stwierdzić czy pękł czy przeistacza sie w ciałko żółte.Normalnie czarne myśli mi po głowie chodza że może torbiel mi sie robi.Mam brać luteine przez 10 dni , potem przez 7 czekać na @ jak sie nie pojawi szybko do gina.Masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwne że lekarz nie widzi czy to pęcherzk czy może ciałko żółte...a płyn byl w zatoce douglasa? Bo to wtedy świadczy z tego co wiem że jest po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tak zestresowałam że nie wiem nawet o co go pytałam.heh A powiedz mi czy możliwe jest że ten pęcherzyk juz w ciałko sie przekształcał w tym jajniku jeszcze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes kochana z ciałkiem żółtym nie podpowiem bo osobiście lekarz nigdy mi nie mówil że takowe ciałko widzi wiec nie wiem kiedy powinno się pojawić:) zawsze na podglądanku po owu mówil tylko że płyn jest to owu była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Marzenia dzieki za linki:-) Wiecie co dziewczyny noz sie w kieszeni otwiera tu na kae pisze taka laska, ktora wpadla ze swoim chlopakiem, studenka wiec zadne tam dziecko i nie chce slubu to rozumiem, nie chce faeta bo myslala o rozstaniu z nik to tez jestem w stanie zrozumiec ale krew mnie zalewa jak ona pisze o tym, ze usunie dziecko bo jej nie na reke teraz , nie planowala byc mama, chce studiowac inma generalnie inneplany. Nie rozumiem gdzie sprawiedliwosc? Tyle osob stara sie o dziecko albo cociaz o adopcje a do tej laski nic nie przemawia. Dla niej zarodek , podejrzewam jakis pewnie 8 tydz. To nie dziecko. I wez tu z taka dyzskutuj rece opadaja. Nawet jej napislalm zeby ak nie lamenowala tylko oddala dziecko do adopcji, serio ja sama chetńie bym adoptowala a ona nic nie widzi zadnych rozwiazan tylko aorca. Normalnie rece opadaja. Sorki ze tak nie na temat ale cisnienie mi takie panny podnosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powinien widzieć płyn za macicą, jeżeli była owulacja. Marzenia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wsparcie. próbuję nie mysleć o inseminacji, nie burzyć w sobie emocji... no ale się nie da. tak bym chciął żeby sie udało. teraz biorę 3 razy dziennie utrogestan dopochwowo. patrzę czy nie ma śladów jakichkolwiek na papierze, wyczekuje jakichkolwiek znaków i nasłuchuję organizmu. ale nic... czy gdyby klmórka wędrowała, zagnieżdzała się... to czułabym coś?? dziewczyny- dwa tygodnie to ja zwariuję zanim się coś wyjaśni. jak to przechodzicie wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratko - wcale się nie dziwię, że krew Ciebie zalewa!!! Marzenia - dzięki za linki. Ryczałam jak bóbr! Ten przedostatni przypadek jest z mojej kliniki :) Dziewczynki, dzisiaj w poczekalni recepcjonistka opowiedziała mi fajną historię: pacjentka mojego gina podchodziła do in vitro (mąż miał nasienie b.kiepskie) Urodziła bliźniaki po 1 podejściu. Po porodzie wyluzowali, mieli już przecież swoich wyczekiwanych chłopców i ... zaciążyła naturalnie! Mało tego - ponownie będą bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) moonika ja nie czulam kompletnie nic i w sumie zaczyna sie 4 tydzien a ja dalej nie czuje nic, chyba cos w tm jest zeby sie nie nastawiac a samo przyjdzie, zycze ci powodzenia i trzmam kciuki za powodzenie iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za wszystkie jak zawsze kciuki i oby w marcu posypały sie same pozytywne wiesci bo troche was podejdzie do IUI nati trzymam kciuki za wysoka bete napewno beta bedzie wyższa ,stawiam na ciaze jednak Juratka no niestety nie ma sprawiedliwosci zawsze tak bedzie i nic z tym nie zrobimy niestety ...:O agnes1978 nawazjniejsze zeby sie udało spekulowanie i domysły czy pecherzyk pekl czy nie w niczym nie pomoze bedzie co ma byc o by sie tylko udalo i to jest najwazniejsze milkaa1989a widzisz tak sie martwilas ze cos bedzie nie tak nie ma co sie martwic na zapas;) wazne ze jest ook i bedziesz mogła przystapic do inseminacji głowka do góry jak to zawsze powtarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj minie tydzień od IUI. Narazie żadnych objawów ani na @ ani na ciążę. Raz mi się wydaje że się uda a za chwilę mam wątpliwości. Wiem że kilku dziewczynom udało się za drugą IUI zajść w ciążę. Co co bóli po IUI to nie miałam ani razu za to podczas IUI boli mnie jak lekarka wprowadza cewnik przez szyjkę macicy. Co do pękania pęcherzyków to pani doktor zawsze mi mówi ze pęcherzyk pękł i jest ciałko żółte. Nawet pokazuje mi je na monitorku. Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha - tak, 2 iui się udaje :) I Tobie również tego życzę!!! Beti - miałam cichą nadzieję, że wyrobię się wcześniej z 4 iui i będę testowała w swoje urodziny. Niestety ostatni cykl się przedłużył. Ale Ciebie może spotkać super niespodzianka na urodziny :D Dziewczyny,moje najnowsze postanowienie: jeśli to iui się uda, wezmę na święta jeszcze jedną dziewczynkę. Mąż mnie pewnie zabije, bo już z tą trójką jest ciasno i głośno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pisała na FB, że są przeciwciała plemnikowe i zostaje tylko IVF, więc podejrzewam, że nie ma siły nawet tu wchodzić i czytać o IUI :( Potworne to jest, nie mogę tego zrozumieć, dlaczego nas to spotyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko Aniaszy już pisała na facebooku że niestety @ przyszła :( Ach dziewczyny przeglądałam stare forum bociana i tam ciąże były zazwyczaj za drugim podejściem,a maks trzecim ,a nawet sporo za pierwszym,tyle że było to kilka lat temu.... Jak widać bardzo to zmienia postać rzeczy bo patrząc na nasze forum to idzie się troszku zdołować.Nam jest teraz trudno,a w takim razie jak poradzą sobie kobiety za kolejne kilka-kilkanaście lat? Pewnie co drugo dziecko będzie z ivf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha nie musi byc zadnych objawow mozesz nie miec objawow a byc w ciazy takze nie wszystko ptzesadzone poki nie ma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa panda no niestety nie jest to przyjemne gdy sie dowiaduje ze zostaje ivf wiem cos o tym...a moj m tezma przeciw ciala ale bedziemy sie wspierac przez droge ivf i wam kibicowac rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giuziula mowili ze 10-15 lat co trzecia ciaza czy co 4rta bedzie blizniacza coraz wiecej par korzysta i bedzie korzystalo z ivf gdyz meskie nasienie sie cotaz to pogarsza niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczkaz Porcelany- schudłąm na dukanie. jestem na forum również dotyczacym Dukana. iem że fatalne połączenie- odchudzanie i staranie sie o dziecko. Ale czy nie jedzenie cukru i tłuszczu w nadmiarze może zaszkodzić dziecku? jem lepiej niż przed rozpoczęciem odchudzania. więcej warzyw, dużo piję wody, itp. Pewnie mnie potępicie, ale jak tylko dowiem się że się udała inseminacja- wprowadzę górę owoców i wartościowe tłuszcze. Dalej nic a nic nie odczuwam. Pozdrawiam Was wszystkie i czytam jak oszalała wszystko co piszecie. to 2 dzień po pierwszej IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - przede wszystkim to przestań czytać i się nakręcać, bo to najgorsze, co możesz zrobić. Przed Tobą 12 dni, zwariujesz, jeśli będziesz wyczytywać wszystko, co piszemy i analizować każdy objaw swojego organizmu. To może tylko zaszkodzić, bo będziesz bardzo spięta. Wiem, że to tak łatwo mówić, ale sama przechodziłam 3 razy przez to samo i po pierwszym razie spędziłam tydzień czytając fora, a drugi sikając na testy wszelkie. Ale trzeba żyć. Rzadko kiedy IUI udaje się za pierwszym razem i to też trzeba przeżyć. Uda się na pewno, tylko się tak nie spinaj! Wiem, co mówię, bo sama nad tym ciężko pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula! Nie łam się, masz 30 lat, Twoja stymulacja do IVF nie będzie aż tak obciązająca niż jakbyś miała 40 :) Dziewczyny na forum IVF mówiły, że gdyby nie kasa, to mogłyby co miesiąc robić sobie IVF, bo nic specjalnego nie czuły - jedynie ta punkcja jest obciążająca, ale tak to podobno do zniesienia :) Ja już też dojrzałam do tej myśli, że mogę mieć IVF i przestało mnie to przerażać, mam nadzieję, że i Tobie się udzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki aniaszy bardzo mi przykro :( dziewczyny co to sa te przeciwciala plemnikowe? bo w sumie nawet o tym nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×