Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Celinko - no to mamy podobną historię! Pierwsze iui udane zakończone poronieniem z tą różnicą, że ja miałam jeszcze jedno iui (drugie) które nie wyszło i kolejne się udało :) u nas też wszystko ok - jajowody drożne, z hormonami u mnie wszystko w normie, mąż ma super nasienie, poprostu nie było wiadomo co jest nie tak.... Mam ogromną nadzieję, że ciąża jest silna, bardzo bardzo tego pragnę ;) jadę zaraz na powtórzenie bety i mam małego straszka :P Ps. Wiem, że to powtarzanie bety jest głupie bo tak naprawdę to nic nie pomoże ale cóż siła wyższa! Trochę też chce sprawdzić czy prawidłowo przyrasta bo za dużo się naczytałam o ciąży ektopowej..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Nati u mnie też druga IUI się nie udała, to była trzecia IUI. Mi ginekolog mówiła, że na początku trzeba betę sprawdzać co 48h i jeżeli jest wszystko w porządku to musi wzrosnąć o 100%, gdzieś czytałam, że minimalnie to 66%. Dziewczyny trzeba wierzyć, że się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje od wczoraj mierze sobie tempkę.I tak wczoraj 20 dc temp 37.3 kreski dziś 37.4 kreski.Masakra jakas bo coraz bardziej nastawiam sie na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes może być ciąża i trzeba w to jak najbardziej wierzyć ale temperatura to raczej nie tak szybko chyba że mierzysz z rana przed wstaniem z łożka dopochwowo to co innego trzymam kciuki :) Nati to daj znać jak tam twoja betka ładnie przyrasta wierze i wiem o tym ty napewno też że tym razem kochana się uda do końca :) Tobie Celinko też tego życzę :) Laleczka a ty juz po IUI ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę zobaczyć co u was słychać :D. Mój szkrab w końcu zasnął. 🌻 Nati Anulka ogromne gratulacje. Spokojnych 9 m-cy wam życzę. Dbajcie i uważajcie na siebie. 🌻 Pozostałe staraczki szczerze pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za wasze testy, i udane podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gziula, a czemu nie mialas jescze laparo? szczerze mowiac u mnie lekarz po wszystkich badaniach powiedzial, ze to powinno wyjasnic o co chodzi, no i laparo wyjasnila ze jestem zdrowa. drozna itd moze powinnas zobaczyc najpierw czy masz drozne jajowody, nie masz przegrody macicy albo innych cudow, ktore uniemozliwiaja ciazy a tak naprawde laparo to nie jest nic strasznego. co do amh ja mam ponad 4 i nie mam enometriozy wiec mysle ze to nie jest chyba jakis wymiernik, a mam mega bolesne @ co wskazywaloby na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dziękuje wam za wsparcie. Kochane jesteście! Nadal wierze że się uda jak nie teraz to za miesiąc bo czemu ma się nie udać? U nas jest niepłodność idiopatyczna. Niby wszystko z nami ok a coś się nie wychodzi. Tacy to pechowcy z moim m jesteśmy :) W każdym razie dziś nie płaczę, nie dołuję się tylko czekam na rozwój wypadków :) Miłego świętowania w Dniu Kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - tempke trzeba mierzyć kilka cykli żeby z niej cokolwiek wyczytać. W 20 dc i kolejnych kest zawsze podwyższona ale powinna się utrzymywać przez minimum 18 dni po owu aby mogło tombyć wskaźnikiem ciąży. Ja zawsze po owu miałam 36,9-37 st a w dzien przyjścia @ lub jeden przed spadała do 36,5 :o trzymam kciuki za Ciebie!;) xxxxxxxxx Dziękujemy Gusiu - fantastycznie, że masz już swoje szczęście ze sobą ;) niech się dobrze chowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! z okazji naszego świeta zyczę wszytskim takiego prezentu jaki dziś otrzymala jeda z nas czyli celina . celika gratuluje !!!!! gizula ja nie mialam amh wiec to nie o mnie chodzi chyba. Endometrioze zdiagnozowano podczas laparo ale mam nadzieje ze skutecznie wypedzono to dziadostwo. co do samej laparo to mysle ze przed ivf i tak powinnas je miec zrobione bo szkoda wydawac pieniazki na ivf gryy mialo jednak cos wysc i przeszkodzic dxzidziusiowi. ale porozmawiaj ze swoim lekarzem . Ja dziś po raz pierszwy od kiklu lat spędzę dzień kobiet z mężem a nie z kumpelami. zawsze tradycyjnie razem gdzieś szlalysmy tego dnia a dzis niestety nie mam formy na tego typu wygłupy ale moze jak mężuś mnie podwiezie to jakiś mały toascik pojadę z nimi wypić . Buziaki i milego rozpoczecia week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po iui - jak sie czulyscie??? dzis jest u mnie 5 dni po i mam dziwne pobolewania podbrzusza, jak na @, ale leciutko, do okresu jeszcze 9 dni wiec to za szybko u mnie na takie odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - gartuje bety :) Syl - dołączam się do życzeń :) Ja z kolei spedze ten wieczor z kolezankami, bo m pracuje:) Celinko - gratulacje! Agnes - 3mam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow celinko wielkie gratulacje a mowiłam ze kciuki bede trzymac:-) co za świerna wiadomość. Dziewczyny zycze nam.........same wiecie czego:-) wielkiego małego szczescia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis pusto, chyba wszystkie świętują... :) tylko ja sama bo mąż w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, która to ma na zdjęciach kotki? Bo nie mogę szczaić,która to:) O inicjałach MR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Beti. Tak, już jestem po 4ej iui. Nie pisałam, bo od wczoraj jestem zdołowana. Iui bylo na niepękniętych dwóch (24 i 26mm) równiutko 24h po ovitrellu. Nie wiem czy to nie za wcześnie? Poprzednio jakieś dłuższe były przerwy. M dostawał garśc tabletek, jak zawsze. Tylko w tym tygodniu zabrakło mi kwasu foliowego. Nasienie gorsze niż w ost cyklu :( Było 95mln teraz tylko 60. Na dodatek jestem chora i pokłóciłam się z moim chłopem. Tak mnie wyrolował, że po iui zabrał na szybki obiad i odwiózł do domu, bo się z kumplami umówił na mecz Jagi. dzisiaj ja miałam zabalować z koleżankami, ale grypsko chyba mnie łamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko kuruj sie i nic się kochana nie martw mój M miał bardzo słabe parametry przy drugiej IUI i byłam w ciąży także kochana głowa do góry nie jest zle a chłopem sie nie przejmuj standard :) Ja balowałam z moim M :) A ty Marunia nie masz lepszych pytań :) Pozdrawiam kobitki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laleczko - nie denerwuj się! Tak to juź z chłopami jest :o ja na Twoim miejscu też bym dzisiaj gdzieś wyskoczyła gdyby nie grypsko o którym piszesz.... A jeśli chodzi o iui to ciesz się kochana, że miałaś takie piękne i do tego dwa pęcherzyki! Ja miałam jeden który miał jakieś 25 mm. A jeśli chodzi o czas od podania ovitrelle to spokojnie - podaje się go właśnie najczęściej 24-36 h przed także jest ok! Jeśli wcześniej miałaś zastrzyki w dłuższych odstępstwach czasu i iui się nie udawała to może ten podany trochę wcześniej pomoże? Bądź dobrej myśli pomimo wszystko, lekarz napewno wie co robi ;) Xxxxxxxxx A ja kochane nie mogę pozbyć się paniki :( strasznie mnie to męczy! Wczoraj w łazience przy podcieraniu nic nie było, wszystko git więc oczywiście , że tak to nazwę - włożyłam sobie papierek głebiej i zobaczyłam na nim hmmm jasnobrązową kropkę? JKieś 2 mm.... Oczywiście tak spanikowałam, że wzięłam jeszcze jednego dupka, nospe i leżałam leżałam leżałam. Zaznaczam, że do tej pory na papierze nic nie było a dzisiaj już w ogóle jest ok. Nie daj Boże żebym zobaczyła jakikolwiek inny kolor bo poprostu panikuję i becze od razu :( a już największym idiotyzmem jest to "wsadzanie " sobie papieru czy czasem coś tam w środku sie nie dzieje. Mówię Wam dziewczyny - paranoja, strasznie źle się z tym czuje. Aż boje sie z domu wychodzić :( Jestem wściekła na swoje reakcje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, wielkie gratulacje. Nie martw sie tymi plamieniami. Zamiast panikowac zadzwon do lekarza. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati nie panikuj Kochana, bo zwariujesz. Będzie Dobrze🌻. Laleczka to teraz trzymamy kciuki, żeby się udało:) Ja siedzę i czekam na usg. Dowiem się pewnie kiedy IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja Cię rozumiem jak teraz zajde w ciąże to pewnie będzie to samo to normalna reakcja jak juz się straciło kiedyś ciąże :( spójrz na to też z tej strony beta taka ładna bedzie dobrze zobaczysz dlaczego ma być zle nie wystarczy już cierpienia głowa do góry a że odpoczywasz to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, jakbym czytala o sobie.. Za kazdym razem jak ide do kibelka, to strach w oczach.. I tego sie juz chyba nie pozbede. Non stop macam sie po cyckach, zwracam uwaga na kazde najmniejsze zaklucie w podbrzuszu.. A u mnie zaraz zaczyna sie 10 tydzien.. Takze chyba bedzie nam ten strach towarzyszyc przez dluzszy okres ciazy, ale przyjdzie tez taki dzien kiedy bedziemy sie mogly w pelni cieszyc:) Dbaj o siebie, nie przemeczaj sie za bardzo i wierz, a wtedy na pewno wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, aneta, to zupelnie normalne ze sie boicie i nawet panikujecie. Opowiem wam za to śmieszną historie a'propos sprawdzania co chwile w wc czy wszystko ok :) jak ja bylam w ciazy to mialam to samo, bylam juz po poronieniu wiec to potegowalo moja histerie, biegalam co chwile do wc i ogladalam papier czy nie ma sladow czerwieni :/ wysłałam mojego m specjalnie do sklepu po biały papier toaletowy żeby dokładnie widzieć kolor :) przychodzi mój mąż do domu, zadowolony z siebie i wręcza mi to o co go prosiłam - biały papier.... w czerwone truskaweczki!!!!!! myślałam że go zabiję :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka, teraz to mnie rozbawilas:) juz widze Twoja w=mine jak zobaczylas te truskaweczki:P hahah ale sie usmialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do dzis sie z tego smieje, ale wtedy.... masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati a powiedz mi kochana bo w sumie u mnie jest pierwsza ciaza a lekarz mimo wszystko przepisal mi encorton zapobiegawczo . dostajesz go tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati moim zdaniem to jest normalna reakcja po poronieniu,podejrzewam że sama bym pewnie tak robiła.Nasze uspokajana i tak ci pewnie nie pomogą :) musisz przez to przejść,ale kochana na 100000% będzie dobrze :) :) :) ciocia madzia trzyma za małą fasolkę kciuki :) xxxxxxxxxxxx Laleczko nie przejmuj się,mój się też zbytnio nie wysilił,a do tego wieczorem spina też u nas była :) Ale z drugiej strony to kiedy u nas jej nie ma? hehe :) Dwie uparte i nerwowe osoby= mieszanka wybuchowa :) xxxxxxxxxxxx Kuka dobre hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×