Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Odwal się w końcu ode mnie ciekawe jak ty wyglądasz ha ha ha a pozatym uroda to nie wszystko ale chyba ty nie masz ani tego ani tego bo z charakteru to nie powiem kim jesteś nie użyje takich słów na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo - a moze Ty sie nam pochwal swoim wygladem ? Skoro taka światowa jestes i wszystko wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia dobre ale sie uśmiałam :) Śliczna z niej kobitka tak myślalam wlaśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa tak strasznie ci sie nudzi ? ja ci sie forum nie podoba to je zmien bo naprawde jestes zenujaca myslisz ze te posty robia na nas wrazenie ? masz cos nie tak z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powoli dochodzę do wniosku, że was chyba kręcą takie potyczki słowne z pomarańczą,co ? :) Ja do czwartku będę siedziała jak na szpilkach żeby przypadkiem owu przed iui nie wystąpiła.Dzisiaj znowu cały dzień u mojej sis,a wieczorem pewnie będziemy się alkoholizowały z koleżanką :) Fajnie że nam się tak forum rozkręciło i to już 100 strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) A co tu sie dzieje?pomarancza znow a w akcji a wy sie dajecie sprowokowac i tylko dajecie jej pozywke.Dziewczyny ile razy pisalysmy nie karmic trola.Szkoda waszych nerwow kochane.Pomarancza jak nie bedzie miala z kim dyskutowac to sie wyniesie. Nati kochana jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, olejcie to cos...co ma...tak niskie poczucie własnej wartości, że obrażając kogos podwyższa je sobie...a im bardziej zwracacie uwagę na to, tym dluzej to bedzie trwalo...a przeciez nie chodzi na tym forum o to:) LisaPanda - witaj:) juz sie zarejestrowałam.a stopkę tez uzupełnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti największym trolem
jesteś właśnie Ty ;-) Natura hojna nie była..a poza tym my się doskonale znamy z fb więc wygląd dobrze znacie drogie psiuły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm widzę, że pomarańczka zdominowała forum :( a ja mam prośbę moze któras odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie przekuwania szyjki macicy bo jestem niezle zestresowana, a nie wiem czy to normalne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta znamy się z fc no na bank Ciebie to natura niczym nie obdarzyła nawet charakterem żal mi Ciebie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti największym trolem odczep sie od niej tobie sie wydaje ze masz ubaw? to my mamy ubaw z ciebie idz do lekarza poproś o skierowanie na leczenie psychiatryczne bo cos z toba jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti widzisz
jaka Ty tępa jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia- ja nie udzielam sie, bo nie wiem nic na ten temat- chodz przy iui rozpychal mi szyjke, bo ten cewnik nawet nie chcial wejsc- i to bolalo jak diabli- jak przy droznosci doslownie- ale to chyba nie bylo to o co Ty pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha zaraz padnę :D xxxxxxxxx Mileczko - dzięki - jak czytam te pomarańczowe bzdety to przestaje myślec o tym, że leże w szpitalnej pościeli hehe..... A tak serio to zbieram siły aby po wyjściu stąd od razu wziąć za badania. Musimy ustalić przyczyny co się dzieje. I od razu bior się do roboty - mam cudowny cel wykończyć mojego męża :D mimo, że kazał mi się odczepić hihi ;) za trzy miesiace będę w ciąży - koniec kropka! Marzeniia - za trzy miesiące kopiujesz mój wpis ze strony numer 100!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo - skoro sie znamy to moze sie przedstaw.. chyba, że jestes tchórzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi nigdy sie nie przedstawi bo jest tchórzem i nie tylko więc bedzie wchodzić na forum obrażać nas i tym sie bedzie karmić nasz nieustępliwa pomarańczowa gwiazda także jak dziewczyny napisały najlepiej ją olać dopiero się wkurzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Moje drogie co się tu dzieje???? Jestem w szoku!!!! Czy możemy skupić sie na naszych przemysleniach i wspaciu w naszym dążeniu do celu a nie zawracac sobie głowy takimi durnymi tekstami i docinkami kogoś kto nadaje sie na zamkniety oddzial zakladu psychoatrycznego- bo to co robi nie jest na pewno normalne!!!!! Ja tęsknię za dawnym forum !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej tęsknię za Facebookiem, gdzie można było sobie pojęczeć i wszystkie rozumiały :( Olewamy! Co to nakłuwania szyjki macicy nic nie wiem, ale brzmi barbarzyńsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl mi też brakuje tamtego forum. Brakuje też dużo dziewczyn które wiele wnosiły do niego, a przez takie prostaczki odeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, Laski, koniec! Wracamy do merytorycznych rozmów, a Ty pomarańczko pisz proszę jak najwięcej i najczęściej - wtedy najszybciej się wykoleisz :) xxxx Dziewczyny, ile w klinikach płacicie za IUI? Razem z monitoringiem itp.? Bo ja jestem trochę przerażona, w tej nowej klinice zabieg kosztuje 750 zł + 150 wizyta na początku cyklu + 150 monitoring + 50 zł badanie krwi :LH + 50 zł beta + 150 zł wizyta "co dalej", co razem daje 1300 zł... Jak to się u Was kształtuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka u was pogoda kochane? :) Na pomorzu zimniutko i bilautko:( a już mi tak tęskno za wiosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to nati! I pojechała ostatnio siebie sama jak burą sukę! Ja w szpitalu zaraz po wybudzeniu z narkozy, pierwsza rzeczą jaką zrobiłam, było wejście na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to przesadziłaś mnie możesz oczerniać ale coś takiego nie nie wierze jaką ty osobą jesteś :) smutne wymyśliła ciąże no to dobre naprawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×