Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Giziula powiem Ci tak 15mm 14dc endometrium 11mm chyba, sam gin zadecydował że nie ma sensu ryzykować tylko próbować naturalnie bo bedzie za pózno na IUI np. w środe gdyż zaraz będe mieć owulacje od środy urósł tylko 3,5mm mało bardzo malo trudno się mówi i żyje się dalej będziemy próbować naturą, pewnie tak jak mówisz mógłby dać mi jeszcze ze dwa zastrzyki i monitoring ale kochana po co widziałaś ile Siacha wydała na zastrzyki przetrzymali ja i tak nic z tego niestety także czekam na @ i biore clo zobaczymy ja teraz luzuje ide na świetny kurs odpoczne przez 1,5 miesiąca nie bede myśleć aż tak bardzo czy sie uda czy nie. A co do pomarańczy to zauważcie to najpierw się czepiały że piszemy tylko o głupotach i jest jak w kurniku a teraz nawet jak ktoś napisze o IUI o naszych zmaganiach o poronieniach itd. to i tak sie czepia cobyśmy nie napisały to nas zgnoi taka prawda bo to zła kobieta była ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijjj oj oj oj
oj betinus nie irytuj sie tak:D bo ci żyłka w tej wielkiej dupie peknie :D:D:D zamiast sie alkoholizowac napij sie meliski na uspokojenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat to ja waże mniej od Ciebie bo tylko 58 kilo ha ha ha i spadaj stąd wiedzmo daj nam spokoj na forum wynocha stąd nikt Cie tutaj nie chce nikt rozumiesz mącisz to na jednym to na drugim forum bo nie masz własnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaahahahaha no padłam - nie mam dziecka, bo pozwoliłam sobie obrazic naszą pomarańczę oraz wypluć na nią jakąś jedna pięćdziesiatą część jadu, którą ona wylewała na mnie. Boże - jaka to jest głupia pinda :D toz to szok hahaha, trzeba za tę głupotę wypić, chociaz w takich przypadkach to chyba nawet modły nie pomogą :P No to że ona nie ma dziecka to ja rozumiem - z takim charakterkiem........ Aj dziewczynki - takie ciotki zawsze się znajdą, postarajcie sie nie wkurwiac tylko z tego śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolne forummm
:D:D bede pisac co chce i kiedy chce:P nie podoba sie nie czytaj:D a jak sie nie podoba to wyjazd:D a co do pomaranczek to nie ja jedna tu pisze:D bo pisza to wasze fałszywe przyjaciółeczki hahahahahaha:P którym tak uparcie zawierzacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula jeśli nie ma przeciwskazań to ja bym podeszła na Waszym miejscu do jeszcze jednej IUI ale zrobisz jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolne forummm
Nati_84 a ty nati strati jak ty poronilas to ja jestem duchem swietym nie widzialam nikogo, nikogo takie kto po stracie drugiej ciazy tryskał by takim humorem jak ty tryskasz pamietaj VIVAT PiCOLLO:D i zmyslaj dalej biedna nati :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D takim zajebistym humorem chciałas napisać :D sratatata hahahahaha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheMond
dzieci po in vitro są chore :( te baby to egoistki zimne jak lód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwniaczki mysla ze to pisze
agnes1978 hahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati trzeba to olać bo i tak bedzie pisac i pisać i pisac do upadlego, chociaż przykro jest czytać takie rzeczy , pewnie miałaś się zamknąć w domu i nie wychodzić na dwór tylko siedzieć i płakać co by to pomoglo nic a tak to przynajmniej szybciej dojdziesz do siebie i zaczniesz walkę od nowa taka postawa to jest najlepsza postawa zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati możesz
się śmiać ile wlezie , tylko pamiętaj że nieszczęsliwy człowiek nie tryska taką energią jak Ty. Nadal uważam że ta Twoja niesamowita historia była wyssana z palca.A każde złe wypowiedziane słowo wróciło do Ciebie ze zdwojoną siłą. Więc opcje są dwie : albo jesteś niezrównoważona psychicznie albo pozbawiona kompletnie wyższych uczuć. W obu tych przypadkach posiadanie dzieci nie jest wskazane ze względu na ich dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes ma
was głęboko w dupie , to jedna z gatunku tych mądrych które się w porę zosrientowały. A Giziula już szaleje na drugim forum , dobrze ktoś napisał że się mało nie zesra. Jeszcze nie obeschła po zabiegu a już się będzie zapładniać. Pewnie mąż ma już tego dosyc i dokręca śrubę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha, masz prawo nie znać takich osób - nie dziwota - z takim charakterkiem zapewne niewielu ludzi chce miec z Tobą doczynienia, dlatego szukasz ofiar tutaj hahahahahahahahaha Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha - psychicznie niezrównoważenie sie pośmiałam i pozbawiłam uczuć wyższych w stosunku do pomarańczowego Twego idiotyzmu. Ahoj :D xxxxxxxx Beti - wiem ale ona/one są takie zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiej się Beti
śmiej - to jeden z objawów , więc nic dziwnego ;-) Jesteś klasycznym klinicznym przypadkiem BODERLINE. (poczytaj u cioci GOOGLE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miało być Nati
ale w sumie to jeden choooj ;-) A co do tamtego forum to pewnie wasza sprawka - lubicie rzucać uroki przecież ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomarańczo odpowiem Ci tylko z tego wzgledu ,że i tak rozpiepszyłaś już to forum .Mamy swoje forum na ktróre nigdy nie będziesz mieć wstepu dobrze wiemy kim byłaś i tam nam już swoim jadem pluć nie bedziesz.Jesteś żałosna a to,ze w każdym zdaniu powtarzasz ,że pomarańczy jest kilka jest smieszne.Nie jesteśmy tak głupie jak ty i wiemy ,że jesteś jedna już od dawna.Szkoda mi Ciebie bo jesteś pewnie taka dlatego,że jesteś tak paskudna i zazdroscisz dziewczyną urody.Jak dla mnie możesz pisać dalej bo naprawde jesteś tak śmieszna,że dajesz mi rozrywke.Możesz pisać o mnie co tylko Ci się w tej Twojej tępej główce wymyśli i tak nic mnie to nie obchodzi.Jesteś biedną zakompleksioną brzydulą więc potraktuję to jako Twoją terapie może dzięki temu czujesz się lepiej.Polecam jednak psychiatre bo obawiam się,że sama sobie z tym nie poradzisz. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Beti bardzo mi przykro ,że masz cykl staracony :( sama przerabiałam to w zeszlym miesiacu.Nie przejmuj się bo po clo ładnie pęcherzyki Ci rosły więc napewno już się to nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susannnnne
beti nie mieszaj Boga do in vitro obrzydliwa kobieto ja tez se robie in vitro ale bez jaj nie grzesze z bogiem chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklowana
czy jak kucne wypadnie mrozaczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susannnnne
wypadnie i chuk z zatrzymania bogatego meza hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susanne o czym ty mówisz co wez sie zastanów napisałam że wszystko co się dzieje to wola boża a dla mnie ivf nie ma nic wspólnego z bogiem matko co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka zgadzam sie z Toba w 100% chciała się nas pozbyć dokopać rozwalić forum udało się bo ile można czytać obelg na swój temat dobrze że mamy inne opcje :) Milko juz mi przeszło szkoda mi cyklu ale bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Bo.....co? Wybacz, wolę pogadać z koleżankami, których Ty zapewne nie posiadasz niż szukać u cioci Twoich chooojowych dyrdymałów hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaa33
a w mojej parafii ksiądz opublikował dane kobiet i ktoś mojej siostrze wysmarował drzwi gów ** :( Co będzie następne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susannnnne
sorry beti :) nie czytałam podpisu, fakt ;) Oby zdarzył się cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×