Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

lametta to tańszy odpowiednik Femary- leku stosowanego przy leczeniu rala piersi. Ja 2 cykle stymulowana bylam Femara, i jeden Lametta. Niestety wszystkie nieudane.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowałam się na wczasy:) mam dwie książki, kompa i internet, filmy i seriale więc jakoś przeżyję te 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
DZiewuszki zastanaia mnie jedna rzecz: Otóż kazda z was pisze że po iui od razu miała zalecany duphaston, a ja jak pytałam lekarza bezpośrednio po iui czy mam jakies zalecenia to mi mówił że narazie nie:o Dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunia ja tez nic nie mialam przepisane po iui mowil ze nie zawsze to jest konieczne...9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki witam was po wekendzie 🌼 Agnes , Paula dajcie znać co i jak po wizycie. Donia trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku trzymaj się tam kochana. Marunia dziwne ja miałam zawsze chociażby luteine. Pozatym mam pytanie wiem, że niektore z Was miały histeroskopie możecie mi dać namiar gdzie robią na NFZ??? Syl ty miałaś na bank tylko nie wiem czy prywatnie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://m.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwyborcza.pl%2F1%2C75248%2C13307058%2CKomisja_Europejska_grozi_Polsce_za_brak_przepisow.html&h=GAQF9pZ8W&enc=AZN8SAaJ6dnfRx8OPF2g2MUH76t2QoApATSqYL9Ze3w9Fm4vfLiCj-PBJuEA6MNsAdLPaBqk7FUy6XoJtPgeWLdGdWQxGzMG375AN9HK9SwGFJDna96fQ1mWmpKyinbdeUW58eHe8engSwkZRdLm0Lo6&s=1 jakby ktoras interesowalo dotyczy ivf i kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek wszystkim pracusiom i śpiochom :) Beti ja nie wiem gdzie robią histero na nfz,wiem tyklko gdzie laparo :) Mam do was pytanie.Czy wasi m mieli robiony test przeżywalności plemników 24godz?.Mój miał i niestety lipa,po 24 godz 0 a norma chyba 4% Czytałam o tym badaniu i sama już nie wiem czy w ogóle się tym przejmować. Test przeżywalności plemników (24-godzinny) Test ten pozwala na ocenę przeżywalności plemników w specjalnym medium o składzie identycznym jak płyn jajowodowy, w temperaturze ciała, w kontrolowanych warunkach dostępu tlenu i dwutlenku węgla, po czasie 24 godzin (stosowane są także krótsze lub dłuższe okresy) od momentu oddania nasienia. Ze względu na brak wartości referencyjnych i ustalonych metod interpretacji test ten ma ograniczoną wartość diagnostyczną. Chodzi o to,że skoro taki test sprawdza zachowanie plemników jakby w drogach rodnych kobiety,to muszę bardziej nastawić się na porażkę,bo żołnierzyki od mojego na pewno nie dożyły tych 24 godz do owu :( chyba że ten test jest niewiarygodny,jak to rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Oj kurde,mi sie też właśnie wydaje że powinnam profilaktycznie dostać cos na podtrzymanie a aty Beti iui robisz na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie badania i IUI w prywatnej klinice niestety IUI 750zł dlatego szukam gdzie robią histeroskopie na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
co to jest histeroskopia? No ja też bym miesiąc w miesiąc robiła iui ale mnie nie stać po prostu na nią bo jak pisałam na tamtym forum to nie mam stałej pracy tylko dorywczą a żyć tez trzeba cały miesiąc;) Ale jak mi teraz nie wyjdzie to pojadę do Włoch na Swięta i jak wróce to podejde do kolejnej,a i może do jeszcze kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Mam pytanie: Może dziwnie bardzo zabrzmi i was zaskocze tym pytaniem...ale.... Czy można by brać w nast.cyklu po skończeniu Clo i nieudanej insem. tabletki anty? No bo jak mi się nie uda zajść teraz to anty. bym chciała wziąść bo kiedyś bardzo po nich schudłam i właśnie w tym celu bym chciała. Postosowała bym z mies. i bym przerwę zrobiła az do nast.iui bo i tak z 3 mies.przerwy bym musiała zrobić od tych wszystkich hormonów a w ogóle to podobno tabsy anty zwiększają płodność...tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Jesteście jedyną deską ratunku w odpowiedzi na to pytanie, bo lekarza przeciez nie zapytam bo pomysli sobie że nie halo jestem;) Że najpierw kombinacje wszelakie żeby zajść a za chwile pytam o anty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia i Ty
się starasz o dziecko?? śmiech na sali , racja ja też bym nie pytała lekarza bo skierowanie na leczenie od razu dostaniesz . Jeśli już teraz dziecko jest dla Ciebie przeszkodą bo krzyżuje Ci plany to po co wogóle je mieć?? Albo fajeczki albo wyjazd na zarobek albo te twoje tabsy albo dziecko!!! czegoś takiego jeszcze nie słyszałam jak żyje ? Dziewczyno uporządkuj najpierw swoje życie , bo z tego co Ty tu wypisujesz będzie kulą u nogi i będzie miało ciężki los.... Tabletki ''tabsy'' antykoncepcyjne na płodność!!!! Matko boska... Chyba wszyscy wiedzą że tabletki regulują cykle owszem ale i zaburzają wszystkie hormony i po odstawieniu trzeba kwartał odczekać aż organizm wcześniej sztucznie stymulowany wskoczy na swoje obroty... skąd Ty wylazłaś dziewucho....:-O No ciekawe co ''mądrego'' doradzą doświadczone koleżanki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie tabsy
antykoncepcyjne na odchudzanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 buchahahahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D co za kurzy móżdżek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
gopie jezdescie fszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cię Marunia za to co powiem ale zgadzam się po części z pomarańczą bez urazy, zastanów sie czy chcesz dziecka czy tabletki anty, na odchudzanie to raczej są inne sposoby : zacznij może jakiś sport, nie wiem fitness, biegi i dieta i schudniesz na bank. Mnie jak nie było stać to ćwiczyłam w domu zumbe polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu Beti masz
świętą rację.. Albo dziecko albo antykoncepcja. Nie można tak manipulować organizmem bo się w końcu zbuntuje. A Ty Marunia zastanów się lepiej czego chcesz bo napewno nie dziecka..Może jeszcze nie czas na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lekarza to też bym sie na Twoim miejscu nie pytała bo Cię wyśmieje albo odeśle do domu , polecam też basen nie obraz sie ja też przytyłam przez hormony zastrzyki było mi ciężko bo zawsze miałam świtną figurę. Odrzuciłam ziemniaki, makarony, słodycze , jasne pieczywo do tego ćwiczonka i jest luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia zgadzam się z dziewczynami. Chcesz spustoszenie siać w organizmie po to, żeby schudnac? Są dużo lepsze sposoby, a swoim pomysłem na pewno sobie nic nie polepszysz. Ja też przytylam po hormonach, ale dla zdrowego dziecka jestem w stanie pogodzić się z kilkoma kilogramami więcej. A jeżeli już to dieta odpowiednia i więcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak wszystkie
jesteśmy ''goopie'' tylko Ty jedna ''mondra'' Marunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruniaass
ale ty jestes glupia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz coś o histeroskopii HISTEROSKOPIA TEORETYCZNE I TECHNICZNE PODSTAWY BADANIA Badanie to polega na oglądaniu wnętrza macicy w powiększeniu przy pomocy specjalnego przyrządu optycznego (wziernika) nazywanego histeroskopem, który wprowadzony jest przez pochwę do szyjki macicy, a następnie do jamy macicy. Przy pomocy dodatkowych instrumentów wprowadzonych przez histeroskop do jamy macicy można pobierać wycinki śluzówki do badania histopatologicznego oraz wykonywać niektóre zabiegi lecznicze. CZEMU SŁUŻY BADANIE? Histeroskopia umożliwia ocenę zmian patologicznych endometrium i ustalenie zakresu tych zmian. Badanie można połączyć z jednoczesnym wykonaniem zabiegu terapeutycznego - np. z usunięciem zrostów wewnątrzmacicznych lub polipów. WSKAZANIA DO WYKONANIA BADANIA Krwawienia o nieustalonej etiologii (przyczynie). Ocena stanu endometrium. Niemożność zajścia w ciążę lub jej donoszenia. Wady macicy. Podejrzenie zrostów wewnątrzmacicznych. Oglądanie ścian kanału szyjki (cerwikoskopia). Podejrzenie przerwania ciągłości ściany macicy. Pobieranie wycinków celowanych. Badanie jest wykonywane na zlecenie lekarza w warunkach szpitalnych BADANIA POPRZEDZAJĄCE Badania poprzedzające są dobierane indywidualnie w zależności od wskazań do histeroskopii. Patrz dodatkowo "Badania poprzedzające znieczulenie" w "Metody anestezjologiczne w badaniach diagnostycznych" w rozdziale "Metody znieczulania". SPOSÓB PRZYGOTOWANIA DO BADANIA Patrz "Sposób przygotowania do znieczulenia" w rozdziale "Metody anestezjologiczne w badaniach diagnostycznych" w rozdziale "Metody znieczulania". Badanie wykonuje się w znieczuleniu ogólnym OPIS BADANIA Pacjentka kładzie się na fotelu ginekologicznym (ma zgięte we wszystkich stawach kończyny dolne), jest rozebrana i przykryta prześcieradłem chirurgicznym. Do badania wykorzystuje się sterylne narzędzia. Po odkażeniu pola zabiegowego badający wprowadza do kanału szyjki histeroskop, wypełnia płynem lub gazem (CO2) jamę macicy i ogląda śluzówkę. Jeśli istnieje taka potrzeba, badający przy pomocy specjalnych szczypiec wprowadzonych przez histeroskop może też pobrać wycinki śluzówki do badania histopatologicznego. Patrz dodatkowo "Opis metod znieczulenia" w "Metody anestezjologiczne w badaniach diagnostycznych" w rozdziale "Metody znieczulania". Wynik badania przekazywany jest w formie opisu. CZAS Badanie trwa zwykle do kilkunastu minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunia pomarancza ma racje i tu musze sie z nia zgodzic musisz sie zastanowic czego chcesz dziecko czy chudnac to ci moze niezle namieszac w organizmie i dopiero bedziesz miec problemy jeszcze wieksze z tego co piszesz juz raz schudlas po anty ale masz efejkt jojo ile wazysz??? nie polecam anty na odchodzanie proponuje zmiane diety wicej warzyw i owocow pic duzo wody minetalnej noi co wazne ruch ruch i jeszcze raz ruch cwiczenia itd i to conajmniej przez pare mc tak zeby nie chudnac wiec niz 3kg na mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
A wiecie o tym że tabletki antykon zwiekszają płodność? Jak byłam w szpitalu to taka pani mi mówiła że nie mogła w ciąże zajśc i lekarz zalecił jej przez mies.antykoncepcie i potem zaszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula wydaje mi sie ze u twojego m przezywalnosc w ciagu 24h nie jest dobra jest jesszcze po 48h moj to mial musze poszukac w papierach ile on mial a ja na 18:30do gina jade ehh jakas taka jestem nie najlepszy mam dzis humor bez kija nie podchodz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Ale q....czego ktoś się podemnie podszywa, pojebena jesteś pomarańczo, ja nie napisałam że głópie jesteście oj widze żę ta pomarańcza ma naprawde problemy z sobą żeby tak być nastawionym do świata negatywnie, Dziewczyny, ja nie napisałam że głópie jesteście ta jebana pomarańcza sie podemnie podszywa. W ogóle rezygnuje z tego forum bo nie będe się użerać z kimś kto ma wyraźnie problemy z sobą bo być tak znienawidzina do świata kobieta to tylko w wyniku "głęboko posuniętych zmian w mózgu"...czyli terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie denerwuj się wiem że łatwo powiedzieć co ma być to i tak będzie jesteśmy z Tobą pamiętaj głowa do góry :) Donia a ty jak tam kochana??? Aniaszy gdzie znikłaś kobieto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti nie denerwuje sie ale nie dziw mi sie jestem tym wszystkim tez juz zmeczona po tych 5latach szmat czasu chodzenie po ginach klinikach a i tak nue dobrego nie wyniklo a na ivf coz kasy brak to jest najgorsze w tym wszystkim bo do bolu sie nauczylam nie mam juz czym plakac:o bo juz nie umie plakac wylalam ocean leZ w ciagu tych paru ladnych lat zmagan z nieplodnoscia moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×