Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

giziula tak wiem ktora to knajpa slyszalam ze dobre żarlo tam maja ja sie biore za obiadek roladka modra kapustka i kluseczki mmm pychotka rolady mi sie juz robia pachnie w calym domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to już chyba zależy dużo od szczęścia mój m miał po preparatyce aż 120mln i się nie udało a przy drugiej IUI 30mln i doszło do zapłodnienia więc natura sama działa , nie mamy zbytnio na to wpływu. Mój m miał wszystkie badania hormonalne i są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp o paula 31 faktycznie w planach było tak , że robimy 6 iui i koniec . czekamy na laparo i wtedy jeszcze 2 a jak to nic nie da to oczywiscie myslimy o in vitro ale to raczej nie do onca kwestia naszego myslenia tylko finansow. W grudniu zrobilismy sobie swieta bo owu przypadla by w same swieta wiec stwierdzilam ze lapiej odpoczac i moze naturalnie cos sie ruszy . Niestety nie ruszylo sie wiec pojechalam na wizyte do mojej lekarki. Pewna bylam ze da skierowanie na laparo ale powiedziala ze sa dosc dlugie terminy na nfz i zaproponowala ze zeby bezczynnie nie czekac i nie marnowac ladnych cykli to sprobujemy do czasu terminu laparo jeszcze 7 i moze 8 iui. Ale z racji akcji z osemka niestety na 7 iui nie dojechalam wiec ten cykl poprobujemy naturalnie a jak dojde do siebie i nadal nie bedzie terminu wolnego to mysle ze w lutym ta 7 iui dojdzie do skutku. W sumie tez nie mam zludnych nadziei i nie licze na cud ze akurat ta 7 iui mialaby byc szczesliwa ale pomyslelismy sobie ze skoro i tak czekamy i tak ajest mozliwosc iui na nfz to czemu nie korzystac dalej. mozna by pomyslec dwojako..... niby czemu 7 iui mialaby sie udac skoro wczesniejsze 6 sie nie powiodlo??? Ale z drugiej strony trzeba tez pomyslec dlaczego ta 7 iui moglaby byc inna niz pozostale????? Jetsem generalnie optymistka i staram sie nie podawac. Mam ogromne wsparcie mojego meza i tez doladowuje mnie jeszcze bardziej pozytywnie wiec generalnie mysle ze trzeba walczyc i isc do przodu. Dziewzynki ciesze sie ze w koncu przestalyscie zwracac uwage na tego niemilego pomaranczowego goscia .... oby tak dalej. ignorowac i pisac dalej ale w wiadomych sprawach i do ujawniajacych sie osob a nie do kogos kto nawet nie ma odwagi sie zalogowac Pozdrawiam i miej nd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam że uczycie się wstawiać emotikony, prześlę wam stronkę na której są pokazane wszystkie chyba jakie można zrobić i jak http://forum.o2.pl//emotikony.php 🌻 U mnie mąż po preparyce nasienia miał 21 mln,5 mln,15 mln z tego co pamiętam jak mówili na wizytach przed iui, ale nie mam żadnych protokołów i nie wiem przy jakiej ilości się udało. 🌻 Miłej niedzieli i powodzenie w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie normalnie uzależniłam od tego forum.Miałam już nie wchodzić do wieczora,ale jednak nie wytrzymałam i przed wyjściem musiałam jeszcze zerknąć co tam naskrobałyście :):) Beti ty miałaś po preparatyce aż 120mln? jak to możliwe skoro piszesz że twój m ma słabe parametry nasienia? Kurcze chyba że dla was słabe znaczy jak dal mnie super :) Napiszcie mi czy nasienie mojego m jest ok czy słabe bo ja już sama zgupiałam. 32,0mln/ml plemników norma więcej niz 15 mln 128 mln w całym ejakulacie norma więcej niż 39mln ruch postępowy 30 % norma więcej niż 25% ruch niepostępowy 22% brak ruchu 48% plemniki żywe 77 % plemniki martwe 23% plemniki prawidłowe 17 % norma więcej niż 4 % Paula robisz dzisiaj na obiadek moje ulubione danie,och ale mi smaka zrobiłaś wolałabym milion razy to niż cokolwiek innego :) mmm roladka z kluskami i modrą,marzę teraz o nie hehe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu dziękujemy :) Trzymaj się ciepło kochana. Giziula mój m ma bardzo dużo plemników ale bardzo słaba ruchliwośc A 1% a AB 21% bez ruchu wogóle 55%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED LECZENIEM: cecha objetosc ml) wynik:3,0- wartosc referencyjna >/=1,5 ml czas uplynnienia(min.)wynik:50-wartosc referencyjna >/=60min. Plemnik 1ml nasienia (ml/ml) wynik:2,0-wartosc referencyjna >/=15ml/ml Plemniki w całym ejakujacie(ml/ml)wynik6,0-wartoscreferencyjna >/=39ml/ejak. A-ruch postepowy -wynik-8-wartosc referencyjna ->25%w klasie a lub>50%w klasie a+b B-ruch niepostepowy wynik -27-referencyjna ->25%w klasie a lub>50%w klasie a+b C-brak ruchu-wynik-65-referencyjna ->25%w klasie a lub>50%w klasie a+b PO LECZENIU: cecha objetosc ml) wynik:3,5- wartosc referencyjna >/=1,5 ml czas uplynnienia(min.)wynik: 35 -wartosc referencyjna >/=60min. Plemnik 1ml nasienia (ml/ml) wynik:3,45 -wartosc referencyjna >/=15ml/ml Plemniki w całym ejakujacie(ml/ml)wynik-12,075 -wartoscreferencyjna>/=39ml/ejak. A-ruch postepowy -wynik-9 - wartosc referencyjna ->25%w klasie a lub>50%w klasie a+b B-ruch niepostepowy wynik 14-wartosc referencyjna ->25%w klasie a lub>50%w klasie a+b C-brak ruchu-wynik 77-wartosc referencyjna ->25% klasie a lub>50% a klasie a+b wyniki mojego m to juz katastrofa w porownaniu do wynikow waszych facetow:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED : cecha objetosc ml) wynik:3,0- wartosc referencyjna >/=1,5 ml czas uplynnienia(min.)wynik:50-wartosc referencyjna >/=60min. Plemnik 1ml nasienia (ml/ml) wynik:2,0-wartosc referencyjna >/=15ml/ml Plemniki w całym ejakujacie(ml/ml)wynik6,0-wartoscreferencyjna >/=39ml/ejak. A-ruch postepowy -wynik-8-wartosc referencyjna ->25%w a lub>50%w klasiea+b B-ruch niepostepowywynik -27-referencyjna ->25%w klasie a lub>50%w klasiea+b C- brak ruchu-wynik-65-referencyjna ->25%w klasie a lub>50%w klasie a+b PO LECZENIU: cecha objetosc ml) wynik:3,5- wartosc referencyjna >/=1,5 ml czas uplynnienia(min.)wynik: 35 -wartosc referencyjna >/=60min. Plemnik 1ml nasienia (ml/ml) wynik:3,45 -wartosc referencyjna >/=15ml/ml Plemnikiw całym ejakujacie(ml/ml)wynik-12,075 -wartoscreferencyjna>/=39ml/ejak. A-ruch postepowy -wynik-9 - wartosc referencyjna ->25%w klasie a+b lub>50%w klasiea+b B-ruch niepostepowy wynik 14-wartosc referencyjna ->25%w klasie a lub>50%w klasie a+b C-brak ruchu-wynik 77-wartosc referencyjna ->25% klasie a lub>50% a klasiea+b wyniki mojego m to juz katastrofa w porownaniu do wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Giziula a po ile macie lat? Pytam z ciekawości, mój w gródniu skończył 38 a teraz pare dni temu ja 30:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Beti, na czym dokladnie polega ta dolegliwość twojego męża ? Mój też to pewnie ma bo ma 4 mln plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Mam nadzieje że te 4 mln.plemniczków da rade mnie zapłodnić👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asthenozoospermia - nieprawidłowa ruchliwość plemników Asthenozoospermia występuje wtedy, gdy plemniki znajdujące się w ejakulacie nie są prawidłowo ruchome. Zgodnie z normami w nasieniu prawidłowym po godzinie od ejakulacji powinno być minimum 25% plemników kategorii A* oraz minimum 50% plemników kategorii A i B**. W przypadku podejrzenia asthenozoospermii leczenie prowadzi lekarz androlog. Zmniejszona ruchliwość plemników może być spowodowana paleniem papierosów, piciem alkoholu, gorącymi kąpielami, obcisłą bielizną itp. W takich przypadkach istnieje możliwość poprawienia ruchliwości przez wyeliminowanie tych czynników zewnętrznych - czyli zmianę dotychczasowego trybu życia. Przy zmniejszeniu ruchliwości plemników, która jest skojarzona ze stanami zapalnymi, zaleca się przyjmowanie kompleksu witamin B, E, B12 oraz preparaty żelaza, wapnia i fosforu (Fe, Ca i P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tym razem podali 34 mln ( A+B- 100%), zobaczymy jak bedzie. Przy I iui miał lepsze parametry , bo podali mi 66 mln. Wtedy sie udało. Mój gin mi powiedział, że te ostatnie wyniki mimo, że gorsze niż ostatnio to i tak są super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia ja teraz w grudniu skończyłam 30,a mój m ma 25,także młoda dupa z niego,ale co z tego jak żołnierzyki nie takie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz ma to i to:o :o oligozoospermię, czyli zbyt małą ilość plemników, asthenozoospermię, czyli problemy z ruchliwością plemników:o no niestety latka leca moj maz tym roku bedzie miec 32 lat ja za dwa mc tez koncze 31lat a czas ucieka.... jutro do gina boje sie ze znow sie porycze:( w sumie tylko porwierdzic diagnoze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam 32 lata (za kilka miesiecy 33) a moj maz za kilka miesiecy 39. Latka lecą niestety.. Moj M ma dobre parametry na szczescie, ale i tak nie wiemy co jest problemem... Paula - mam nadz.ze jutro lekarz przekaze Ci jakas dobra wiadomosc!!!Tego życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia nic mi nie powie dobrego bo z takimi wynikami tylko IVF zostaje szkoda pieniedzy na iui zreszta jade tylko potwierdzic to co napisal mi profesor habilitowany z 25letnia praktyka zawodowa prof.szamatowicz z kliniki bocisn w bialym stoku wyniki nie nadaja sie ns iui prosze myslec nad ivf -icsi tym bardxiej z pani obnizna rezerwa janikowa pipruwnujac te wyniki.i tamte nie ma szans nawet prubowac i tracic pieniadze.....jestem przygotowana na to ze zostalo mi ivf ale cos czje ze nie obejdzie sie w gabinecie znoe bez placzu szkoda mi mojego m jak widze jak ma znow tam jechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia nic mi nie powie dobrego bo z takimi wynikami tylko IVF zostaje szkoda pieniedzy na iui zreszta jade tylko potwierdzic to co napisal mi profesor habilitowany z 25letnia praktyka zawodowa prof.szamatowicz z kliniki bocisn w bialym stoku wyniki nie nadaja sie ns iui prosze myslec nad ivf -icsi tym bardxiej z pani obnizna rezerwa janikowa pipruwnujac te wyniki.i tamte nie ma szans nawet prubowac i tracic pieniadze.....jestem przygotowana na to ze zostalo mi ivf ale cos czje ze nie obejdzie sie w gabinecie znoe bez placzu szkoda mi mojego m jak widze jak ma znow tam jechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka Mańka robił mi tylko 2 iui bo mojej lekarki nie było, a moja przepisała mi do 1 iui tylko clostybegyt, do 2 iui miałam clostylbegyt, estrofen i encorton i duphaston ale te na e to dosłownie pare tableteczek i nie pamiętam na co one były, a do 3 iui (udanej) miałam lamettę i duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest ta lametta gusiu? bo ja mialam juz 2 u manki i nici chyba poprosz ego o leki. na co jest ta lametta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia a mogłabyś napisać główne parametry nasienia( tzn ilość,ruch i formy prawidłowe) bo chciałabym porównać :) Paula biedactwo pewnie dzisiaj będzie ci ciężko zasnąć,pomimo tego że zdajesz sobie sprawę jaki będzie werdykt to i tak ciężko oswoić się z tą myślą ,a tym bardziej usłyszeć to od lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jutro 16 dc ciekawe czy cos sie poprawilo z tymi moimi pecherzykami.Trzymajcie kciukaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×