Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

tylko dziewczyny blagam was zero slowa na fb :) jezeli moge prosic bo wole sie najpierw upewnic i poczekac jakis czas oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, zasuwaj na betę. nie nakręcaj się, to może być reakcja na leki itp. Na spokojnie, bez nadziei idź na betę. Co prawda, jestem dość pewna jej wyniku, ale Tobie nie wolno się teraz nakręcać, żebyś potem się nie załamała, gdyby odpukać coś tam! ! Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisapanda tez mam takie podejcie ale to by tlumaczylo czemu od tygodnia po wsyztskim co zjem mi sie odbija i jest mi srednio dobrze na zoladku... no coz pozyjemy zobaczymy jak sie uda to bedzie super jak nie to bedziemy starac sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - oczywiscie nikt na fc nie bedzie pisał, mam nadzieje, ze test sie nie myli i zapocztakujesz dobra passe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja 3mam kciuki i nie zapeszam :-))) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx A ja dziś dostałam kolejnego ataku woreczka żółciowego bo wczoraj mama z siostrą (przyjechały jak się rozchorowałam na nerki) zrobiły sałatkę z majonezem, jajkiem, serem żółtym a ja sobie wpuściłam dwa talerze o Boże i jeszcze powiedziałam ale jutro będę cierpiała i sobie wykrakałam bo noc nie przespana :-( a teraz nadal mam biegunkę :-(( ja się chyba pochlastam a miałam unikać chorób :-( xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Giziulko a byłaś zobaczyć czy pęcherzyki popękały?? Bo mi z 3 popękało dwa po obu stronach po jednym :-) pewnie by się udało gdyby nie ta głupia gorączka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka na bank się udało u mnie też była taka kreska po południu robiłam test :) także gratukuje no jutro idz na żelazną w sobote maja otwarte wiem po się tam lecze gratulacje :) A ja się z Tobą Nati nie zgodze psychika jest ważna przy staraniu o dziecko każdy to wie , dlaczego jak ludzie odpuszczą to zachodzą naturalnie psychika proste wiem coś na ten temat i to bardzo dobrze :) U Was też tak zimno i tyle śniegu pada :) U nas zima pełną gębą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy no naprawde ty łakomczuchu :) uważaj na siebie kochana bo tam pojade :) i co i teraz się męczysz , przeszło ci ??? Doniu a ty dalej nie masz @ ???? Ani plamień??? Może coś jest na rzeczy :) Aniaszy u Ciebie może też fajowo by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy - kuruj sie i wracaj szybko do zdrówka! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Donia - czekamy na dobre wiesci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - ja sie z Toba zgadzam, ze psychika jest wazna.. kilku lekarzy mi tez to mowiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy byłam na drugi dzień na usg i gin powiedziała że wszytsko pękło i jest ciałko żółte.Z tym że u nie tylko jeden jajnik jest sprawny i zawsze owu mam po lewej stronie. xxxxxx Beti u mnie też mocno pada,w końcu blisko ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Emcia taka prawda w 100 % ja wiem po sobie dlatego to napisałam tak to bym się nawet nie odezwała bo jak się nie znam to milcze wyluzowałam całkowicie i zaszłam w ciąże a jak wszystko w stresie i nawet super wyniki to kicha :( Anulka jedz i daj znać jak najprędzej na żelaznej chyba do 20 mają dzisiaj a może i dłużej. Aniaszy kurde no nie choruj już wiesz że mi smutno jak Ci coś dolega :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula ja czuję że tym razem to się posypie na forum i cieszę się z tego jak cholerka :) nio mamy blisko do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti No nie mam:) nie plamię. Wg moich obliczeń jak mam dostać okres to jutro najpóźniej powinnam zacząć plamic. Poczekam jeszcze. Jak do poniedziałku nic nie będzie to robię test. Torbieli żadnych nie mam, bo miałam usg więc nie powinien mi gie bardziej sróźniać. Za to czuję się tak Jakbym zamiast piersi miała dwa olbrzymie grejfruty, których stanik nie jest w stanie utrzymać:) i do tego bolą i swędzą mnie co jakiś czas jak cholera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Doniu kochana oby było tak jak objawy wskazują tego Ci życzę :) Jasne poczekaj do poniedziałku masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka GRATULACJE a widzisz mowilam ze ivf nie bedzie potrzebne 2krecha jak byk widoczna i test na bank sie nie myli!!! teraz tylko czekac na wizyte i duzo zdrowka zycze i bedziemy czekac na wiescie od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka moje gratulacje dwa testy o tej godzinie nie mogą się mylić :) Strasznie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - nie ma innej opcji to to! Fantastycznie, gratuluję Ci bardzo bardzo bardzo!!!!! 🌼 xxxxxxxxxxxx Beti - każda ma inne doświadczenia i do mnie takie blokady nie trafiają. A czemu ludzie jaknodpuszczą to zachodzą? Nie wiem. Pewnie się nie znam. ale ile ludzi tyle przekonań. Ja przez 5 lat nie miałam żadnych "blokad", nigdy się nie zabezpieczałam, robiliśmy to kiedy chcieliśmy a ciąży niet. Nie wiem może tylko ja w to nie wierzę....:) ps. Łeb boli tak jak bolał. Pójdę w stronę ziółek o których pisałaś xxxxxxxxxxxx Giziula - wylądowałam na dupsku oczywiście, tylko nart nie widziałam bo tak się ładnie wypięły :) a jak samopoczucie po iui? Ja cały czas czuje coś w podbrzuszu i to co jest inne w porównaniu do ostatnich miesięcy kiedy dostawałam @ to to, że nie bolą mnie piersi. Tak to nawalają już od owu... xxxxxxxxxxxx Milkaa - myślałam o Tobie na tym badaniu drożności i cieszę się, że przetrwałaś. Ja miałam trudności, nie spodziewałam sie takiego bólu.... Była to jedna z najmniej przyjemnych rzeczy jakie miałam okazje doświadczyć.... xxxxxxxxxxxxxx Donia - kciuki zaciśnięte. Też czuję, że będzie nas coraz więcej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Nati to już nie wiem czemu ta głowa Cię boli świeże powietrze nie działa niedobrze , spróbuj może ziólek ale nie wiadomo czy pomogą współczuje Ci kochana bóle głowy nic przyjemnego może neurolog by coś pomógł, zapytać nie zaszkodzi chyba że już byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - byłam już u dwóch, rezonans też robiłam - wszystko ok. Stwierdzono bóle napięciowe spowodowane bardzo dużym stresem sprzed roku - wychodzi dopiero teraz i dostałam te leki o których pisałam ale gin nie pozwolił ich brać - w związku z tym jestem w czarnej dupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2929
Anulka gratuluje! Może i mi się uda :-)bo też jestem Ania. Giziula ja wczoraj miałam Iui o 17 a dziś rano koło 8 ból jakby owulacyjny taki klujacy...Teraz czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wytrzymałam i zrobiłam test. Oczywiście tak jak się spodziewałam:) teraz ciekawe ile na okres będę Czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×