Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciepłolubna30

Z 30-stką na karku.

Polecane posty

Gość ciepłolubna30
a mi szkoda- masz rację nie wiadomo czy Ci co są obok jeszcze będą. W zasadzie mnie raczej nie kochanikt, nawet jeśli jest obok. Dla siebie? Owszem, można a nawet trzeba i nie uważam że się zaniedbuję ale to za mało, nie daje mi satysfakcji. Wystarcza na tyle aby każdego dnia trwac, nie załamać się, ale nie wystarcza juz aby sie z tego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny pomysł
ty tam nade mną > powinnaś sobie strzelić w łeb, zdecydowanie. Taka łamaga światu niepotrzebna, cud, żeś 30 lat przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
LUDZIE ILE W WAS JADU I ZAWIŚCI! JAKBYM CHCIAŁA TAKICH "RAD" ZAŁOŻYŁABYM TEMAT NA INNYM DZIALE A NIE "PO 30" A MYŚLAŁAM, ZE TU SĄ LUDZIE NA JAKIMŚ POZIOMIE. NIESTETY W WIĘKSZOSCI POZIOM JEST ZEROWY, NILICZNI MIELI DO NAPISANIA COŚ SENSOWNEGO. a MYŚLAŁAM, ZE POZNAM KOGOŚ DO POGADANIA, POPISANIA A TU TYLKO RADY TYPU "STRZEL SOBIE W ŁEB" pODEJRZEWAM, ŻE I TAK OSIĄGNĘŁAM W ŻYCIU WIĘCEJ NIŻ WY, A CHCIAŁAM TYLKO NIECO SYMPATII, CIEPŁA, WSPARCIA. nIESTETY DZISIEJSZEGO CZLOWIEKA NA TO NIE STAĆ. ŻAŁOSNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny pomysł
jesteś tragicznie wręcz nieudolna, gorzka i zrzędliwa. Aż żal czytać te brednie, szok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna_33
cieplolubna... w kazdym wieku znajda sie osoby, ktore pojada po kims:) olej to. Wieszosc pewnie niczego w życiu nie osiągnęła i podbudowuje się jadąc po kims. Sama nie do końca Ciebie rozumiem, z tego co piszesz osiągnęłaś jakiś pułap i teraz stagnacja, aTy z tym nie robisz, a najgorsze to stać w miejscu niezależnie od wieku. Ile lat mają Twoje dzieci? Jak juz duże to zrob cos dla siebie, na co zawsze brakowało Ci czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny pomysł
natępna idiotka :D Sama nie łapie o co chodzi tamtej pokrace, ale innym pocisnąć to pierwsza :D Tak a propos rzekomego niespełnienia i frustracji u innych. Normalnie kabaret. Jedna plecie jak potłuczona, sprawia wrażenie niedojdy i życiowej łamagi, druga się za nią wstawia, a sama nie wie o co tamtej chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
Tak dla wyjaśnienia mam meza, synka w wieku przedszkolnym, prace na kierowniczym stanowisku i piekny dom z ogórdkiem. Na wygląd nie narzekam- 170cm i 50 kilo wagi, żadnego cellulitu itp. Nie uważam się za niedojdę, tak jak Ty "koleżanko" powyżej. Ale Twój poziom jest zbyt niski żenujący żebym zmierzała z Tobą rozmawiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnie..................
ja chyba rozumiem autorke. wszystko juz osiagnela: mąż, dzieci, praca, i po prostu jej sie nudzi w zyciu, bo co jej zostalo do osiągania? a jest mloda jeszcze. ja mam pod 30tke a nic nie osiagnelam, wiec w sumie wszystko jeszcze przed mną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sobie zaprzeczasz
a wczesniej pisala: "Ciało to jedno, nie bedzie już nigdy atrakcyjne, Ale nie tylko. Nie ma już nic do osiągnięcia w życiu, nie ma już nowych znajomosci bo każdy ma sprawdzone, dawne, nie ma perspektyw na lepszą pracę, na nic. " a teraz nagle piekna bez cellulitu na kierowniczym stanowisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
No i właśnie o to chodzi. Mam to co ludzie uwazają za "sukces". a mnie to nie cieszy. Nie ma tu zaprzeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
a ciało... jest ok. ALe "jak na 30 lat". Nigdy nie bedzie już lepsze, co najwyżej takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kraków
wpadłyście w tę medialną pułapkę kultu dobrobytu i sexownej sylwetki , w pogoni za ww , gubicie małe chwile szczęścia,stąd i pytania czy po 30 jeszcze da się żyć ... a na spacer zasuwaj ,albo pakuj narty i śmigaj , ewentualnie łyżwy , domatorkom polecam upiec ciasto , zaparzyć herbatę i zatopić się w ciekawej lekturze. 30-dziestka ,piękny wiek ! widzę przed sobą jeszcze jakieś 40 lat fajnego życia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
ula, ale mnie to nie cieszy. Nie sprawia mi przyjemnosci, nie chcę nart fitnessu, piec, nie chcę bo nie lubię i nie widzę sensu sie zmuszać. W tym problem że nieiwle spraw mi daje radość. O to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
a to co już wiem, czuję że by mi ja dało, jest nierealne do osiągnięcia. To mnie tak frustruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kraków
ciepłolubna a co to jest to coś czego nie możesz mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
dorodna murzyńska pałka waląca mnie w tyłek, o tym marzę co noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
wtedy będe czuła się spełniona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
a potem, żeby walił mnie po ryju i jeszcze żeby przyszli inni murzyni i wszyscy mnie bili i gwałcili ostro swoimi pałkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
nic mnie tak nie rajcuje jak spływająca lawa po mojej mordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
nic mnie tak nie zniewala,jak murzyńska pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
Ula bliskość drugiego człowieka, spacery z kimś, zakupy, ciepło i troska od kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezzz bymmm
tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kraków
czyli nie jesteś szczęsliwa w małżeństwie po prostu , wiem trudno odejść ,to dość skomplikowane mając dziecko ,nie kochasz ? nie czujesz się kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
odejść? A skad. Kocham meża nawet bym nie pomyślała aby odejsć, skad taki pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty ciepłolubna
pierdolisz jak potłuczona. podziwiam te panie,które już dobrze się na tobie wyznały:D. To co mówisz nie trzyma się kupy ,o kant dupy rozbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty ciepłolubna
A tak nawiasem,to jestem pewien,że do 30 brakuje ci co najmniej 10 latek:D,bajkopisarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
... a tak bez nawiasu to 30 mam już parę latek za sobą. ALe widze, że porozmawianie tu z kimś nie ma racji bytu więc żegnam. Jeździjcie sobie po kimś innym, ja pożywką dla idiotów nie będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare dziady
" ja pożywką dla idiotów nie będe." - powiedziała skończona kretynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovellyy
Autorko jesteś jeszcze? Czuję się podobnie, napisz alexandrita77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu macie
za dobrze i wam się w doopach przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×