Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmicielka zielona

Gdzie robicie zakupy spożywcze? tylko szczerze.

Polecane posty

Gość gość
W moim mieście Polomarketu ani Piotra i Pawła tez nie ma. Zakupy robię w biedronce, bo mam pod domem, chleb kupuję w piekarni. Jak muszę kupić rzeczy, których nie ma w biedronce, to wybieram kaufland i raz w miesiącu w carrefourze kupuje żwirek dla kota, bo tylko tam on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka ka uf land i zwykły sklepik spożywczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkopolskiesklepy
Święta racja, zamiast wybierać polskie sklepy, robimy zakupy w jakichś obcych. Pobudowały się lidly, biedronki i inne i nie chce nam się dalej niż za rogiem wydawać pieniedzy! A potem się dziwimy, że polskie firmy mają kłopoty. Gdzie nasz lokalny patriotyzm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mam pisać o sklepie, którego nie znam.. dla mnie polomarket to jakiś tam sklep.. tak samo jak dla mojej mamy leclerc.. wybudowany jakiś czas temu ( nie wiem, koło roku może ma), jedyny w mieście,... a że z jej dzielnicy do sklepu jest do tego dosyć daleko, to jeszcze w nim nie była, więc dla niej leclerc to też jest 'jakiś tam sklep'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskama
dla mnie to nie jakiś tam, ale ulubiony :D ostatnio poluję na ich promocję multilogika, sprzedają więcej produktów w niższej cenie. Można nieźle zaoszczędzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam aż tak lekko żeby robić zakupy w jednym sklepie. Chleb kupuję w piekarni u kolegi Bułki w lidlu mleko masło kefiry wędliny sery itp. też tam ale nie zawsze bo bym rodzine zanudziła tym Mięso kupuje w dwóch miejscach gdzie jest taki przerób że stale świeże mają zawsze-tam stoje w kolejce 20-40osobowej Wędliny też kupuję w takich miejscach lub sama robię. Pieczywo makarony mąki i inne dodatki jak sól itp. kupuję w sklepie ze zdrową żywnością gdzie miesięcznie zostawiam majątek-ale dzięki temu wracam do zdrowia po chorobach spowodowanych jedzeniem z marketów. Warzywa i owoce i jaja kupuję w sprawdzonym warzywniaku-mam jeden taki. Jaja czasami biorę ze wsi od znajomej sprawdzonej-1zł za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sano, taka regionalna sieć supermarketów, jestem najbardziej zadowolona z ich oferty, pieczywo tam jest najlepsze, bo w biedronce, carrefourze, tesco mi nie pasuje ;/. Czasem do Kauflanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha a ryby to kupuje w piotrze i pawle bo mają tam okazałe tyle że cena zwala mnie z nóg!59zł za kg+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ICA albo Willys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasia57
w polo jeszcze sie nie nacielam na pieczywie, pyszne jest, a nie takie przereklamowane jak lidl... i mają fajną ofertę ciast, jak nie chce mi się piec, to kupuję serniczek i mam dla gości :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka2222
Potwierdzam to, co pisze przedmowczyni. Ja kupuje albo w malej piekarni przy bloku, albo wlasnie w polo. Jak na tak duzy market maja pieczywo smaczne i naturalne. Wypiekanie z głębokiego zamrożenia na szczescie ograniczone do minimum. No ale trzeba samemu sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka i Tesco, czasem sklep osiedlowy. W Biedronce z miesa raczej nic nie kupuję, ale ryby owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lidlu,mięso u lokalnego rzeźnika,warzywa na bazarze,na bazarze kupuje również kury,jajka,mleko,miód sprzedwane przez lokalnych małych rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lidlu, biedronce, stokrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka82
Ja jak najwięcej staram się kupować przez internet. Czyli miód kupuje np tutaj: http://miodzroztocza.pl/sklep itp. rzeczy, których nie potrzebuje na już. A reszte, to w lokalnych sklepach. Jak mam do zrobienia jakieś większe zakupy, w których jakość nie gra większej roli to wybieram sklepy typu netto, biedronka czy lidl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka w większości zarówno chemia jak ispozywka. Reszta Rossman , owoce typu pomelo w inter marche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie takie świeże rzeczy jak mięso czy warzywa kupuje w miesnym i w warzywniaku - na szczescie mam obok domu. Podstawowa spozywke w polomarket, bo mam najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadzikMika
Większe zakupy robię we frisco, to market internetowy, dowożą do domu. Małe zakupy w sklepie osiedlowym, jak coś zabraknie a trzeba na już. A jak nic pilnego to on-line, jest wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgniecha
Ja lubię zakupy w Alma :) szczególnie takie przez internet z dostawą do domu( tego samego dnia) miło szybko i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię praktycznie tylko i wyłącznie w http://biofarma24.pl/ - tam mam wszystko czego potrzebuje. Wszystko jest eko i mam świadomość, że jem zdrowo i nie szkodzę sobie, ani bliskim. I do tego wszystko w jednym miejscu i nie muszę biegać po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiekszosci Biedronka.Czasem rynek owoce czy warzywa .Wedlina kielbasa inter marche. Dopiero na wsiurskim kafe wyczyralam ze biedra jest dla biedoty...:)I pisza to zakompleksione osoby ktore faktycznie sa biedota...W biedronce sa firmowe dobre produkty oraz chemia.persil mzna kupic za 19,90w rossmanie jest po 29.duzo by tu wymieniac ale mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie piep..o wspieraniu lokalnych sklepikow-jakby mieli normalne ceny a nie 2xdrozej to by ludzie kupowali.To pisza pewnie wlascicielki takich zaj sklepikow.Nirle dosc ze maja drogo to czest np stare cukierki czy praliny.kupuje tam w ostatecznosci i czuje sie oszukiwana muszac kupowac cos co tam kosztuje 2razy tyle co np.w biedrze.chamski wyzysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze z reka na sercu to w willys kupuje albo ica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lidl, tesco, polo, targowisko, osiedlowa piekarnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie podstawy jak: bulki - piekarnia, mieso-bystry, inne typu: makarony, sery itd. Auchan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarazstolicy
Ja robie w aldi, ale jak poczytałam forum gowork.pl/opinie_czytaj,2726 to nie wiem, czy tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec555
Pieczywo - piekarnia pod blokiem. Pozostałe - frisco z dostawa pod drzwi, jestem leniwa i lubię wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidl, Biedronka, Piotr i Paweł ,Siec 34, targowisko , miesny niedaleko - czyli to, co mam najblizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczywo w piekarni, owoce na bazarze, bo lubię dotknąć, a resztę zakupów we frisco, bo nie chce mi się jeździć po marketach i targać zakupów na 3 piętro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frisco jest strasznie drogie. Ja robię w Tesco. Taniej, a też mają dostawę pod drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×