Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmicielka zielona

Gdzie robicie zakupy spożywcze? tylko szczerze.

Polecane posty

Gość BoHdann3
A mnie się wydaje, że ceny zbliżone, tylko masz we frisco produkty z różnych półek cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frisco jest dużo droższe niż Tesco. A z Tesco zawsze dostaję wszystko świetnej jakości. Owoce i warzywa tak świeże, że trudno samemu takie znaleźć podczas zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram się zdrowo odżywiać, więc ważne dla mnie jest to gdzie kupuję jedzenie, jeżeli chodzi o mięso, wyroby wędliniarskie to kupuję w sklepach takich jak http://www.kiszeczka.pl/ chętnie też robię zakupy w sklepach rybnych bo tam mają świeże ryby, które autentycznie lepiej smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedronka, stokrotka, tesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tesco, lind, lewiatan, inter marche, groszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmość
Ja w selgrosie, a teraz jak czytałam opinie na gowork.pl/opinie_czytaj,15876 to chyba nawet zaczne tam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A mnie się wydaje, że ceny zbliżone, tylko masz we frisco produkty z różnych półek cenowych. " Nie zgodzę się. W tesco jest dużo taniej i mówię o dokładnie tych samych produktach, tych samych markach, np. dżem łowicz, 100% owoców, brzoskwinia: tesco- 6.49, frisco - 7,49. Perwoll black - 1l - tesco - 12zł, frisco - 14 zł. Brokuły na parze Bonduelle - tesco 5,39, frisco -6,49. To są losowo wybrane produkty. Wg mnie to są bardzo duże różnice. No niestety ja porównywałam te dwa sklepy bo sama się zastanawiałam, czy sie nie przerzucić, bo niby dostawa bezpłatnie, ale nie jest konkurencyjny do tesco w ogóle. Oczywiście to są róznice 1-2zł, ale to stanowi 10% ceny i na cale zakupy, no. 400zł to już jest ok 40zł w plecy, nawet licząc 10zł za dostawę to się nie opłaca. Dziękuję bardzo... Także jak ktoś ma wybór, to ja polecam tesco. Tym bardziej że faktycznie owoce, warzywa i mięso wybierają starannie, nigdy nie było problemu, że coś przyszło nie takiej jakości jakbym się spodziewała. Jak coś jest pod koniec terminu, albo coś może mi się nie spodobać, to zawsze jest w żółtym woreczku do mojej weryfikacji. Zamienniki też racjonalnie proponują, jak czegoś nie ma. Ogólnie mam same pozytywne wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna32lbn
Swojego czasu robiłam w Almie ale teraz nawet nie patrze w ich kierunku. 2 razy kupiłam zepsutą rybę... normalnie śmierdziała jakby byla zepsuta juz od kilku tygodni :/ w dodatku zaczelam czytac sklad produktów z Almy i wiecie co?? To jest kpina :/ niby 100% naturalne a tak na prawde to g*** prawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieszkalam w pl to najczesciej w auchan i sklepik osiedlowy, teraz carrefour i bliski supermarket

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję w bardzo roznych miejscach, gdzie mi po drodze, ale sprawdzam sklady , w zwiazku z czym niektorych produktow unikam , typu: - gotowe sałatki i surowki ( konserwa), wedliny. ciasta, ciasteczka, wszelkie kolorowe napoje i slodycze, owocowe jogurty, deserki, przyprawy ze wzmacniaczen smaku, kisiele i zupy w proszku, gotowe dania obiadowe oprócz mrozonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaK666
Ja wszędzie po trochu, lidl, biedronka, piot i paweł, na ryneczkach, kiedyś też w almie w Lodzi, ale tam sie pare razy spotkalam z niemila obsluga:/ z reszta po co przeplacac jak sa tam produkty, ktore kupie gdzie indziej o wiele taniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_ldz
oo ja też miałam niemiłe doświadczenia w almie w manufakturze, kurcze a takie "delikatesy".. szkoda gadać. najlepiej skoczyć na jakiś bazarek jeśli nie chcemy się truć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara567
Zakupy robię w tesco, auchan, kauflandzie, biedronce i lidlu. W tych sklepach chociaż nie przepłacam, nie to co w np w almie. nie mogę pojąć czemu ludzie robią zakupy w takich delikatesach, jak mogą zaoszczędzić i kupić te same produkty o wiele taniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam swego czasu w almie i piotrze i pawle, ale odkąd natknęłam się na artykuł o czytaniu etykiet i wyjęłam z szafki jakieś produkty food&joy, to niestety prawie wszystko wylądowało w śmieciach, sama chemia :/ Jak chcesz zdrowo się odżywiać, to raczej polecam mądre zakupy, trochę na bazarku, trochę przez inernet w eko sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyNNa
Ja korzystam z marketu internetowego frisco i głównie w tym dziale eko kupuję, bo mają spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej chodzę do intermarche.pl bo mają dobre promocje i produkty ich marki są mega smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam warzywniak 50 metrów od pracy i tam kupuję warzywa i owoce (oprócz tego co mam z ogródka), a resztę różnie. Czasem w Biedronce, czasem w Intermarche, czasem w Tesco, czasem w Lidlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat robię w PoloMarkecie. Zawsze maja dobre ceny, programy lojalnościowe. Do tego bardzo lubię ich wędliny marki Twoje Smaki. Są naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio robię zakupy właściwie tylko w Almie przez internet z dowozem. Mają promocję, kupony rozdawane na Shellu, przy zakupach za 100 zł jest 15 zł rabatu. Alma jest droga ale 15% upust sprawia, że się opłaca. No i nie traci się czasu na zakupy, a przy 2 małych dzieci to jest bezcenne. Niestety, promocja tylko do końca kwietnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś robiłam wszędzie, byle taniej i bliżej, ale odkąd mam dzieci, które są alergikami i ja sama zaczęłam mieć problemy zdrowotne, zmieniłam dietę, zaczęłam robić zakupy w sklepach ze zdrową żywnością, na lokalnych rynkach i internetowo. Polecam sklep http://www.tobio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupuje w Topazie bo mam blisko :P No i ceny sa na tyle ok ze nie oplaca mi sie jechac dalej do innych sklepow. leniuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o WON żałosne spammerskie KUUUURVVY!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
To zależy co, moje dzieciaki uwielbiają Wedlowskie słodycze z Biedronki, ja w Polo kupuję ryby a mój mąż piwa Browaru Czarnków w Auchan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka - bo mam pod nosem, 2 min do sklepu. Kaufland - dwa/trzy razy w miesiącu, bo jest taniej niż w Biedrze. Auchan - raz w miesiącu jak jadę do rodziny, tam w ogóle jest najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario976
PIOTR I PAWEŁ bo tam kupuję mój Konstancin, a przy okazji i całe zakupy... facetowi w moim wieku niewiele do szczęścia potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×