Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmicielka zielona

Gdzie robicie zakupy spożywcze? tylko szczerze.

Polecane posty

Gość hajuga
Pieczywo kupuję w piekarni, a na zakupy jeżdże do Biedro, POLOmarketu i Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mięso kupuję od rolników na specjalnej giełdzie i się spełniam w wędzeniu, pieczeniu, suszeniu i gotowaniu szynek i kiełbas ;P Przynajmniej wiem co jem i czym przyprawiam ;) Kapustę i ogórki kiszę sama... Nalewki robię sama ;) Chleb w weekendy piekę sama (albo bułki, drożdżówki) Lubię lidl i biedronkę, ale nie mam za blisko, więc tak raz w miesiącu tam wpadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy gdzie akurat jestem (koło jakiego sklepu) sporo kupuję w Auchan, trochę w Carrefour, blisko mam a więc też często korzystam z Lidla, Biedronki, Społemu, Aldi, Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 1982
Lidl,Biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innkka
Zakupy spożywcze robię w markecie, bo nie odstraszają mnie tam ceny. Jak jeszcze się trafi na fajną promocję, np. szczęśliwe godziny w Polo markecie to można oszczędzić nawet połowę gotówki na niektórych produktach. Oszczędność dzięki temu jest spora i przynajmniej nie muszę się martwić, że mi nie wystarczy do pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdnnd
Warzywa i owoce z wlasnego ogrodu,mieso od szwagra ma wlasna farme,poluje tez i czasem sprzeda dzika,sarne itp Inne pierdoly w almie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto chciałaś sie zagłodzić
W biedronce kupuje makę masło sól warzywa i owoce mleko muesli do mleka ser biały w kostkach i pirsi z kurczaka. W carrefourze kupuje nabiał typu serki, jogurty, activie śmietane. W społem pod bolkiem kupuje wędline i ser żółty czasem kiełbase-na wage wszsystko plus to co się skończy a nie chce mi sie do supermarketu iść. U rzeźnika kupuje np. udka porcje z kurczaka, wołowe . Wieprzowe ziemniaki i pare warzyw latem mam od tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubble Shooter
Po chleb chodze do osiedlowego sklepu albo do piekarni. Soki, napoje i wode, makaron, srodki czystosci-Biedronka. Czasem tez netto. wedliny i mieso kupuje w miesnym-zawsze robia jakies promocje i wychodzi to taniej niz w marketach nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve-lenka
Polubiłam stronkę www.badanga.pl i teraz na mojej tablicy widzę promocje na bieżąco fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka56
Hejka:P:P ja ze swej strony Polecam Wam carefoura, dlatego, że starają się bardzo i można naprawdę ciekawe oferty znaleźc http://carrefour.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Kauflandzie
najczęsciej, czasem Auchan jesli chodzi o duze zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kauflandzie najczesciej
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whddwhdwkjw
Hmm gdzie ja najczesciej kupuje.. Najczesciej bywam w : - stokrotce, - tesco, - czasem przez internet w almie niektore produkty, - biedronka ( tu rzadko kolejki masakra nie lubie tego), - jajka kupuje podobnie jak niektore z was od wiejskiego gospodarza to samo miod , - nasz sklep w miejscowosci zwykly wiejski: tu najczesciej prase, fajki dla meza, jakies tam piwo jak sie komus zimnego do grilla zachce, chleb gdy zabrankie, jakies drobne slodycze czy przekaski, lody czasem cos do picia, - real - ale tu zagladam najrzadziej , - chata polska tu tez zagladam najrzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElEN-A
Mieso i wedliny-w miesnym, pieczywo-w piekarni, reszta w Biedronce, Netto albo w osiedlowej sieci sklepow (gdzie wiele produktow jest w bardzo przystepnych cenach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje
zazwyczaj w Piotrze i Pawle. W Biedronce kupuje pieluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElEN-A
Jajka mialam ze wsi od gospodarza, ale na co Wy liczycie? Ten moj to hoduje na handel, zyje z tych jaj, wiec watpie, ze sa one takie super eko. Co innego, jesli nie wiem, tesciowa/babcia na wsi sama hoduje kilka kur i naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje
kiedys kupowalam na duzym bazarze ktory mialam pod blokiem (swietnie zaopatrzone male sklepiki) ale niestety sie przeprowadzilam. Teraz zostaja mi tylko duze sklepy za ktorymi nie przepadam bo nie nawidze tlumow przewalajacych sie przez hipermarkety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijgd
mieso i wedliny - w sklepie miesnym albo na targu, czasami w biedronce lub w lidlu wedliny jajka i warzywa - na targu reszte w biedronce, lidlu, rossmanie, netto albo w tesco nie lubie kupowac realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazdym co innego
piwo w lidlu, mocniejsze trunki w biedrze, ogolna spozywka tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiedlowa jubilatka
i biedronka- okazjonalnie lidl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Ignasia
auchan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsfasdfa
hkjhgjg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie kupujecie ------------
A gdzie kupujecie wołowine i cielęcine? Macie jakieś sprawdzone sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanaan333
ja w alma mam b.blisko owoce tez czesto na straganikach:) no i Piotr i paweł oczywiście:) czasami real i tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy bzyka się jak
biedronka, lidl, kaufland, intermache i netto, jak jestem w auchan to tez coś tam kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Biedronce, Lidlu i Carrefourze - mleko, jogurty, kawa, herbata, słodycze, chemia W sklepie ze zdrową żywnością - herbata W osiedlowym rzeźniku (ale na sąsiednim osiedlu) - mięso W osiedlowym warzywniaku - warzywa, owoce A jeszcze z tatą w Leclerku - karma dla zwierzaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszmonka
Ja ostatnio przekonałam się do zakupów artykułów spożywczych online we Frisco. Musze przyznać, że to bardzo wygodna forma zakupów, raz kupiłam kilka produktów i teraz wracam tam coraz częściej. Dla mnie pasuje taka opcja bo nie lubię chodzić po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamigotka
A zamawiasz z Frisco produkty świeże? interesuje mnie szczególnie jakość ryb, mięsa - pieczywa ? nie wyglądają na zleżałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×