Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnnaa aniia30

Jestem w ziwazku ale nie jestem szczesliwa.

Polecane posty

Nie zaufasz? A co mają powiedzieć zdradzone, porzucone osoby? Weź się w garść, nie marnuj sobie życia u boku takiego faceta jeśli wiesz, że to nie to. Kochasz Go w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnaa aniia30
juz nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latkkaa
ale chrzanisz dziewczyno! jak spotykasz kogos, jak sie zakochujesz to za kazdym razem idziesz w to , zaczynasz ponownie ufać. Gadasz tak jakbys byla maltretowana kobieta rpzez lata. Wez sie w garsc, kopnij pasozyta w dupe i rozgladaj sie za kims normlanym bo szkoda twojego cennego czasu ( a mloda juz nie ejstes)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnaa aniia30
to juz moj 4 zwiazek. na poczatky wydawalo mi sie ze jest nafajniejszym z moich facetow. ale z czasem okazalo sie ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latkkaa
pamietam jak ja jeszcze rok temu bałam sie panicznie zostawic swojego faceta bo wydawalo mi sie ze juz mam 30 lat i nikt mnie nie zechce. Ale weisz co nie wytrzymałam psychicznie w pewnym monencie, postawilam wszytsko na jedna karte stwierdzialam ze wole byc sama niz miec takiego kiedys mężą i ojca moich dzieci.. Zerwałam i co? w krotkim czasie poznałam mojego obecnego faceta i ejstem tak szczesliwa jak nigdy w zyciu nie byłam, teraz dopiero wiem co to znaczy byc w normlanym zwiazku z normalnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja zwycięska
Dnia 23.01.2013 o 11:11, Gość smutnnaa aniia30 napisał:

Beznadziejny zwiazek, trwa poltora roku a jest porazka. Tak to jest jak sie bierze faceta przed 30 ktory cale zycie mieszkal z rodzicami i o nic nie musial sie martwic.

A dobrze cię duopczy ? 

Czego ci tam nie halo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×