Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fewkjnfwi

osoba niepelnosprawna za granica-czy mam jakies szanse

Polecane posty

Gość gość
Lol wyszczekana jestes;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest pomoc w UK , gdy zdrowa osoba pracuje , a maz lub zona jest na wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumuni tez zadaja takie pytania, wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnej pomocy, niestety, wszędzeio jest tak samo, czyli ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest pomoc w UK , gdy zdrowa osoba pracuje , a maz lub zona jest na wozku spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem facetem mam 43 lata i choruje na hemofilie w sumie narazie tylko lekko kuleje mam zone i 4 dzieciakow chcialbym sie zapytac czy mam szanse znalezc sobie jakas lekka prace za granica a moze moglby mi ktos pomoc,podpowiedziec jak to zalatwic ,nie stety nie znam zadnego jezyka obcego.chcialbym tylko jechac i troche popracowac nie chce na nikim zerowac,moze jest na tym forum ktos kto zna moja chorobe i moglby mi pomoc znalezc jakas prace za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na budowe lub na dachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko siedzi w naszej głowie. Mój mąż jest niepełnosprawny, jeździ na wózku, jeździ autem, gotuje, sprząta... co prawda są przybytki niedostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, ale powoli sobie z nimi radzimy. Najgorsze były dla mnie schody, jestem drobna osoba, a mężczyzna jednak wazy, ale odkąd mamy schodołaz.eu stało sie to dużo łatwiejsze i możemy chodzić do wielu fajnych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem żona, matka i jeżdżę na wózku. Jestem kobieta spełniona i szczęśliwa. Na początku schody stanowiły dla mnie największy problem, jak chciałam gdzieś jechać, coś załatwić, ale nawet to juz nie jest żadna przeszkoda. www.schodolaz.eu są tutaj takie urządzenia, które pomagają pokonać schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×