Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Don Perignon

wysokość alimentów w UK

Polecane posty

Gość gość
taaaaaa... wrabiają dla alimentów - może w Ameryce bo w Polsce możesz dostać 300 zł na dziecko - akurat starczy ci na rachunki, jedzenie, ubrania, książki do szkoły dla dziecka, fryzjera, kosmetyczkę i prezenty dla kochanka - a to co zostanie odłożysz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
Drogie mamuski moze zle wyjasnilem co i jak ,u mnie z mojej strony Malzenstwo bylo przemyslane (mialem 22 lata jak powiedzialem Tak) i ojcostwo lecz po 5 latach pozniej dostalem do wiadomosci ze juz jestem zbedny , poniewaz Ona nagle niechciala mazenstwa ktore jej przeszkadza w dojeniu panstwa z benefitow z tyt.samotnie wych matki (jej matka ani slowem nie mrukla w mojej racji poniewaz toleruje kure...o sprawa jest autentyczna jezeli jakas pani chce wiedziec wiecej to zapraszam na e-mali jw.(oczywiscie bez podtextow ) Drogiej qrw... niemam bo to zaduzo kosztuje przede wszystk psychicznie.Niecierpie rozstan ale nawszystko jestem przygotowany .I niektore mamusie niech sie w jezyk ugryza zanim cos napisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 5 latach pozniej dostalem do wiadomosci ze juz jestem zbedny , poniewaz Ona nagle niechciala mazenstwa ktore jej przeszkadza w dojeniu panstwa z benefitow z tyt.samotnie wych matki xxx a ty naprawdę myślisz, że my nie wiemy ile benefitów dostaje samotna matka??? mniej niż twojej tygodniówki, którą zarobiłbyś w byle jakim magazynie czy fabryce więc wniosek nasuwa się prosty - jesteś nierobem, który nie umiał utrzymać rodziny, więc była cię pogoniła, bo wyżerałeś dziecku ostatnie kartofle z garnka!!! polskie kobiety przyjeżdżają do Anglii ze swoimi pożal się Boże polskimi mężami i nagle okazuje się, że nie muszą być dla swoich "panów" darmową ścierą do podłogi za miskę zupy i paczkę podpasek miesięcznie - bo angielski rząd nie dopuszcza do ekonomicznego upodlenia kobiet!!! I TEGO WŁAŚNIE NIE MOŻECIE ZNIEŚĆ!!! tego, że one sobie bez was radzą, mogą żyć same, mają pieniądze na podstawowe potrzeby, nie muszą was prosić o parę funtów na jedzenie, które i tak zeżrecie nie macie nad nimi władzy! i to was najbardziej boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jego żona to zwykła k***a z bękartem jak można być na utrzymaniu państwa? To bardzo źle o niej świadczy, poniosła życiową klęskę i hańbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ośmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
,, a ty naprawdę myślisz, że my nie wiemy ile benefitów dostaje samotna matka??? mniej niż twojej tygodniówki, którą zarobiłbyś w byle jakim magazynie czy fabryce więc wniosek nasuwa się prosty - jesteś nierobem, który nie umiał utrzymać rodziny, więc była cię pogoniła, bo wyżerałeś dziecku ostatnie kartofle z garnka!!! polskie kobiety przyjeżdżają do Anglii ze swoimi pożal się Boże polskimi mężami i nagle okazuje się, że nie muszą być dla swoich "panów" darmową ścierą do podłogi za miskę zupy i paczkę podpasek miesięcznie - bo angielski rząd nie dopuszcza do ekonomicznego upodlenia kobiet!!! I TEGO WŁAŚNIE NIE MOŻECIE ZNIEŚĆ!!! tego, że one sobie bez was radzą, mogą żyć same, mają pieniądze na podstawowe potrzeby, nie muszą was prosić o parę funtów na jedzenie, które i tak zeżrecie nie macie nad nimi władzy! i to was najbardziej boli!!! `` Droga mamusiu ja wiele rzeczy chcialem zmienic w sensie zarobkowym lecz u mojej zonki koczylo sie to zawsze cyt...rozwodem`` a dlaczego poniewaz ja wszystko w domu robilem gotowalem ,sprzatalem mylem podlogi na kolanach (nie tak jak wy kiezniczki bo paznokcie zniszcze)mylem Swojej Pani nawet buty lacznie z czyszczeniem ,nawet niekiedy jej trzeba bylo prac strigi (majtki ) a pralka byla .Jej zadaniem bylo nakarmic dziecko i niekiedy pobawic w sumie to ona to Robila codziennie poniewaz ja utrzymywalem wszystko oki(tak na poczatku podjelismy decyzje,kazdy mial podzial obowiazkow) wiec mamusiu wybacz sa Mezowie Polscy dobrzy ale nie idealni (niekazdy jest hamem i prostakiem i s****wem w twych oczach mamusiu)poniewaz zaden maz niebedzie z********al na tesciowa i to glowne sedno wszystkiego.Tesciowa ma zapier.. na siebie sama ,nie ja jako maz.Nastepnie jezeli polscy Mezowie sa tacy zli to macie do wyboru inne nacje tylko wtedy taka mamusia sie wstydzi na ulicy bo owocem tego jest pociecha(tak to jest prawda widac to ) ,lub wylewa poty w prasie aby ja np. Pan Rutkowski uratowal mysle ze mamusie wiedza o co chodzi .A wracajac do wyjadania z garnka dziecku, to kazde dziecko poza Pl ma lepiej niz my wszyscy za dawnych lat,(niekiedy wiecej zabawek niz w pl Przedszkolu)glodne niechodzi oraz ubrane elegancko , ale wy niemowie wszyskie rozpiszczacie(psujecie je, i w pewnym momencie nieopanujecie) ale pozniej jak co to ojciec ma interweniowac tak bo to jest prawda. I najwazniejsze najlepszy SEX jest z Wlasna Zona tak drogie Panie.Moim honorem jest wiernosc i zasady .Tyle w temacie.Skur... nie toleruje , nie dam sie ogolic do zera , i najwazniejsze na ulice niewyladuje .Pozdrawiam Krzysiek88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
,,..Ta jego żona to zwykła k***a z bękartem.... , najmocniej przepraszam ale to moje upragnione dzieci nie Bekarty i prosze ich w to niemieszac , jak co to to wylewac pomyje na ,, Ta jego żona to zwykła k***a `` ona rozje... malzenstwo ,sluchajac glosu mamony ,kolezanek mamusi i samej mamusi (tesciowej).Pozdrawiam Krzysiek88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz zapytam - ile płacisz tych alimentów za które ona tak się pławi w luksusie - 30 czy 40 funtów tygodniowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
Place i bede placil wytarczajaco na dzieci aby im nic niebrakowalo, jezeli bede zarabial wiecej to wiecej bede placil,Nieuchylam sie od tego bo to moje Urwisy.Ale ich mamusia pojdzie do pracy jak jej bylo zle z mezem.Pozdrawiam Krzysiek88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po raz trzeci pytam - ile??? - 30 czy 40???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wiecej kupuj im ubrania zatrzymuj rachunki ewentualnie wplacaj na jakas lokate zeby twoja byla nie polozyla na tym lapy duzo kobiet tu przyjezdza zyja sobie bez facetow jak paczki w masle na koszt biednych podatnikow totalny wyzysk przez patologie ale co zrobic powoli sie to zmienia kiedys taka krowa jedna z druga szybko by sobie znalazly faceta a tutaj spoko na bzykanie raz na tydzien a takto po co :D tylko przeszkadza takiej "niezaleznej" finansowo kobiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pączki w maśle??? wiesz w ogóle jak wysokie są te zasiłki? a wiesz również, że warunkiem ich otrzymywania jest legalne zatrudnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś taki wspaniały tatuś to wystąp o opiekę nad swoimi "urwisami" - Anglia to nie Polska gdzie sądy przyznają opiekę zawsze matce - angielski sąd przyzna temu rodzicowi, który stworzy lepsze warunki! ale przecież po co sobie tyłek zwracać zaprowadzaniem i przyprowadzaniem ich ze szkoły, gotowaniem, sprzątaniem, praniem i tysiącem innych obowiązków, prawda? no i nie byłoby czasu ani możliwości bzykać innych mamuś, co? więc już lepiej zapłacić te parę funtów tygodniowo tych niby alimentów i wyzywać matkę dzieci od najgorszych - tylko to potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
Drodzy Panowie i Panie ,uczymy sie na wlasnych Bledach . Pytanie nasuwa sie takie .Co taka Mamusia bedzie robic na starosc ! Nikt nielubi samotnosci . ad.2 Czy jest ktos chenty isc na obce dzieci ! Osobiscie ja bym nieposzedl.Wracajac do kwesti pieniedzy na dzieci , to mamusia dostajie tyle ile ja moge zaplacic ,a wiecej niebede placil bo szmata wysle swojej mamusi (Tesciowej do polski a dziecku bedzie wode gotowoac ,co dziecko potrzebuje zjesc . nadmieniam prosze tego niekomentowac bo moja ex tylko zupy gotowala i wiem ze lacznie zemna i dzieciakami zupa to 1 danie a 2 nigdy niebylo. A kolejna kwestia nikt glodowal niebedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
,,jak jesteś taki wspaniały tatuś to wystąp o opiekę nad swoimi "urwisami" - Anglia to nie Polska gdzie sądy przyznają opiekę zawsze matce - angielski sąd przyzna temu rodzicowi, który stworzy lepsze warunki! ale przecież po co sobie tyłek zwracać zaprowadzaniem i przyprowadzaniem ich ze szkoły, gotowaniem, sprzątaniem, praniem i tysiącem innych obowiązków, prawda? no i nie byłoby czasu ani możliwości bzykać innych mamuś, co? więc już lepiej zapłacić te parę funtów tygodniowo tych niby alimentów i wyzywać matkę dzieci od najgorszych - tylko to potrafisz `` Kolejna sfrustrowana mamusia .Czarne chmury nad wami ida.To jezeli sa problemy mamusiu to dlaczego po, pierwsze doprowadzacie do Scen, rozstan , rozwodow.Lek na to jest prosty Niesluchac jeb.. kolezanek ,Swoich mamusi .a Pozniej same sobie zgotowalyscie ten los i na Meza ,Partnera wylewacie ,,Pomyje~`` same sobie jestescie winne .Ja rozumiem prawda prosto w oczy Kole. a wracajac do ,, Bzykania innych mamusi~``po pierwsze jak pisalem wyzej MAM Honor i Zasady.Po drugie po co mi bankrut , ZLodziej (moja ex),leser itp.Zapamientaj mamusiu jezeli tu i teraz cos piszesz na tym forum (niemowie wszystkie mamusie) to widocznie byly powody aby cie Chlop ,Maz,Partner Kopnal w Du...,bo jak wiemy nic bez przyczyny sie niedzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dalszym ciągu nie piszesz ile płacisz tych alimentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ już te swoje żale bo ośmieszasz się na całego! pogoniła cię babka z counsilowskiego mieszkania nierobie pieprzony i teraz żal ci du/pę ściska że musisz za pokój bulić więcej niż ona za całą chatę weź się do roboty leserze i zamknij w końcu ten wredny pysk - taką sobie babę wybrałeś - to również świadczy o tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może najpierw należało dziewczynę poznać a nie pchać się jej z ku/ta/sem między nogi, co? przecież masz z nią więcej dzieci niż jedno - więc nie pieprz o wpadce, czy o tym, że cię zmuszała do zapłodnień - robiłbyś byś jej następne dzieciaki i przekręcał counsil na kasę - ale plan ci nie wypalił - dostałeś kopa i teraz inny gach będzie się pławił w counsilowskich luksusach i twoich "zawrotnych" alimentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamientaj mamusiu jezeli tu i teraz cos piszesz na tym forum (niemowie wszystkie mamusie) to widocznie byly powody aby cie Chlop ,Maz,Partner Kopnal w Du...,bo jak wiemy nic bez przyczyny sie niedzieje . xxx ale to twoja baba kopnęła cię w tyłek nie ty ją!!! twoje wywody kupy się nie trzymają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
Drogie mamusie to ja kopnalem mamusie w du...,Z zlodziejem niebede mieszkal pod jednym dachem,a po 2-gie ja kontaktuje sie z synami co tydzien regularnie i to mamusia placze ze placi duzo za cuncil house, heh mamusie wasze stwierdzenia przecza jedne drugiemu.Jestescie w Bledzie.I ostanie na koniec Sprawa rodzicielstwa byla Przemyslana obopulnie ale wiadomo jedna strona niebedzie zapierda..c aby 2 strona(mamusia ) okradal i mowila do mnie ,,,ty niemasz nic``.Jestescie zaklamane i po wpisach na forum tolerujecie Kurest... oszustwo ,kradzierze wiec jestestcie takie same jak ona .I szkoda nawet splunac na was na ulicy ,w wasza strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestetyw uk trzeba uwazac 80% polek siedzi na pokojach ze swoimi laptopikami i na badoo szukaja ojcow przyszlych dzieci a desperacja bije im z oczu :) szukaja wygodnego zycia nie wiedzac ze zwiazek to powazna sprawa nie jest jak wbajce a one pracujac za minimum na tasmach marza o facecie ktory je wezmie zaplodbi i powozi na swoim garbie... nie maja ambicji tylko pociag do lekkiego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
,,No niestetyw uk trzeba uwazac 80% polek siedzi na pokojach ze swoimi laptopikami i na badoo szukaja ojcow przyszlych dzieci a desperacja bije im z oczu usmiech.gif szukaja wygodnego zycia nie wiedzac ze zwiazek to powazna sprawa nie jest jak wbajce a one pracujac za minimum na tasmach marza o facecie ktory je wezmie zaplodbi i powozi na swoim garbie... nie maja ambicji tylko pociag do lekkiego zycia``Tak to jest racja ,ale jezeli taka ksiezniczka decyduje sie dobrowolnie ma Maciezynstwo i malzenstwo,i co najlepsze Zna dobrze Parnera (przyszlego Meza) to dlaczego po jakim czasie stwaza powody aby Maz (partner ) kopnal ja w du...,ja rozumiem wybaczyc mozna ,wiadomo wy Kobiety macie swoje dni (Humorki itp) ale kiedys koniec wszystkiego nastepuje.I coz z tego ze jedna strona chce naprawic a 2-ga (zakuty leb) mamusia twardo ze nie ,Pozniej placz i lament.To nic niepozostaje tylko ,,Peposz`` w trybie natychmiastowym a czas taka mamusie sprowadzi na odpowiedni tor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
a i w Polsce tez jest to samo ,Kures... bo jest przyzwolenie na taki stan rzeczy i niestety my jak Mezowie ,Partnerzy niemamy na to wplywu.ale Chlopaki nieplacza . Najwazniejsze ze trzeba zeby mamusia sie wziela do pracy i zmieknie minka,jak w wojsku ,,przez rece do glowy`` i juz wiecej niebedzie myslec o glupotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach jak cię boli, że ona w domu z dzieckiem w każdym wpisze tylko żeby poszła do pracy, żeby poszła do pracy weź od niej dzieci, wychowuj, zajmij się wszystkim - i będzie miał czas, żeby iść do pracy!!! x i jeszcze jedno "".chate od Cuncilu dostalismy i nagle cyt.... ty tu juz niemieszkasz"" i jeszcze "" nagle mamusia cyt. ty niemasz nic i juz tu niemieszkasz jestes zbedny ` no i kto kogo pogonił??? ona ciebie czy ty ją??? x skończ się już wreszcie ośmieszać samotnej dziewczynie z dziećmi zasiłki wytykasz a jak byłeś z nią to nie potrafiłeś nawet na czynsz zarobić tylko o chatę w counsilu żebrałeś - żałosne polaczkowe ścierwo, nie facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
tak mamusiu ma isc do pracy ,bo jakby scie... powiedzialo przed slubem ze sorry ale ...(chodzilismy 1.5 roku ) to bym sobie z inna ulozyl zycie. To jest wasza i tylko wasza wina mamusie, bo jak co to facet kur...rz,pijak i przemoc woobec bezbronnej ksiezniczki,ale ksiezniczka robic niebedzie nic tylko TV i pilniczkem paznokcie.A w pogoni za lepszym bytem to albo wybierzcie Meza partnera ktory ,,orze`` w robocie na waas i go niema(wiecej pieniazkow) lub(malo pieniazkow)ale zawsze macie gadanie.I ty zkacz ,mamusiu myslisz ze bedziesz sie chustac za pieniazki z alimentow a dziecku ubrania buty po kims(lub lumpex) i wode gotowac do jedzenia i najwazniejsze Tatus ch...j bo nieplaci .i Do Ciebie mamusiu chcesz utrzymywac swoja matke w pl to idz do pracy .Bo twoja mamusia niech sie wezmie za robote. I zakoncz nareszcie glupie gadanie bo nalezysz do tych co toleruja kur... a jezeli jestes cwaniara do dobrowolnie z pisz sie z praw rodzicielskich na ojca i tyle ( bo nikt niema pol zycia w sadach spedzic ) tylko tez kazdy ma swoje zycie,a jezeli,,, zakuty lbie ``chcesz zerowac to do pracy .Niebuj sie tatusiowie tez dadza rade z wlasnymi pociechami i nieplacza tylko wy sie boicie Prawdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas nazywasz matkę swoich k/u/r/wą - w każdym wpisie! czy znasz znaczenie tego słowa? jeżeli uważasz że kobieta która wychowuje dzieci i nie pracuje jest kur/wą to świadczy tylko o tym, że jesteś zwykłą, szmatą a nie mężczyzną bez odbioru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
mamusiu kosajaca jadem,konczymy temat bo dochodze do wniosku ze bronicie Zlodzieja i oszusta czyli takie same jestescie (niewszystkie)Milego dnia .Krzysiek88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałeś dodać że oprócz złodzieja i oszusta jest k/u/r/w/ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
,,mamusiu konsajaca jadem`` ja nie moge tego dalej zrozumiec jezeli macie dobrze to poco to psujecie ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietta87
Kobieta go oszukała, zraniła teraz chce wyłudzić jak największą kwotę alimentów a wy jej bronicie? Ta kobieta to dno moralne i społeczne bez godności i ambicji. Te które je bronią zapewne same ciągną pieniądze od mężczyzny, a słowo praca jest im obce, jesteście żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×