Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Don Perignon

wysokość alimentów w UK

Polecane posty

Gość gość
a znasz jej wersję, żeby oceniać? porządnych, pracujących, zarabiających na dom mężczyzn kobiety nie zostawiają! a jeżeli mieszkają w counsilowskim mieszkaniu, a kobieta woli marne grosze z zasiłków niż jego "wspaniałą" pensję to coś jest na rzeczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj sie tej k****y kochanicy niedoszlej, ona ma ciapate dziecko i co rusz szuka tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof  Van Dahl
,,,a znasz jej wersję, żeby oceniać? porządnych, pracujących, zarabiających na dom mężczyzn kobiety nie zostawiają! a jeżeli mieszkają w counsilowskim mieszkaniu, a kobieta woli marne grosze z zasiłków niż jego "wspaniałą" pensję to coś jest na rzeczy!!!``` Z samych benefitow mamuniu zdechniesz, a wspaniala pensja byla co tydzien na stole,ja jej nieoszukiwalem tylko nagle Ksiezniczka wplaca sobie na prywatne account dobre co i najelpsze ze to wszystko jej pieniazki , ja OJciec Maz najlepsze ze Niemam nic Jak to da sie Wytlumaczyc, bo do tej pory niepotrafie tego racjonalnie wytlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż... debile zazwyczaj niczego nie potrafią racjonalnie wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje rady, Mam 6 letnia corke z ktora mieszkam w Hiszpanii a jej ojcec w Angli. Do tej pory placil 70 euro ale od pol roku czasu placi 100 euro. Jedna i druga kwota wydaja mi sie smieszne tym bardziej ze o nic wiecej sie nie martwi ale wszytkiego wymaga. Internet by mogl sie kontaktowac odpowiednie warunki standardy obiadki itd. Z tego co wiem to w Polsce jest 500zl minimalnych alimentow. Jak to wyglada w Angli i jak sie starac o alimenty. Bo do tej pory unosilam sie honorem i sama jej wszystko zapewniam ale jak mi ktos niedawno powiedzial ze tak naprawde przez ten moj honor to tylko diecko traci i gdybym zaoszczedzila nawet 50 euro wiecej to dziecko mialoby na studia o inna rzecz ktora potrzebuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij dziecko do niego i płać mu od czasu do czasu 100 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 fun/tyg to wcale nieduzo jak na utrzymanie i wychowanie dziecka w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie tygodniowo? miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placi mi na dziecko 100 euro miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde wszytkim jak to mowie to sie smieja bo w Hiszpanii jest 250 euro minimalnego w Polsce 500z zl (125euro). Nie wiem jak w Anglii. Ale jak zwykle facet mysli ze placi matce a nie dziecku. Tylko ze dziecko tez traci swiatlo, mieszka,******awi sie. Non stop jakies dodatkowe rzeczy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym zobaczyć jak facet wychowuje i utrzymuje dziecko za 100 euro -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,mam pytanko czy musze zglaszac alimenty placone od ojca dziecka do Hm Revenue oraz do deklaracji rocznej dochodu.Posze o szczera odpowiedz ~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Uk ojciec, który zarabia powyżej 200f/tydzień netto powinien płacic na jedno dziecko 15% dochodów mies. co do alimentów to sa one na dziecko, nie wchodza do twoich dochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to wygląda teraz? Mam zasądzone w PL alimenty w wysokości 500zł i tyle też płacę + wakacje i przyloty do Polski dziecka opłacam ja(ja przebywam w Polsce, ona z dzieckiem w GB) Teraz moja była zaczyna straszyć, że pójdzie o podwyższenie alimentów? Ile mogą mi zasądzić przy założeniu moich dochodów netto 3000zł, gdzie odbędzie się sprawa itp. Z kalkulatora Child maintenance wyszło mi coś takiego: "Based on your answers the child maintenance payment is the reduced rate of £21.00 per week." oraz "You will pay up to £218.40 in fees per year if you pay child maintenance through the Collect and Pay service." Z góry dziękuje za normalne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego w j*****j polsce nie ma też 15 % od zarobków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jukeju bardzo łatwo się uchylać przed płaceniem, wystarczy trochę pokombinować, ja podlegam pod child support agency od 2010r, do dziś wszystkiego zapłaciłem może razem z 300 funtów, przez ostatnie 2 lata nie moga ściągnąć ze mnie złamanego pensa bo chodzę do koledzu, przed koledzem często zmieniałem pracę i nim się pokapowali gdzie pracuję to już pracowałem w innym miejscu. Kto chce szczegółów zapraszam, pisać tu chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2 dzieci i place tylko 50f tygodniowo a zarabiam 240 f tygodniowo dlatego dziwie sie ze placisz 100 podziwiam cie . nie daj sie jej kroic na kase gdyz tak chciala tak ma im zawsze malo dodam ze pewnie tak samo masz dziecko u siebie i tak samo musisz placic za wode gas prad i mieszkanie fak faktem dziecko jest u niej dluzej ale przebywa i u ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy rodzic dziecka w takim zwiazku powinien placic tyle ile wylicza strona rzadowa plus jesli mysli o dziecku otworzyc mu konto oszczednosciowe zeby mialo cos na start i zeby rodzic opiekujacy sie dzieckiem nie zerowal na tym tym sianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan statku widmo
Tak czytam sobie i nadziwic sie nie moge. Na poczatek, sex zwykle predzej czy pozniej konczy sie ciaza- czy tego chcemy czy nie. Ciaza zwykle konczy sie pojawieniem wsapnialego komplikatora zycia, pozeracza £££, snu, czsu i wlasciwie dziecko staje sie priorytetem i reszte naszej dzialnosci musimy zawiesic na kolku na czas nieokreslony- powiedzmy umownie 18lat. Jak juz jest jedno, to przeciez bylo by fajnie gdyby mialo rodzenstwo, najlepiej w miare szybko... Mysle ze wiekszosc mieszkajacych w UK ma swidomosc kosztow zycia, nie rozumiem jak mozna podjac decyzje o posiadania dziecka nie majac jakiegos planu ani funduszy. Sorry, nie chce tu nikogo obrazac, ale jesli decydujecie sie na dziecko zarabiajac ustawowe minimum to co to dziecko bedzie mialo za zycie?? Do czego zmierzam, utrzymanie dziecka kosztuje duzo kasy i mysle ze zamiast narzekac ze "umiesc epitet" nas doii, trzeba usiasc i spokejnie policzyc ile to kosztuje. Przyznaje sie, na poczatku tez bylem wsciekly ze kasa znika jakby wychodzila z mody, ale po podliczeniu wszystkich wydatkow zwiazanych z dziecmi wyszlo ze to wszystko kosztuje- poczynajac od mieszkania (naprawde chcielibyscie zeby wasze potomstwo mieszkalo w parku w namiocie), ubranie, jedzenie, dojazdy do szkoly, drobiazgi, itd- i chyba najdrozszy element- opieka nad dzieckiem. Widze ze pojawiaja sie teksty ze "umiesc epitet" powinna isc do pracy- ok, zgadzam sie z tym, jesli jest to logistycznie wykonalne, ale zwykle nie jest. Sam od czasu do czasu chetnie bym wyslal moja ex na ksiezyc, ale prawda jest taka- gdybym ja musial zajac sie dziecmi, musialbym zrezygnowac z pracy albo zatrudnic opiekunke na pelny etat... Ostatecznie umowilismy sie ze bede placil na dzieci £18k/ rok, czyli mniejwiecej tyle ile zarabiala moja ex przed odejsciem z pracy i uwazam ze jest to w sam raz na dwoje dzieci (ok dobra, uwazam ze jest to duzo- duzo wiecej niz wg kalkulatora, ale to w koncu moje dzieci). Pokrywa to czesc kosztow mieszkania (mieszkamy osobno), oplat, jedzenia, ubran, i przedewszystkim opieke nad dziecmi...W zamian mam nieograniczony dostep do dzieci wiec widujemy sie prawie codziennie+ weekendy razem. Kobialki jakie sa kazdy wie, ale nazywajac swoja ex k***a ponizacie tylko siebie- czy chceice czy nie, jest to jednak matka waszych dzieci... Najlepsza rada jaka padla na tych kilku stronach to "wezcie dzieci do siebie"- jesli czujecie sie na silach :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot i się wypowiedzieli dumni tatusiowie, szkoda, że wazektomia nie jest obwiązkowa dla tych co się migają od płacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan statku widmo 2016.03.29 super wpis,mądry facet :D a wracając do tatuśków wyzywających swoje ex od różnych ,pomyślcie o waszych córkach,też dorosną i jak ktoś je zostawi z dziećmi to będzie ich sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faikowa
autor wątku pewnie już o nim zapomniał,ale u mnie jest sytuacja taka: jesteśmy małżeństwem kilka lat, mamy dziecko no i małżonek stwierdził że ma dość,jest uwiązany do domu ,rodziny a on chce hasać,bawić się bo nie robił tego za młodu nie zależy mu na dziecku,nie musi go widywać no i zamierza się wyprowadzić mamy kredyt na dom no i teraz ja mam go pobłogosławić i niech idzie? moja wina że mu odbija? zawsze pracowałam,nawet na macierzyńskim byłam krótko,ale sama nie dam, rady utrzymać dziecka,domu i w ogóle może mi powiedzą panie które się wyżej tak ochoczo wypowiadały że 100 f to stanowczo za dużo ale gdzie mam mieszkać z dzieckiem,mam pójść pod most? utrzymanie dziecka to nie tylko ciuchy i jedzenie to też dom w którym ma mieszkać,pokój w którym ma być czysto, dbanie o rozwój dziecka itd myślę że te panie nie mają dzieci,albo maż dobrze zarabia i nie zastanawiają się ile co kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydało sie śmiecie, do Uk przyjechaliscie po zasiłki i alimenty. Piertolone smiecie. Nic w polsce nie umieliscie:D cholerna patologio z bachorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Wydało sie śmiecie, do Uk przyjechaliscie po zasiłki i alimenty. Piertolone smiecie. Nic w polsce nie umielisciesmiech.gif cholerna patologio z bachorami. x x po co włazisz na śmieciowe forum? czyżbyś był jednym z nich ? tylko taki mniejszy śmieciuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właze zeby sie z was miec bekę emigracyjne wyłudzacze benefitów :D gnijcie w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włazisz bo jako bezrobotny masz dużo wolnego czasu i żadnych innych zajęć i zainteresowań włazisz także bo to jedyna szansa żebyś sobie powyzywał, ubliżał innym i pluł na nich bo w realu sam jesteś tak traktowany a tu możesz się chociaż trochę "zemścić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz sobie rade kobieto - jesli pracujesz i jestes tu już kilka lat to będzie dobrze. Złóz o benefity dla samotnej matki, a ojca dziecka poprośc o sensowne alimenty, jak nie to podaj go do odpowiedniej agencji, która go ścignie i jeszcze pobierze opłatę. Alimenty na dziecko nie wliczają sie do dochodu, więc nie mają wpływu na benefity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie. Gdy pracuje i jestem z dziecmi w UK a żona ma zasadzone alimenty przez sąd rodzinny w Pl i nie chce płacic na dzieci to mogę tutaj starać się o alimenty od państwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich pań, które osadzają ojców na tym portalu. ... Sama jestem kobietą, która patrzy na los partnera i jego ex. Osadzacie, karcicie wielu naprawdę niewinnych mężczyzn za smutny i okrutny los jaki ich spotkał. Pałacie nienawiścią, a tak naprawdę ojciec, który szuka porady nie jest raczej bezwzględny na losy dziecka. A stwierdzam fakty po tym co przeczytałam, ze kobietą w d...ch się przewala. Zamiast dbać o ogniwo rodzinne to często psują to na samo życzenie. A chodzi tu tylko o dobro dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że tatusiom nie chodzi o dbanie o ognisko rodzinne i o dobro dzieci! kobietom się poprzewracało? założę się że jesteś materacem jednego z takich tatusiów, co to kombinuje żeby jak najmniej na dzieci płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×