Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

bocian kle kle- Facet, co ty pierdzielisz? Afryka w większości to dzicz, ludzie którzy żyją pół dziko, nie umieją pisać, czytać, rozmnażają się jak króliki, nie ma do nich drogi i nikt nawet nie wie że tam istnieją. Normalny człowiek to wybudował by sobie studnię i założył pole. Tak jak przykładowo robią Indianie w Ameryce południowej, ale murzynom się nie chce, oni wolą nic nie robić i zdychać z głodu. Po prostu taka z nich rasa, a tam gdzie są mądrzejsi murzyny, to życie wygląda już inaczej, ale oni muszą pracować, Cejrowski pokazywał Afrykę i ta Afryka gdzie byli biali, to całkiem inaczej wyglądała od Afryki gdzie tych białych nigdy nie było. Murzyny mają dwie ręce, głowy, to chyba umieją sami myśleć, pracować i tworzyć swój kraj. Przypominasz mi polaków, którzy za wszystko winią Niemców i Rosjan. Murzyni za soje lenistwo oskarżają białych, widać żeś lewak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
zachodnie ??? właściwie to żydowsko - zachodnie banki i korporacje tak postępują , tworząc to o czym piszesz żydzi handlowali wszystkim tworząc sytuacje konfliktowe i powodujące napędzanie koniunktury w działach w których dominują , czyli np. w handlu bronią dla gojków , którzy mają się unicestwiać wzajemnie zgodnie z ich pojęciem 'przejęcia wszystkiego ' ( mienie gojków należy do gojków tyko tymczasowo ) na zgliszczach konfliktów , które im się stwarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
No jasne, że to dzicz. A Ty uważasz, że gdyby pozwolono tam na zaistnienie świadomego zorganoizowanego społeczeństwa to tak łatwo daliby się ruchać w dupe ze wszystkiego? Zresztą o czym ja z Tobą gadam? Przecież Ty nie jesteś żaden skin tylko baba udająca BSA:P Zgadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985-Podsumujmy, jak murzyn w Afryce zabije białego, to murzyn według ciebie ma do tego prawo, ale jak biały w Europie ma swojej ziemi nie życzy sobie dziczy z Afryli i go pobije, to już jest źle i jest wtedy rasistom, a murzyn w Afryce ma prawo twoim zdaniem do przeganiania białych. No zajebiste sa te twoje lewackie poglądy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Murzyni za soje lenistwo oskarżają białych" Raczej o to że biali rozkradli ich kraje tak ze teraz kopalnie diamentów i złoża ropy które im sie należą z racji tego że to oni sa rdzennymi mieszkańcami Afryki znajduje się rekach tych dobrych białych którzy to tak "bezinteresownie" im pomagać chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pavlo1985-Podsumujmy, jak murzyn w Afryce zabije białego, to murzyn według ciebie ma do tego prawo" Jeżeli do tego ten sam biały okrada tegoż afroamerykanina ze wszystkiego co się JEMU nakeży to owszem ma do tego prawo ", ale jak biały w Europie ma swojej ziemi nie życzy sobie dziczy z Afryli i go pobije, to już jest źle i jest wtedy rasistom," Owszem bo murzyn mu nic nie kradnie tylko jest i to jest jego przestępstwo wielkie według białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
Baranekk...nie wydaje mi się skuteczną metodą identyfikowanie tych ludzi na podstawie religii czy pochodzenia. Postępując w ten sposób robisz dokładnie to co sugerujesz, że oni chcą:) To nie żydzi, germanie, marsjanie ani nawet likanie tylko stosunkowo nieliczna grupa ludzi, którzy (zabrzmi to jak cytat z bajki) chcą przejąć władzę nad światem:) Nie sądze aby wszysy zydzi byli w to zamieszani i żeby robili to z nakazów religinych. To już nawetr nie chciwość...Nie wiem co to jest ale jest złe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocian kle kle- Ale odpowiedź mi kto tej dziczy zabrania pracy? Oni mają swoje wioski i masę ziemi uprawnej wobec tych wiosek, mogli by tam stworzyć gospodarstwo rolne, bo ta ziemia jest ich. Kto im niby broni się dorabiać, skoro ich rząd nawet nie wie że tam jakaś wioska istnieje i ma ją gdzieś. Rządu pewnie interesują bardziej kopalnie czy dochody z turystyki, a mają gdzieś jakąś wioskę. Więc odpowiedź mi kto im broni w Afryce się rozwijać? Jakoś Afrykanerzy wybudowali swoje farmy, kto murzynom niby zabrania budowania farm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
A tobie kto broni być milionerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
] Pavlo1985 -Murzyn właśnie w Europie kradnie, oni nie pracują, utrzymuja się z socjalu i z kradzieży, są już całą siatką, nie słyszałeś mafii nigeryskiej? Ale fajnie że zrozumiałeś to, że gospodarz ma prawo zabić kogoś z obcej rasy. Tu sie akurat zgadzamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocian kle kle- W polsce zabrania mi socjalizm, biurokracja, wysokie podatki itp. Co nie znaczy że się nie da dorobić, jak się ma do tego talent, ja nie mam talentu do biznesu, dlatego też jestem pracownikiem a nie pracodawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
NO jasne. A tam zauważ państwo wspiera prywtną przedsiębiorczość:D Zresztą nie mamy o czym gadać a ponadto mam skargi od autorki, która twierdzi, że robimy offtopa na temat, z którym nie chce byc kojarzona. Więc albo załóżmy inny tematyczny topik albo się zamknijmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocian kle kle- A autorka ci loda obiecała, że tak się chcesz jej podlizać? Tamat jak temat, rozpierdala mnie wasze myślenie o murzynach, a raczej mnie przeraża. Jakim trzeba być idiotą, aby nienawidzieć własnej rasy i uważać że obce rasy mają prawo aby was zabić. Życzę wam aby jakiś murzyn zabił wam kogoś bliskiego, ale wtedy pogratulujcie mu i nie ocieniajcie go, bo przecież według was murzyn ma prawo zabić białego, bo biedny murzynek jest uciskany przez złą rasę białą, a ta rasa każe mu pracować, a murzynek przecież nie stworzony do pracy, ale do zaliczania panienek a nie do charowania. Widać żeście nigdy nie żyli w multikulturze, bo ten kto żył i miał styczność z murzynami, to zrozumiał czemu Afryka jest biedna i czemu murzynów nikt nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
Bardziej boje się, że banda najebanych łysoli zrobi krzywdę moim bliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocian kle kle- Bo ta banda łysoli jest właśnie po to, aby araby czy murzyni nie robili by krzywdę białym, tak jak w Francji czy w Anglii, tu masz przykład: ww.youtube.com/watch?v=68-UL3GF0OA http://www.youtube.com/watch?v=Gg-b895SKCc A dzięki nam, to jeszcze możesz czuć się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Nie dała byś komuś loda? Nawet małemu dziecku? A gdyby mąż cię poprosił o zrobienie lodów dla niego i kolegów, to też byś im lodów nie zrobiła? Domowe lody są dobre :) Jak byś miała do kogoś prośbę i ten ktoś poprosił by cie że postawisz mu loda i zrobi dla ciebie usługę, to też byś mu loda nie postawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
nie sądzisz ? a ja sądzę i uważam , że sojusz tolkienowskich 'dwóch wież zła ' jest rzeczywistością czyli żydowskiej finansjery i tych , którzy uważają się za najmądrzejszych i wiedzących ( mają te 33 stopnie wtajemniczenia w tą ' mądrość ' jak rządzić i urządzić ' aby żyło się jeszcze lepiej czyli zupełnym panowaniem nad światem nieuświadomionym 'gojków' i 'profanów'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
czyli dokładniej mówiąc ...gupenfurer Wolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć Dobrze wiemy, że nie chodziło Ci o lody w formie pożywienia. Może jestem blondynką, ale widać mądrzejszą niż Ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Ty masz pewnie ma myśli seks oralny. Jak byś miała syna i poprosił by cię o loda, to też byś go zjechała jak mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no super... jak w zoologu, co jeden to wybitniejsza kreatura. Fogi, nie płakaj, dlaczego kotś miałby Cie z czymś kojarzyć? takie cos jak dobra reputacja na kafeterii i tak nie istnieje, hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Jak murzyn by cię gwałcił, to wtedy też byś powiedziała że sprzeciw przeciwko temu był by rasizmem? Twoim zdaniem sprzeciw przeciwko zabijaniu białych przez murzynów i gwałty na białych kobietach przez murzynów i sprzeciwianie się temu to jest rasizm białych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój temat Poradnia Małżeńska też nie miał być monologiem żałosnego yuppiszona i co zrobić? łączę sie z Tobą w bólu:) Daj lepiej Codzienne Kalendarium, obgadamy moze jakieś ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
a o co chodzi z tymi 'kreaturami ' ? - pytanie do njunn czyli dokładnie - kto i dlaczego ? i kogo wyzywasz w liczbie mnogiej , i dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć Gwałcą mężczyźni i nie ważne jaki mają kolor skóry to jest to złe. Tak samo podeszłabym do białego jak i do czarnoskórego gwałciciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×