Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce_i_nie_chce

dziewczyny, jaki lakier do paznokci polecacie?

Polecane posty

Gość Mrs.Elitte
wszystkie powyzej 30 zł sa dobre i trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaTęcza
Celia Woman to są bardzo fajne lakiery do paznokci, mają ładne kolory ale i są trwałe a cena przy tym jest niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pupa ma dobre lakiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica222
Kolorowa tęcza a jaką mają gamę kolorów? Matowe czy lśniące? Właśnie szukam czegoś taniego i trwałego jeśli to połączenie jest w ogóle możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryszka
inglot i bell, obie firmy mają super kolorówkę i trwałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesskafe
Sama najchętnie uzywam lakierów Jessica, bo nawet jak są droższe to wiem za co płacę. Nie odpryskują, świetnie się rozprowadzaja i maja ogrom kolorów. Dla mnie to jedne z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally Hansen - Complete Salon Manicure - najlepszy ze zwykłych lakierów czyli takich nakładanych w domu, nie żelowych czy hybrydowych za pomocą lampy, trzyma się nawet tydzień bez odprysków, sprawdziłam na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koaliś
ja lubie rimmel 60seconds. nie jest drogi i sie dobrze trzyma :) teraz maja lakiery by rita ora i taki niebieski tam jest sliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie lakiery Jessica, według mnie warte swojej ceny bo jakoś nieporównywalna do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaH2
A ja słyszałam ze te lakiery http://wizaz24.pl/essie-m334 , sie bardzo dobrze sprawdzają. Essie to raczej ostatnio bardzo popularna marka. Sporo osób chwali sobie jakoś tych lakierów. Ja sama w swojej kolekcji mam klika sztuk i jak dla mnie są świetne. Kolor szybko pokrywa w dodatku nie schną tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybryda hybryda hybryda i nic dodac nic ujac. Najlepsze lakiery malowane pod odz. I potem utrwalacz po 2 warstwach przy db wiatrach wieczorem juz na polowie paznokci mi odpryskiwal.Jestem perfekcjonistka i ciagle mnie to meczylo. Zainwestoealam w zestaw hybryfowy-lakiery po 25zl cosmetivs zone to az nie taka fortuna.fakt ze jednorazowo na caly zestaw z full wypasem i lakierami dalam 300zl ale to starcza na b dlugo a wyglad paznokci idealny-piekny kolor i polysk.w zyciu zwykly lakier nawet sally hansen czy essi tegp nie dadza Myje gary,podloge,kapie dzieci i NIC Nie moglam uwierzyc ze to mozliwe.kiedys przed wyjsciem musialam co najmniej pol godz na paznokcie dodac a i tak czesto zle wychodzilo i gdzies sie zmazaly.teraz raz na tydz z wlasnej woli zmieniam kolorek.jak 1paznokiec sie popsuje to robie ten 1i dalej sa wszystkie idealne. Dla mnie odkrycie nobla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paese - nie robi zadnych smug, idealny Inglot oraz Golden Rose, ale te nowe lakiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirianna
Mnie najbardziej odpowiadają lakiery Jessica. Zwykłe trzymaja mi się na paznokciach prawie 2 tygodnie. Ostatnio u mojej kosmetyczki widziałam, że ma też hybrydowe tej firmy. Ale jeszcze nie sprawdzała. Pewnie trzymaja się jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzesadzaj se kwiatki bdziesz miala frencz tylko kolorystycznie ieco odmienny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KulkaMi
Tych lakierów Jessica nie próbowałam jeszcze, ale szukam czegoś co utrzyma się na paznokciach conajmniej tydzień. Czy można je dostać w jakiś drogeriach lub Rossmanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję swoje lakiery do paznokci w Negozio.pl, ponieważ jest tam duży wybór kolorów / odcieni lakierów do paznokci Essie. Są to bardzo trwałe lakiery i bardzo fajne kolory. Dodatkowo lakiery Essie nie niszcza plytki zewnetrznej paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolak
Czy takie zestawy Jessica jakie są na ich stronie można też kupić gdzieś na mieście lub w grogeriach czy tylko zamawiajac od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasek
A jak długo on sie utrzymuje na paznokciach ? To jest porownywalne do żelu, hybrydy ? Spokojnie ponosze przez 2 tygodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie do 14 dni. Ale wiadomo ze tak przynajmniej u mnie po 10 dniach juz lekko odrastają paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja maluje paznokcie tak, ze najpierw nakladam odzywke eveline 8 w 1, potem lakier w kolorze, zwykle szybkoschnacy, bo one najlepiej kryja, a zalezy mi na tym zeby to byla jedna warstwa, i tak jest to albo astor 45 sek, albo rimmel 60 sekund, albo ostatnio z avonu zelowy i na wierzch jeszcze jedna warstwe odzywki, dzieki temu nie scieraja sie na koncach, a dodam ze mam dlugie paznokcie i uwielbiam malowac na czerwono, pomalowane w ten sposob wytrzymuja okolo tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmmiWwa
Ostatnio kupuję lakiery w sklepie z kosmetykami naturalnymi, są znacznie lepsze od tych dostępnych w drogeriach. Cena jest oczywiście wyższa, ale warto. Teraz sklep ma promocję, po wypełnieniu ankiety otrzymuje się 15% zniżki na zakupy, ankieta jest dostępna pod adresem http://sklepnaturalny.pl/blog/ankieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sally hansen, ale drogie. z bell sa ok i ladne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surpka
Od jakiegoś czasu ja uzywam tylko Jessica. Zwykły ich lakier potrafi mi się bez problemu trzymać nawet i 10 dni, a hybrydowe ponad 2 tygodnie. Mają sporo kolorów i zawsze mogę dobrać coś do okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska1979
Wg mnie te miracle gel nie są aż takie drogie bo cena jednego kolory plus top coat to ok 80 zł czyli tyle ile jedna wizyta na hybrydzie u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lakiery Alessandro Albo Opi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mani_pani
A teraz jeszcze w SP jest na nie promocja i można mieć prawie 2 lakiery w cenie 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×