Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce_i_nie_chce

dziewczyny, jaki lakier do paznokci polecacie?

Polecane posty

Gość Ilonka79
Ja właśnie skorzystałam z okazji i mam swój zestaw miracle gel. lakier plus top, paznokcie pomalowane, a pierwsze wrażenie mega pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshmallows87
Piękny kolor! Ja mam bardzo podobny z serii miracle gel nr 16 Pinky Promise, w ogóle uważam, że takie kolory na lato są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwiks
New nails, najlepiej hybryda - to daje efekty, po prostu jest trwałe, nie ma problemów z paznokciami. Przy normalnych lakierach potrafiłam robić poprawki nawet codziennie - takie atrakcje to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie lakiery hybrydowe, zwykłe zawsze odpryskiwały mi po 2 dniach, a hybryda tryzma się dobre 2 tyg. ja lubie malowac semilacami, maja dobra konsystencje, cena też ok jak za taką jakosc****aznokcie pięknie lśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelowelody
Dla mnie lakiery z serii miracle gel są najlepsze jakie do tej pory miałam. Nie dość, że super szeroki pędzelek, to jeszcze bardzo fajna konsystencja dzięki czemu lakier nie smuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakieroholiczka
Sally Hansen to ma miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomella
morelowelody też jestem fanką szerokich pędzelków! :) Jak lakier tak owy posiada to już ma u mnie ogromnego plusa na wstępie więc popatrzę w drogerii na kolory jakie sh oferuje i może się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoczka
to zalezy na jaką okazję...ja ostatnio lubuję w hybrydach. moja kosmetyczka kupuje je w hurtowni kosmetycznej Sevonia i bardzo sobie chwalę! zreszta ma bardzo duży wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'smuży' ? pierwszy raz widzę te słowo :D wszystko prawda, szeroki pędzelek, konsystencja. Buteleczka wręcz ogromna, dobry stosunek jakości i ilości do ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lato to jak znalazł. W sumie jesli zalezy Wam na dobrych i trawłych lakierach to warto moim zdaniem jednak wybrać własnie te od Sally Hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozecie napisać jszcze ile taki lakier kosztuje ? Przyznam ze sama mam wielka ochotę własne go kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrajnie dobrych promocjach bywały nawet po 16 zł, często widywałam je poniżej 30 zł, czyli o wiele mniej niż hybryda, a starczy na wiele miesięcy bo chyba każdy przyzna że pojemność jest mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdecydowanym faworytem są lakiery semilac, mają takie przepiękne kolorki i ciągle wprowadzają nowe, ostatnio zakochałam się w semilacu lovely mickey- ma cudowny odcień, szczególnie latem ładnie się prezentuje <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, jesli zalezy nam na kosztach i przy okazji na super efekcie na paznokciach to spokojnie mozemy wybrać włansie Miracle Gel. Bedziecie zadowolonone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzdrowiej jest nie malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy najzdrowiej jest nie malować, bez jakiegoś topu łatwiej paznokieć złamać, rozdwoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie ta marke i widze ze po tylu latach już malowania jej lakierami moich paznokci wszystko jest naprawde w jak najlepszym porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne kolorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka89
Ja lakiery miracle gel używam od początku marca i jestem bardzo zadowolona. Co do głosów, że ich cena jest wysoka to wystarczy poczekać na jakieś promocje albo kupić przez internet bo tam ceny nie są wyższe niż 20 zł, a jak wiemy buteleczka jest ogromna bo ma aż 14 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie jakikolwiek tani lakier i pokryj topem. ja uzywalam topa diamentowego z inglota (29 zl) ale jeszcze lepszy jest sache vite (supehrpharm albo internet - jak jest promocja w superpharmie to tam mozna dostac go nawet za 16 zl, a jesli nie, to na ceneo mozna sprawdzic cene i kupic za ok 21 zl). efekt jak hybryda, do tygodnia sie super trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rosmannie nawet raz widziałam za 16 zł, dobre promo :D jak dla mnie to mało wygórowana cena, szczególnie jak się obok postawi ceny manicure hybrydowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka89
Wiadomo każdy ma inny gust, a także inną wartość pieniądza. Jeśli chodzi o mnie to tak jak pisałam nie żałuje żadnej złotówki wydanej na miracle gel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawda, dla jednego może być to sporo, dla innego niewiele :) ja piszę ze swojego doświadczenia, zapłaciłam jakieś 50 zł za hybrydy - ponosiłam niespełna trzy tygodnie, do tego zniszczyłam sobie płytkę, ale to już odrębna kwestia - a potem podobną kwotę zapłaciłam za ten kolor i top miracle gel i starczy na wieele miesięcy, także pod tym względem w moim odczuciu to nie dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32
Hej ja sama sobie zakładam hybrydę i jestem mega zadowolona mam bardzo miękką, gibką płytkę żaden lakier nie chciał się trzymać nie ważne ile kosztował jakiej był firmy. A hybryda trzyma nawet 2-3 tygodnie choć a zmieniam co tydzień ;) Co do niszczenia płytki to nie zauważyłam, grunt to trzeba dobrze zdjąć lakier wcześniej mocząc w acetonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka78
Może same hybrydy tak nie niszczą paznokci jak właśnie promienie UV i aceton, którym je ściągamy gdyż bardzo odwadnia nam płytkę. Później jeszcze maltretujemy je pilniczkami i mamy takie miękkie i rozdwajające się paznokcie. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w lakiery o wykończeniu hybrydowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×