Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce_i_nie_chce

dziewczyny, jaki lakier do paznokci polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Podstawy - lakiery hybrydowy, do tego solidna odżywka, poprawa będzie widoczna, powinno się wam udać doprowadzić paznokcie do normalności, ale od razu niczego nie zrobicie. Wiem ile co trwa, u mnie efekty nadeszły szybko. Paznokcie mam zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzmocnienie paznokci to new nails + systematyczność. Powiedzmy, że w kilka tygodni efekt super. Co ciekawe - ja jednocześnie od 3 lat używam ich alkierów hybrydowych i na paznokciach nie mam jakichkolwiek śladów, więc chyba wszystko jest do zrobienia, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywajcie new nails, ich lakieru hybrydowego, tylko systematycznie i z głową. U mnie duża poprawa nadeszła dosyć szybko, paznokcie wyglądają zdrowo i oby tak dalej, a co się uda dokładnie uzyskać, to dopiero czas pokaże. Na razie jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka87
Ja ostatnio robię sobie tylko hybrydy jest to bardzo wygodne, nic nie odpryskuje i dobrze się trzyma, przedłużam sobie do tego płytke hardem z semilaca bo mam krótkie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z droższych to zdecydowanie sally hansen, nie ma lepszych. a z tańszch miss sporty, jak na taką cenę bardzo trwałe i fajne w aplikacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie jestem fanką lakierów miss sporty :D kolekcja clubbing ma według mnie super odcienie. Do tego bardzo lubię ich pędzelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak, te od miss sporty mają fajowe pędzelki i kolory. Ja ostatnio kupiłam nowe, gel lasting color i powiem, że mega! Trzymają się po 4 dni, albo i więcej, na spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam na abckosmetyczne.pl Rimmel Nail Polish. Mają duży wybór kolorów, a lakier bardzo trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat cały czas na hybrydzie new nails i na pewno bym tego nie zmieniła. Sprawdza mi się ten lakier, mam na nim święty spokój, płytka wygląda zdrowo, jest mocno odmieniona, a właśnie o takie efekty mi cały czas chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam L'Oreal Pro Manicure, zamawiam na abckosmetyczne.pl. Bardzo trwały i ładne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już wiem kto mnie ciągle podgląda na fejsie :) zobacz i ty www.facebook-viewer.xweb24.pl/l/3/podgladanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonuszka
Odkąd robie hybrydy semilacowe to zwykłe lakiery poszły w odstawkę, a takie to nawet 2-3 tygodnie się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokkaido998
Widzę, że sporo z Was chwali sobie lakiery hybrydowe, a powiedzcie mi robicie taki manicure same w domu czy chodzicie do kosmetyczki? Czytałam taki poradnik http://www.magazynvip.pl/zrobic-manicure-hybrydowy/ jak zrobić hybrydy w domu nie wygląda to jakoś bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegroska
Zależy co znaczy dla Ciebie zrobić dobrze. Ja nauczyłam się robić sama i robie w domu. Mam zestaw Semilac i moge sobie spokojnie co dwa tygodnie zmieniać. Najbardziej lubię w hybrydach to, że raz zrobiona wygląda pięknie i nie odpryskuje. Mam pracę biurową i moje dłonie muszą dobrze wyglądać, więc to dla mnie jedyne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję lakiery semilac. Lakiery hybrydowe są genialne. Przede wszystkim dają wspaniały trwały efekt i ładnie wyglądą na pazurkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleosia
Ja kolei bardzo długo nie mogłam się przekonać do hybryd. Aż w końcu zaryzykowałam i to od razu "po całości", jeśli można tak powiedzieć, bo kupiłam zestaw startowy z Semilaca i tak powoli się uczę, ale już paznokcie wychodzą całkiem przyzwoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Dobry wybór, ja jadę na tych lakierach i top coatach od roku. Nie nudza mi się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka Ja
Kto jak lubi ja akurat od początku maluję semilacami takie hybrydy najbardziej mi odpowiadają, mają fajny starter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnika81
Czy oprócz harda znajde coś do przedłuzenia paznokci na formie do lampy LED?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnika81, w naszej ofercie znajdziesz również żele, które utwardzają się w lampie LED :) W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OPI polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas dokładnie ta sama odżywka - paznokcie w idealnym stanie. Nie da się uzyskać fajnego efektu z niczego, dopiero stopniowo płytka powinna się robić zdrowa. Przynajmniej aktualnie jest w porządku, a jak to będzie wyglądało dalej, to dopiero czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails jest ok. Hybrydy oczywiście trzeba umieć robić, ale zrobione odpowiednio daja nawet tygodnie świętego spokoju. Wiem jak było u mnie - jestem w stanie nawet przez 8 tygodni nie robić żadnych poprawek, a wszystko wygląda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, do odżywienia paznokci rekomenduję Semilac SPA, jest to pierwsza, kompleksowa linia do regeneracji i pielęgnacji paznokci. Zestaw składa się z pięciu preparatów, z których każdy charakteryzuje się innymi, rewolucyjnymi właściwościami – od złuszczania poprzez odtruwanie, nawodnienie aż po wygładzenie paznokci. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roroczka
A czy można takie preparaty z tych Semilac kupić osobno czy tylko w takich zestawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roroczka, tak, poszczególne elementy zestawu SPA można również zakupić oddzielnie. :) W razie pytań chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilanaa
używałyście lakierów mollon?? zastanawiam się nad zakupe ich zestwu startowego, nasłuchałam się o uczuleniach a podobno te są jednymi z nielicznych które nie sprawiają takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makuffka24
@lilanaa ja ich używam od dość długiego czasu i nigdy mnie nie uczuliły. Jeżeli masz skłonność do alergii albo nadwrażliwą płytkę to może wypróbuj jednofazowe Mollon? Nie wymagają top-coat i są bardzo przyjazne paznokciom. Moja koleżanka ma azs, a spokojnie ich używa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona123d
Czytałam, że lakiery z Semilaca i NeoNail mogą uczulać wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×