Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce_i_nie_chce

dziewczyny, jaki lakier do paznokci polecacie?

Polecane posty

zaniepokojona123d, wszystkie nasze produkty posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa, potwierdzający bezpieczeństwo i niezmienność składu. Na rynku nie istnieje jednak żaden produkt kosmetyczny, który dałby gwarancję niewystąpienia niepożądanej reakcji. Każda z naszych Klientek jest wyjątkowa, w związku z czym reakcja na substancje zawarte w naszych produktach jest kwestią indywidualną. Zależy w dużym stopniu od przygotowania płytki, higieny narzędzi, prawidłowej aplikacji produktu i jego utwardzenia oraz ewentualnych skłonności Klienta do uczuleń. Staramy się, by nasze produkty były coraz lepsze. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psatka
@zaniepokojona123d Jak dla mnie to tak jak z każdym innym kosmetykiem. Jednych coś może uczulić, a innych nie. Ja używam Semilac i nie mam problemów z uczuleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana887
od dłuższego czasu stosuje lakier do paznokci z Golden Rose. Mają bardzo ładne kolory i precyzyjny pędzelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie zakupiłam świetny lakier z miss sporty ktory daje taki efekt syrenki :) bo po prostu bomba! A uwielbiam i polecam lakiery z miss sporty bo długo się trzymają i nie odpryskują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti198777
O Silcare złego słowa powiedzieć nie mogę. Potwierdzone opinie na FB, na Allegro, do tego polski producent. Robię zawodowo manicure i pedicure. Akryle na bazie ich rozwiązań wychodzą super. Balsamów dobrych używam też za kilka złotych z dużym nasyceniem witaminami. Nowa drogeria od nich w Warszawie na plus, bo przynajmniej ułatwi dobranie niezbędnych produktów w jednym miejscu. Na pewno z 10 lat znam markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd odstawiłam hybrydy przeszłam przez wiele lakierów i wniosek mam jeden... nie warto kupować tych drogich. Mam spory zapas z Miss Sporty i jestem z nich zadowolona, ostatnio ciągle maluje miętowym Precious Pearl <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz podać kolor tego lakieru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z nich, to numer 7055, ale jest kilka z tej kolekcji - nudziaki i taki śliczny niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.28 Odkąd odstawiłam hybrydy przeszłam przez wiele lakierów i wniosek mam jeden... nie warto kupować tych drogich. Mam spory zapas z Miss Sporty i jestem z nich zadowolona, ostatnio ciągle maluje miętowym Precious Pearl <3 a ja korzystam z lakierów Miss Sporty z efektem syrenki. są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony kolor to ten niebieski, jest mega <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Silcare mam dobre doświadczenia. Znam ich od pięciu lat mniej więcej. Brałam wiele produktów na Allegro i w małej drogerii w Warszawie przy Żelaznej 67. Dobrze, że teraz pod koniec czerwca otwierają nowy, większy sklep na Marszałkowskiej 81. Zaoszczędzę na kosztach przesyłki :) Na 100% się wybieram, bo marka niezła, do tego polska, a jest jednak teraz moda na produkty „patriotyczne”. Jakość bez zarzutu, można sobie sprawdzić komentarze na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić lakiery hybrydowe firmy Makear. Są mega trwałe, dobrze kryją i nie trzeba malować paznokci ponad miesiac :) Bardzo sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto abyście zajrzały na tą stronę https://modenanails.pl/ Znajdziecie tutaj wszystko to co potrzebne jesli jesli chodzi o manicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na taka fajna stronke http://em-nail.pl maja tam świetne lakiery do paznokci i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki kolor chcesz mieć na pazurkach. Jak jasny to polecam z rimmela lycra pro, ale jak cieny np. czerowy albo czarny to proponuję zainwestować w sprzęcik do hybrydy. Lubię iemne kolory na paznokciach i jaki bym lakier nie nakładała to następnego dnia końcówki pościerane. Ponadto polecam też https://vasco-nails.com/shop/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaGosia88
Sama uwielbiam zmieniać kolory na paznokciach, przy czym zdecydowanie najbardziej lubię lakierki hybrydowe http://www.chiodo.pl/ . Do wyboru mamy tutaj całe mnóstwo odcieni, w tym m.in. kolekcję Edyty Górniak, poza tym bardzo ładnie pokrywają powierzchnię paznokcia i długo się na nim utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki kolor chcesz mieć na pazurkach. Jak jasny to polecam z rimmela lycra pro, ale jak cieny np. czerowy albo czarny to proponuję zainwestować w sprzęcik do hybrydy. Lubię iemne kolory na paznokciach i jaki bym lakier nie nakładała to następnego dnia końcówki pościerane. J ci polecam lakier Vasco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijonsss
Ja odkad odkryłam hybrydy, nie używam już zwykłych lakierów - strata czasu, pieniędzy i dwa dni i już trzeba na nowo robić manicure, bo strasznie schodzą i pekają. Kupiłam jakieś pół roku temu zestaw z lampą z Chiodo Pro i robię sobie pazurki sama w domu. Jasne, że trzeba się najpierw trochę wprawić i poćwiczyć, ale to naprawdę nie jest nic trudnego :) Dla mnei fakt, że hybryda Chiodo wytrzymuje na moich paznokciach ponad 2 tygodnie jest już wystarczającym powodem, żeby całkiem zrezygnwać ze zwykłych lakierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oqqunna3
Moov ma super lakiery, najlepsze jakie miałam. Nie odpryskują a na paznokciu wyglądają bardzo dobrze. W dobrej cenie zamawiałam je na https://kontigo.com.pl/marki/moov.html ale stacjonarnie też można je dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montecka092
Mam kilka lakierów z Eveline z serii Vinyl Gel. I polecam- sa znacznie trwalsze od takich zwykłych, manicure wyglada profesjonalnie,a nie jest potrzebna zadna lampa, zeby go wykonac. Teraz mam na pazurkach kolor 208, taki ciemny brąz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio robie hybrydy, przestałam malowac Moja stylistka stosuje Semilac, bardzo ładne kolory ma ta firma. Teraz mam na paznokciach ombre zrobione z pastelowego fioletu i różu z najnowszej kolekcji Semilac - robią niesamowite wrażenie. Każda kolezanka sie zachwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska3
Ico Chrome od Eveline, fajne kolory i nawet dobra trwałość, dobra alternatywa dla paznokci hybrydowych, czasami trzeba zrobić sobie przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Korzystamy z kosmetyków Claresa od paru miesięcy jeśli chodzi o artykuły do manicure i wszystko jest w porządku. Wysoka jakość, przystępne warunki cenowe, klienci sobie chwalą i to rzeczywiście widać po sprzedaży że produkty od nich są wybierane wyjątkowo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big

ja ostatnio maluje paznokcie tylko klasycznymi lakierami z eveline z serii glow and go :) totanie mnie urzekły! Mega wakacyjne i takie letnie :) kolor 03 to totalny sztos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×