Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Ja tez juz dawno dawalam kiwi i jest ok:) do gryzienia Rojber tez dostaje kawalek bulki czy skorke od chleba.... zdecydowanie woli to od gryzakow:D a jaka radosc ze je to samo co i mama:) jablko z rabarbarem smakowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta rehabilitacja tez mi sie dziwne wydaje... jeszcze ma czas na raczkowanie... a poza tym nie wszystkie dzieci raczkuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ;) napisalas ze twoje dziecko skonczy 2 wrzesnia 9 miesiecy a to znaczy ze jest mlodsze od naszych dzieci,na zadna rechabilitacje bym nie szla to chyba normalne ze w tym wieku nie raczkuje.Moja 3 pazdziernika skonczy 12 miesiecy i tez nie raczkuje.O ile dobrze pamietam to do 9 miesiecy dzieci ucza sie raczkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś jest z 24 sierpnia i nie raczkuje. Jest bardzo ruchliwy, pełza, przewraca sie, podnosi pupe lezac na brzuchu i plecach. Nie martwie sie bo turlac tez zaczał póżno i podnosic główke tez takze wiem ze dobrze sie rozwija. Wydaje mi sie ze on szybciej inetelktualnie sie rozwija i nie mowię to przez pryzmat matki! :) Ja wczoraj zrobiłam kompot z gruszek i bardzo mu smakował. A i kupilam z hippa takie wafle ryżowe od 7 miesiaca, polecam bo sie fajnie rozpuszczają w buzi. Dziewczyny a jak robicie kisiel i budyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do mam piersiowych - co i w jakich ilosciach jedza wasze dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdf
Nie widac wpisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ! Dziewczyny czy waszym dzieciom też spieszy się do chodzenia? Wojtuś raczkuje już od jakichś 2 miesięcy (masakra, na prawdę długo mnie tu nie było). Siedzi od około miesiąca. Tak tak zaczął raczkować zanim siedział, trochę na opak ;) a teraz zabiera się za chodzenie. Wstaje gdzie tylko ma możliwość się czegoś złapać i zasuwa np. wzdłuż łóżka...Albo wkoło łóżeczka. Boję się trochę czy to aby nie za szybko? Czy wszystkie dzieci mają już ząbki? Czy któreś tak jak Wojtek wciąż nie ma ani jednego i ani widu ani słychu?? Widze, że gotujecie same zupki, ja już też nie daję słoiczków Wojtkowi. 1 Gdzieś zauważyłam, że Hickary sama jest z malutką? O co chodzi możesz powtórzyć? Wiem jak jest ciężko samej z dzieckiem tak małym jak jeszcze się pracuje do tego. Za tydzień będzie mój P w Polsce aż na dwa dni, a potem znów na 3 tygodnie pojedzie...i tak będzie nie wiem ile jeszcze. ahhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D 82
eh cos schrzanili te aktualizacje...wpisow nie widac...dubluje sie.... dawac stara kafe:D albo przenosimy sie gdzie indziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe weim czy kafe dzis w ogole dziala czy tylko u mnie nic sie nie pojawia... jakby jednak cos dzialalo to na tej stronie: http://www.prozdrowie.pl/aplikacje/Kuchnia-malucha znalazlam kilka fajnych przepisow :) i wypatrzylam ze juz niedlugo ogorki kiszone Rojber bedzie mogl wsuwac:) ciekawe czy polubi tak jak ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim byliśmy u lekarza jestem załamana,Sandra ma anginę ropną a Zuza ma początki anginy i jedna i druga antybiotyk dostała :(:(Zuza trochę słabszy i ja się pytam z kąd to dziadostwo sie przyplątało.Ale kafe jakieś dziwne się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratka- gratulujemy raczkowania i siadania:) 1 Krakowianka- bardzo wspolczuje, oby dziewczynkom szybko sie polepszylo! Duzo sil dla ciebie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, przebrnęłam przez te kilka stron i się zmęczyłam. Do doopy z takimi zmianami na gorsze. 1 ostatnio dosmaczam obiadki woda z ogórków kiszonych - nic się nie dzieje, smakuje bardzo. Wprowadziłam też melase karobową - podobno dobra na refluks i słodka. Będę piekłą tort karobowy na 1 urodziny mojego alergika 1 ktoś pytał o zagęszczanie obiadów - ja zagęszczam kaszą jaglaną, płatkami owsianymi 1 Niezły aparat z Brunolisa :) tatę rożłożył na łopatki, ciotkę rozbiera. Oj będziecie mieć z nim ciekawie :) 1 gość piszący o raczkowaniu - mój Sebstian też w domu świetnie pełza/czołga się, wstaje i "chodzi" dookoła łożeczka i przy meblach próbuje. Myślałam, że wogóle nie potrfai raczkować a na trawie świetnie mu idzie. Chodzi o to, że j amam w całym mieszkaniu tylko panele i kafelki i łatwiej jest pełzać niż raczkować. Nikt mi nie kazał chodzić na rehabilitację, a regularnie odwiedzamy neurologa 1 Andzia - alergolog faktycznie dziwny. O i te parówki - ja wogóle nie mam zamiaru ich dawać. 1 Krakowianka - to się u Was porobiło. Ja myślałam, że po zimie to już będzie spokój z choróbskami. Dużo zdrowia dla dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, Gratka - gratulujemy Waszym maluchom nowych umiejętności. Wam życze dużo sił, bo czasem ciężko nadążyć za ruchliwym niemowalkiem. 1 Agraffka dzięki za przepis na biszkopt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze topick odblokowany:). Maly spedzil dzis popoludnie z tesciowa a ja z m odpoczywalam...jaka cisza byla w domu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O działa, mam nadzieje, ze juz nie bedzie sie psuło. U nas tez brak zębów, tylko dziąsła popuchniete. Krakowianka wspolczuje! sama ostatnio mialam angine, jaki to ból! Ale antybiotyk szybko pomoze. Gratka nieżle twoja pociecha zasuwa już!!! Napiszcie prosze jak robicie budyń i kisiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzienka tez chodzi wokół mebli a kolezanka z innego forum chwali sie juz pierwszym kroczkiem... Więc bardzo róznie to bywa. u nas 4 zabki i idzie piaty. Ja daję zuzi juz normalna jajeczniczę i wcina ze hej. No własnie jak robicie budyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Bruna - Zuzi tez kupili ten twarożek z bananem z gerbera, ale to było pyszne!!!! Mała tak wcinała a ja podjadałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisiel i budyń na mące ziemniaczanej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagotowujesz mleko samo lub z zoltkiem czy owocami czesc zimnego mleka mieszasz z maka ziemniaczana dodajesz do gotujacego sie mleka mieszasz i tyle:) analogicznie w przypadku kisielu tyle ze wtedy sok owocowy czy owocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te stronke dopiero znalazlam wiec bedziemy wyprobowywac:) A jajeczniczke juz z bialkami dajecie? bo ja poki co z samych zoltek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) wszystkim mamusiom w dniu ich swieta przesylam moc usciskow i zycze duzo radosci i pociechy z maluszkow, oby zdrowo sie chowaly a wy zebyscie byly silne i madre wychowujac je na wspanialych ludzi.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia27- gratulacje dla Zuzi! A to dziewczyna szybko zacznie sama chodzic!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×