Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Gość kuleczka 123
Mama wrześniowa to szybciutko się Wam udało.Ja czekałam na moje cudo ponad 3 lata ale warto było.Teraz jestem szczęśliwą mamusią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka 123
Ja smaruję Penaten krem na skórę wrażliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , jestem szczesliwa, ze go mam ;-) nooo teraz juz wiem , ze jest wszystko dobrze z moja plodnoscia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesniowa
Kuleczka-:) Gdy maz zobaczyl Bruna to sie poplakal...zreszta podobno wszyscy plakali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkuć podjaadek
Hej ja na chwilę zaraz idziemy na spacer, jest -5 ale tak pięknie słońce świeci, e szkoda w domu siedzieć, temp. odczuwalna jest nawet przyjemna........................................................................... Kuleczka nom, przy dwójce jest ogrom pracy, a początki to sajgon na maksa, przynajmniej u nas. Starsza Natalcia ma prawie 3 lata, swoją zazdrość okazuje, przez marudzenie bez większego powodu, albo rozrabia, żebym skierowała na nią uwagę, teraz jest dużo lepiej, chyba oswoiła się z nową sytuacją............................................................................... Mamawrześniowa, fajnie na swoim, ale niestety, mamy kredyt do spłaty, choć nie jest aż takm tragicznie, bo mieliśmy trochę wkładu własnego, no i udało nam się załapać, na Rodzinę na Swoim.................................... Dobra, spadam już odezwę się wieczorem, raczej w dzień już nie będzie okazji................................................................................ A i cześć nowa koleżanko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hickory.
No u nas niestety - 17, wiec nie wyjde dzisiaj. Wczoraj bylo -6 i bylysmy na powitrzu prawie 4 h - w miedzyczasie przerwy na zagrzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesniowa
U mnie pada snieg i generalnie jest syf, bo nad Krakowem unosi sie smog, slonca niet. Ponawiam pytanie o kremik do buzi, bo penaten nas uczula:(. Bruno zjadl marchewke z jabluszkiem ale bez entuzjazmu, chyba wolal samo jabluszko. Coz, ja tez nie lubie marchewki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesniowa
Hickory-a gdzie dzis taki mroz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hickory.
Na polskim biegunie zimna - Suwalki :) albo mam popsuty termometr. Ale tak zapowiadali mniej wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hickory.
Zeszlo do - 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z krakowa
witajcie, ja mam 2 córcie. Obie z września. Starsza ma 3latka a młodsza ur się 13 września ubiegłego roku: przez cc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesniowa
O matko! Moze i u ciebie zimno ale przynajmniej nie tak syfnie jak w Krakowie. Opalanie weglem w zimie powinno byc zabronione, bo zdechniemy w tym zanieczyszczonym powietrzu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesniowa
Mama z Krakowa-witaj! Masz juz drugie dziecko, wiec bedziesz sluzyc radami tym mniej doswiadczonym np. mnie;). Jakie sa dzieci z wrzesnia, grzeczne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hickory.
Moja grzeczna, wesoła i pogodna, ale sypia 8-10 h na dobe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z krakowa
Mamowrzesniowa widzę że i ty jestes z krk:) Moja starsza córcia jest grzeczna aczkolwiek wymagająca:) Praktycznie do czasu aż nasze 2gie dziecko nie pojawiło się na świecie wymagała 100pr uwagi i ciągłej zabawy z nią. W dzień już nie spi (od roku) Wstaje wraz z młodszą ok 8 spać chodzi 22-23. Jest spokojna choć jak zacznie przemawiać przez nią zazdrość to można oszaleć. No i zapomniałą bym jest z niej niejadek :P A teraz gdy obie mam chore to już siłą trzeba jej pod nos podtykać by cokolwiek ruszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesniowa
Ja slyszalam, ze panny sa pedantyczne:P. A ani ja ani moj maz tacy nie jestesmy, ja to Strzelec a on to Wodnik. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hickory.
Moja póki co by zjadla konia z kopytami - probuje troche z nowymi smakami, krzyczy gdy dostaje za malo sloiczka. ;) Mam meza panne, fakt, jest pedantyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Można jeszcze dołączyć do was? :) jestem mamą 4 miesięcznego Wojtusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gratka ! ;-) my wlasnie wrocilismy ze spacerku troche polazilismy ;-) jesli chodzi o pedantycznosc panien to w moim przypadku sie to nie sprawdzilo, nie jestem pedantyczna ani troszke , a nawet wrecz przeciwnie ;-);-)) jestem z 20.wrzesnia ..w ogole wszyscy troje jestesmy z wrzesnia i ja i dziecko i jego tatus ...;-) jego mama twierdzi , ze kiedys zachowywal sie nieco pedantycznie , ale teraz zdecydowanie nie jest pedantem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na spacerku nie byłam, leżę i leczę grypsko :o partner do pracy nie poszedł no bo ktoś się musiał zająć naszym bąblem ja tam wolę się trzymać od niego na dystans. Po cóż ma być chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...U mnienocka taka sobie. Pobutka o 2, 3.30, 4.15, 5.30 i przed 7 już nie spała :( O rany tak bym chciała, żeby się rzadziej budziła. Macie na to jakieś sposoby? Moja mama mówiła, że po 3 miesiącu powinna rzadziej wstawać, a ona dalej tak często. Po kleiku jedynie jej 1 pobutka przesunęła się z godz. 1 na 2. ...Turkuc - gdzie mieszkasz? Mi doskwiera to, ze nie mam z kim porozmawiac. Przez to codziennie gadam z moją mama na skype, a kiedys dzwonilam 2 razy w tygodniu. I dziele sie z nia radosciami i smutkami macierzynstwa :) Jest na emeryturze, wiec moze dla mnie poswiecic czas. Szkoda, ze tak daleko, boby chetnie pilnowala coreczke, a tak jestem zdana na siebie. Nie znam przepisu na ciasto, ale polecam portal wielkie żarcie. Wpisz w google. ...W jakiej temperaturze podajecie stałe pokarmy? ...Moja też non stop ma rączki w budzi. Pakuje wszystko co dostaje w rączki i przez to często się denerwuje, bo albo nie może wziąść zabawki do buzi, albo nie pasuje jej materiał czy coś. To normalny etap rozwoju dziecka, nie to, że jest głodne. Jakie są ulubione zabawki Waszych dzieci - najlepiej dajcie linka :) ...Moja między drzemkami jest aktywna między 2 a 3,5 godziny. ...U mnie ciąża od razu hehe, ale to skomplikowane, bo nie mogę powiedzieć, że nieplanowana ani że planowana :P Bo to jest tak pół na pół. ...Obecnie moja ma czerwone policzki, więc smaruję jej troszkę na zmianę Bepanhenem i oliwką. Mama ma mi podać Nivea Baby na każdą pogodę. Ponoć świetny na wyjścia na dwór. ...kuleczka - staraliście się naturalnie o dzidzię? Robiłaś jakieś badania? ...Moja jest grzeczna, aczkolwiek troszkę wymagająca i wrażliwa. Już od 3 miesiąca boi się obcych osób i najlepiej jej u mamy :) ...Cieszę się, że tyle osób dołącza do nowego topiku :) Mam propozycję, żeby każda z nas się zaczerniła, żeby nie było podszywów i w swej stopce napisała, czy ma chłopca, czy dziewczynkę lub imię i datę urodzenia, bo tak naprawdę mi się wszystko myli, a nie chciałabym strzelić gafy i się pomylić co która ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.I.P. - dodalam.wpis w stopce ;-) ja sloiczki podaje w temperaturze pokojowej , ewentualnie delikatnie podgrzewam w mikrofalowce ...tak.jak pisalam wczesniej synek zjada pol sloiczka dziennie , drugie pol czeka na nastepny dzien w lodowce - wtedy oczywiscie podgrzewam jedzonko zeby bylo cieple ;-) ciezko mi okreslic jak dlugi Piotrus ma czas czuwania miedzy drzemkami- jakos nie zwracalam.uwagi na to , ale mysle , ze podobnie jak.u K.I.P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka 123
Hej!KIP-najpierw naturalnie ale nie wychodziło więc zaczęłam się badać(mąż super)po drożności jajowodów od razu zaszłam ale niestety poroniłam w 10 tyg.Po roku czasu znowu staranka i wszystko fajnie się potoczyło. A jeśli chodzi o stałe pokarmy to wkładam miseczkę do gorącej wody pokarm jest wtedy letni. Mama wrześniowa my też płakali jak bobry tej chwili nigdy nie zapomnę! Gratka-witamy w kupie siła!!! No coś jest z tymi pannami ja też nią jestem i biedny mój mąż czasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka 123
Pytam o te czuwania bo moja ledwo wytrzymuje 2 godz taki śpioch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.I.P. - dodalam.wpis w stopce ;-) ja sloixzki podaje w temperaturze pokojowej , ewentualnie delikatnie podgrzewam w mikrofalowce ...tak.jak pisalam wczesniej synek zjada pol sloiczka dziennie , drugie pol czeka na nastepny dzien w lodowce - wtedy oczywiscie podgrzewam jedzonko zeby bylo cieple ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka - to gratuluję i cieszę się, że Wam się udało! Teraz dużo par nie może miec dzieci i ja zanim zaszłam w ciążę też się bałam czy moge mieć dzieci, ale na szczęście wszystko jest ok. Najważniejsze, żeby nasze dzieciątka były zdrowe, z resztą się uporamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie mamusie. Jestem mama Piotrusia urodzonego 26.09.2012 chetnie sie przyłączę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesniowa
Obzartuszek, gratka-witamy! Tu kazdy jest mile widziany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×