Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judytka223

gdzie w Warszawie kupić mieszkanie

Polecane posty

Gość judytka223

gdzie w Warszawie najlepiej kupić mieszkanie? najbardziej interesuje mnie Wola. żeby nie było daleko do centrum, ale też blisko do terenów zielonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king_sizer
zobacz sobie http://nasowinskiego.pl - przy Józefa Sowińskiego na Woli. blisko przystanków, do PKiN jakieś 15 minut, park za rogiem. fajna okolica i fajna inwestycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starykapec
okolice szpitala wolskiego, teatru na woli-kasprzaka szarych szeregow, bardzo cicha, spokojna i bezpieczna okolica do centrum bliziutko, okolo 15 minut autobusem a samochodem jeszcze szybciej.. ja czesto robie sobie tez spacerek piechota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zilda989
Jeśli chodzi o Wolę, to polecam Ci inwestycję Neocity - Osiedle Intenso - przy ul. Ordona. To jest naprawdę dobra lokalizacja. Dobry dojazd do Centrum - pół godziny komunikacją do centrum (tramwaje lub busy), w pobliżu znajdują się kina i markety, trochę dalej parki i w miarę blisko znajduje się Trasa Toruńska, umożliwiająca szybki wyjazd z Warszawy do Białegostoku, Krakowa, Wrocławia, czy Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalezprage
bardzo dobrze :D jak laska jest z wiochy to niech mieszka na woli, taka patolgia aż milo :) jeszcze ursynów proponuje ;) a na pragie na szczęscie mieszkają tylko rodowici Warszawiacy bo wiochmeni sie boją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zilda989
"bardzo dobrze jak laska jest z wiochy to niech mieszka na woli, taka patolgia aż milo jeszcze ursynów proponuje a na pragie na szczęscie mieszkają tylko rodowici Warszawiacy bo wiochmeni sie boją." Czemu wyzywasz innych od wiochmenów? Wymieniłam większe miasta w Polsce. A rodowitych warszawiaków to pewnie w życiu nawet nie spotkałaś, bo większość to są dzieci albo wnuki przyjezdnych. W swoim życiu spotkałam tylko trzech rodowitych warszawiaków, których dziadkowie urodzili się i mieszkali w Warszawie. Dalej jestem zdania, że Wola jako dzielnica jest w porządku. Ursynów - to niestety wielkie blokowisko, podobnie jak Gocław na Pradze Południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wola to całkiem spoko dzielnica, powstaje tam zespół nowoczesnych apartamentowców o podwyższonym standardzie, więc jeśli możesz poczekać jeszcze trochę a chcesz kupić coś fajnego to warto się porozglądać za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podobają Bielany
Bielany, Mokotów, Ochota, ale Wola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Górczewska park...są tam teraz atrakcyjne wyprzedaże, jeszcze kilka mieszkań podobno zostało, albo Lewandów, też JWC daje spore rabaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie. Takiego syfu i buractwa jak w warszawie jeszcze nie widziałam. Dziw mnie bierze z dumy warszawiaków bo jedynym czym się wyróżniają to właśnie chamstwem i prostactwem. Ludzie na zapyziałych wioskach mają więcej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten developer ma fajne mieszkania w Warszawie, i co najważniejsze, można jej kupić w na prawdę dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ursynów ktoś proponuje .. oj na Ursynowie się teraz dzieje, zmienili plan lotów samolotów , wszystkie dają przez ursynów ... masakra w dzień i noc taki hałas :( w nocy mnie budzą, muszę zamykać okno Podoba mi się stary Tarchomin ( znajomi kupili tam mieszkanie) dużo zieleni,cisza,a dojazd?przejeżdża się przez most i metro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiaa
Ładnie wygląda osiedle Górczewska Park, fajne mieszkania i ceny są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne mieszkania są na Zielonej Dolinie i wspomnianym wcześniej Lewandów Park, dodatkowo z rabatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra kupiła mieszkanie od JWC na Woli i jest bardzo zadowolona. Same osiedle jest ładne, dużo zieleni i blisko do centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując mieszkanie w J.W. Construction można liczyć na bezpłatną pomoc doradcy kredytowego, załatwia też osobiście wszelkie formalności związane z uzyskaniem ostatecznej decyzji kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście o nowej inwestycji Bliska Wola? Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JWConstruction
Jeśli w dodatku interesują Państwa mieszkania z rynku pierwotnego, od dewelopera, to właśnie w naszej ofercie pojawiły się mieszkania na Woli. Osiedle to będzie nowoczesne i bezpiecznie. Zanim podejmiemy decyzję o kupnie mieszkania warto odwiedzić dzielnicę, w której się ono znajduje, wybrać się do biura deweloperskiego albo na dni otwarte osiedla, to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Gdyby mieli Państwo jeszcze jakieś pytania, można je do nas przesłać poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Życzymy udanych poszukiwań i zakupów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulica Anielewicza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimiętka_0
Wola, obok Parku Zielone Odalany, osiedle Na Sowińskiego takie moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JWC sprzedaje mnóstwo mieszkań, cały czas powstają nowe inwestycje i chętnych na ich kupno wcale nie brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie sobie na ich stronę, tam wciąż są jakieś wyprzedaże, tak jak teraz na osiedlu Lewandów Park, wyprzedają mieszkania wykończone pod klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie na Powiślu :) tam teraz budują się apartamenty Piano House... myślę, że warto zorientować się w cenach i możliwości kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onett
Wola jest ładnym osiedlem, tam tez powstają inwestycje. Na Białołęce u JWC są ciekawe promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam w ich ofercie, że mają dobre ceny mieszkań na osiedlu Zielona Dolina a w ten weekend są tam DNi Otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgA0_0
w Warszawie to wszystko zależy od lokalizacji, lepiej kupić mieszkania gdzieś pod Warszawą ale wcześniej trzeba się zorientować jak z komunikacją, w Międzylesiu powstała nowa inwestycja http://www.ulicamotylkowa.pl/o-inwestycji - gdzie warto kupić mieszkanie, bliskość lasów i z dala od miejskiego zgiełku to powinno przekonać większość poszukujących mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ten weekend mają promocję, mieszkania od 4600 zł/m2, to bardzo dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×