Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judytka223

gdzie w Warszawie kupić mieszkanie

Polecane posty

Gość gość
Zanim kupi się mieszkanie lub dom, warto pomyśleć o dofinansowaniu MDM, dzięki któremu można otrzymać nawet 100.000 dofinansowania. To są spore pieniądze, zwłaszcza przy tak dużym wydatku, kredycie związanym z kupnem domu. Warto zapoznać się z wszystkimi benefitami, jakie oferuje program: http://mieszkaniedlamlodych.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosteks
Akacjowa Aleja, Radzymin. Tam właśnie mieszkamy. Ogólnie Wawa jako coś atrakcyjnego się skończyła wraz z gorszymi warunkami pracy. Teraz już wcale nie jest tak, że możesz tam żyć na wysokim poziomie - tak mają tylko wybrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zależy Ci na terenach zielonych, spokoju, Warszawie i nowym budownictwie to rozejrzyj się za mieszkaniem na osiedlu: www.osiedleprzylesie.eu . Niezwykłe miejsce, zielono, bezpiecznie i pięknie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyworonicza.com - Co sądzicie o tych mieszkaniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowebielany2.com - Jak dla mnie świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamets
Potwierdzam, że pod miastem te warunki są dużo lepsze, ale też nie ma reguły. Generalnie pod tym względem wiele się zmieniło. Zwróccie uwagę na fakt, jak wielu ludzi nie chce żyć w stolicy. Dziwicie się? Kogo na to stać, przy takich kosztach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wixon
Są w stolicy dzielnice fajne i niedrogie, więc można spokojnie sobie coś wybrać. Ja postawiłem na Osiedle Ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ mam ładne trzypokojowe mieszkanie, widne, ciekawie zaaranżowane. Jest też blisko do komunikacji i łatwo się jedzie samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem kupiliśmy ostatnio na Białołęce i jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego a nie innego wyboru. Najbardziej rzuca się w oczy to że jest tu sporo rodzin z małymi dziećmi co nam odpowiada bo sami już za niedługo będziemy rodzicami ;). Zresztą osiedle (Tarasy Dionizosa) jest właśnie przystosowane pod takie osoby. Podoba mi się to że wokoło jest sporo drzew. Jeżeli chodzi o takie rzeczy jak sklepy, szkoły czy komunikacja to wszystko blisko. Na stronie dewelopera Barc www.barc.com.pl u którego kupowaliśmy są jeszcze wolne mieszkania więc może ktoś by chciał zostać naszymi sąsiadami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.12.20 jeśli zależy Ci na terenach zielonych, spokoju, Warszawie i nowym budownictwie to rozejrzyj się za mieszkaniem na osiedlu: www.osiedleprzylesie.eu . Niezwykłe miejsce, zielono, bezpiecznie i pięknie:) piekne osiedle tez mi si etam podoba i szczerze polecam to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miron77
Na woronicza kup ! od developea GrupoLar tam są fajne mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewetyka
Jeśli ktoś szuka atrakcyjnych ofert mieszkań w stolicy to warto rzucić okiem na http://www.mieszkanie24.com i zapoznać się ze wszystkimi mieszkaniami. Ta agencja zawsze służy radą i pomocą, więc myślę, że można coś ciekawego nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre warunki oferuje deweloper za mieszkania w inwestycji Dom pod orzechem - www.dom-pod-orzechem.pl. Jak ten standard i tak prestiżową lokalizację, to myślę, że warto. Świetny dojazd do centrum, przy okazji wyjazd na autostradę to kwestia 5 minut, więc też jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Mori
A może Białołęka? Zobaczcie, jak fajna dzielnica jest. Sporo tam się dzieje. Mi się osobiście podoba inwestycja Osiedle Ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ Mieszkanka funkcjonalne, przestronne, słoneczne i bez niedoróbek, co jest moim zdaniem najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_pończoszanka
A co myślicie o Włochach? :) Też początkowo chciałam Wolę, bo odpowiadało mi pod kątem dojazdu do pracy, ale potem mnie zwolnili :( Tzn dobrze się stało, bo teraz mam duuuużo lepszą pracę niż wcześniej! No i właśnie szukam na Włochach. Rozważam Monte Verdi od Homea, co myślicie? Czy któraś z Was wie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej kupić mieszkanie pod warszawą? różnica w cenie jest bardzo duża, a przede wszystkim okolica jest spokojniejsza i bezpieczniejsza. Niedawno zdecydowaliśmy się na zakup nowego mieszkania w Brwinowie kolo Pruszkowa http://ekobud.com/nasza-oferta.html. za ok. 4,5 tys za metr w samej stolicy to nawet w starym budownictwie nie znajdziesz tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiedle Pałacowa w Markach, są fajne mieszkania nawet do 75 metrów, a cena za metr jest o niebo korzystniejsza niż w stolicy. Po co więc przepłacać i brać przesadne kredyty na mieszkanie i męczyć się ze spłatą? Lepiej te pieniążki przeznaczyć na wyposażenie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sława Bohoz
My z mężem kupiliśmy w Markach, na Osiedlu Legionowa. Fajne większe mieszkanie bezczynszowe, bardzo dobrze usytuowane i przede wszystkim ustawne co dla mnie miało naprawdę duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vajolija
Białołęka jest super. Ktoś wcześniej wspomniał o Osiedlu Ostródzka uważam to za przhkład przemyślanej inwestycji. Warto się zainteresować tematem, bo teraz jest dostępny u nich kredyt bez wkładu własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Versus15
Sory, kredyt na 500 tysięcy na 30 lat to pomyłka jakaś, ile to trzeba pracować …. Zdecydowanie lepiej kupić mieszkanie gdzieś blisko pod miastem, np. w Markach. Zerknijcie sobie na Osiedle Legionowa, dobry przykład tanich i większych mieszkań. Różnica 100 czy 150 tysięcy złotych w kredycie naprawdę robi różnicę …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem w Otwocku, używane przy pomocy agencji nieruchomości Citihome: http://www.citihome.eu/ przestawili mi kilak propozycji, bardzo mi się podbały, wybrałem jedno i jestem mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria341
Na pewno dobre warunki do życia gwarantuje inwestycja na Grochowie. Mocno się zastanawiam nad ich apartamentem z dużym balkonem. Mieszkania są dość duże. a inwestplan zadbał też o to aby w bloku były komórki lokatorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychha
Nie macie się nad czym zastanawiać, to ładna okolica, pewnie cena tez jest ok. Myśmy kupili od Invest planu mieszkanie na Lubienieckie, lada dzień dostaniemy klucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , tak rzeczywiście jest ładne a jaka tam cena za metr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzymin i Akacjowa Aleja. Ale oczywiście wszystko się zmienia. Ogólnie standard życia pod miastem jest znacznie lepszy, otoczenie jest ładniejsze, żyje się po prostu w znacznie lepszych warunkach, ale to w każdym przypadku zależy od upodobań i budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzymin, tam widziałem,że ma powstać kolejny etap Akacjowej Alei. Ale czy ktokolwiek z was wie jakie mają być stawki za metr nieruchomości. Ogolnie sytuacja zdecydowanie sprzyja inwestowaniu i są ku temu warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goper
Radzymin i Akacjowa Aleja. Polacy nie chcą drogich dzielnic, bo później do końca życia spłacają kredyty. Raczej nastawiają się na kupowanie pod miastami, w dużo lepszych warunkach, co tak nie niszczy im budżetu. Ale czy w tym jest coś zadziwiającego? Pewnie, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim kupisz mieszkanie lub dom, pomyśl o dofinansowaniu MDM. Ja, dzięki mojej kuzynce dowiedziałam się, że można otrzymać nawet 100.000 dofinansowania, bo właśnie ona taką kwotę otrzymała. To nie są małe pieniądze, zwłaszcza przy tak dużym wydatku, kredycie związanym z kupnem domu. http://mieszkaniedlamlodych.com/limity-w-prog ramie-mieszkanie-dla-mlodych-wymagaja-zmiany/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×