Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judytka223

gdzie w Warszawie kupić mieszkanie

Polecane posty

Gość gość
Polecam Wole. Wejdż na :www.agrobook24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1922
To Osiedle Ostródzka na Białołęce: http://osiedleostrodzka.pl/ jest naprawdę fajnym miejscem. Jest niedrogo, stosunkowo mały czynsz (chyba najmniejszy na Białołęce), dodatkowo mieszkania ustawne. Tak więc zakup jest opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Włochach na Łuczej 12 bedzie do oddania fajny apartamentowiec, w zasadzie to wygląda jak ładna kamiennica, będzie tam dla mieszkańców zamknięty ogródek :) Bardzo fajne miejsce bo blisko jest do parków, lodowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powstaje 5 etap - http://www.akacjowaaleja.pl/5-etap-inwestycji.html A po tym jak powstanie obwodnica w Markach pewnie jeszcze więcej ludzi uderzy w tym kierunku. Przy tak kosmicznych różnicach w stawkach, chyba nie ma w tym niczego zaskakującego, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radzyminie jest w porządku. Kiedy jeszcze powstanie ostatecznie ta obwodnica, to czas dojazdu do wawy powinien się skrócić do 10 minut - piękna sprawa. Ciekawe czy wtedy właśnie nie nastąpi jeszcze większa fala ucieczek w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wopo4o
Szukacie mieszkania na sprzedaż w Warszawie w którymś z tych regionów ? Jeśli interesują was najlepsze oferty mieszkań jeśli chodzi o ceny mieszkań warszawa to koniecznie zaglądnijcie na ofertę dewelopera Ronson http://ronson.pl/inwestycje-warszawa/ ma teraz niezłe ceny mieszkań, kto pierwszy ten lepszy ! Dysponują szerokim wyborem mieszkań na Mokotowie, Woli, Centrum, Powiślu i Białołęce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra00078
A może Mokotów? Ja już jestem po zakupie mieszkania w nowej inwestycji Przy Woronicza. Przekonała mnie lokalizacja mieszkania i pomocne i profesjonalne biuro sprzedaży. W pobliżu szkoły, parki, restauracje, przystanki i obiekty sportowe. Duży wybór mieszkań nowoczesnych i komfortowych. Polecam się zainteresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie nigdzie. Warszawa to paskudne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim rozsądek. Pewnie, że warunki pod miastem są bez porównania lepsze. Mieszkamy w Radzyminie od roku, mieszkanie za ponad 4k metr. W świetnym otoczeniu, nowy budynek, bardzo dobre warunki. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa paskudne miast ??? jeżu kto to tak uważa. Ja mieszkam w warszawie na osiedlu ostródzka na białołęce i jestem bardzo zadowolona cisza spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raidolka
My się zastanawiamy nad mieszkaniem przy Łuczka 12, inwestycja powstaje przy parku wokół Stawu Koziorożca, park u wokół Stawów Cietrzewia i innych pięknych kuszących do zamieszkania miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiedle Ostródzka na Białołece http://www.osiedleostrodzka.pl/ jest ok. Moim zdaniem mieszkanie w centrum albo innej zatłoczonej dzielnicy nie jest dobre i raczej męczące. Tu na Białołece można naprawdę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Grochowie powstaje fajny apartamentowiec z tarasami mnie się wydaje, ze to świetna lokalizacja i dużo zieleni. Zastanawiamy się z mężem czy kupić mieszkanko w takim fajnym miejscu. Widział ktoś tę inwestycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma rezerwację na V etap Akacjowej Alei? Jaka stawka za metr? Różni się w zależności od piętra, czy też na każdym jest dokładnie taka sama? Są różnice w standardzie w zależności od tego, jaką kasę zapłaci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dobrze mieszka się na Osiedlu Olimpia na warszawskim Ursynowie. To nowa nieruchomość, która zarządzana jest przez LemmonHouse. Okolica jest piękna, osiedle jest czyste, mamy tereny zielone, plac zabaw - ale myślę, że to w największej mierze zasługa naszego zarządcy, który dba o to aby wszystko było w porządku. A wracając jeszcze do lokalizacji - połączenie z centrum też jest bardzo dobre, czasem trzeba postać chwilkę w korkach, ale tragedii nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o Warszawę chodzi to moim zdaniem dobrze buduje Inwestplan, teraz powstaje inwestycja na Czapelskiej, na razie wygląda, że wszystko tam w porządku i lokalizacja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarixx
znajdź dewelopera zwanego Viktoria Dom - posiadaja wiele osiedli i kolejne jest juz budowane. Atrakcyjne ceny wiec moze akurat cos sobie znajdziesz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie myśleliście o inwestycji Nowe Bielany 2 ? Jak dla mnie super lokalizacja i duży wybór warto się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega kupił od inwest planu i mówił, że wszystko jest ok, deweloper dobry, mieszkania porządnie wykonane bez żadnych usterek i przykrych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Victoria Dom, to właśnie widzę, że ma masę inwestycji, mnie interesuje to osiedlehttp://www.victoriadom.pl/oferta/viva-garden-3/opis-inwestycji/ . Mam pytanie do Was, bo widzę, ze wiele inwestycji mają już zakończonych - kupił ktoś od nich mieszkanie i może się wypowiedzieć co do jakości wykończenia, terminowości itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie najchętniej zamieszkałabym na Grochowie, inwestycja powstaje w bardzo atrakcyjnej okolicy. Mieszkania mają być słoneczne, tarasy i balkony oraz przestronne ogródki przy mieszkaniach parterowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na mieszkanie na Bielanach w http://www.trio.shiraz.pl/ Spodobał nam się i projekt budynku, rozkład mieszkania, solidność budowy i okolica - kwestie zieleni, dojazdu, bliskości punktów usługowych czy lekarzy. Naszukaliśmy się trochę, ale było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na Tarchomin. Mieszkanie kupiłam w dobrej cenie z dopłatą MDM, blisko metro i dużo zieleni. Polecam www.bliskitarchomin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród naszych znajomych wygląda to bardzo podobnie - nikt nie chce zostawać w samej wawie ze względu na koszty, ale tego się można było spodziewać. Ludzie szukają dobrych warunków pod miastem i tam przynajmniej nie spłacają rat z kosmosu, a mieszkają w świetnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mieszkanie na Mokotowie i jestem z tej lokalizacji bardzo zadowolona. Ale jako, ze jestem, bardzo zapracowana, musiałam skorzystać z pomocy agencji nieruchomości. Całe szczęście natrafiłam na http://nieruchomosci-mikrol.pl/. Mają oni w ofercie mieszkania – rynek wtórny a także mieszkania – rynek pierwotny. Wybór jest spory a pośrednicy bardzo rzeczowi kompetentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akacjowa Aleja i Radzymin - wiele zależy od tego, jaki macie budżet, jakie wymagania, ale ogólnie dopasowanie sobie miejsca do życia jest kluczowe. W świetnych warunkach można naprawdę mieszkać bez wydawania na ten cel kolosalnych kwot, mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polcam miasteczko wilanów. Kupilem 49 metrow za 366 tys. Także mozna kupić tanio :) Dzielnica prestiżowa. Czysto i nie ma menelow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×