Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

Mamy małych niejadków-grupa wsparcia...

Polecane posty

Witam...moje dziecko (chłopiec) skończył niedawno 2 latka...do niedawna wcinał wszystko aż się uszy mu trzęsły...teraz nie chce nawet otworzyć buzi...niewiem już co robić...jestem załamana...ma ktoś podobny problem?? Najlepsze jest to że energii ma aż nadto!! skacze , biega i wszystko inne prócz jedzenia... Na tyle ma tej energii że wstaje koło 9 rano nie spi przez cały dzień i kładzie się najszybciej o 00;00 zdarza się ze w dzien pośpi z godzine 2 ale wtedy idzie spać nawet o 3 nad ranem ;/ w nocy pobudki... mam juz serdecznie dość...chciałabym chociaż żeby zaczął coś jeść ale ręce mi się juz załamały i niewiem juz co robic żeby było dobrze dlatego postanowiłam poszukać wsparcia na forum... ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda niejadka nie mam w domu, ale nie napisałaś co twoje dziecko je w ciągu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdmfnbsjdbf
mysle ze twoje dziecko zyje w stresie i dlatego nie chce jesc, byc moze w domu jest nerwowa atmosfera, twoje emocje przechodza na dziecko i to objawia sie niechecia do jedzenia jest jeszcze taka mozliwosc ze karmisz dziecko tym czego nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetichaaa
Ja bym sie tu niejedzeniem nie przejmowala,raczem porami snu. Zdzieraj gobo 6-7 z lozka,zeby potwm zasypial o przyzwoitej porze. jak to kladzie sie apac o 24? To on sie sam kladzie? czy ty go kladziesz eczesniej albo onciec,a on o 24 zaeypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz coś więcej. O których godzinach chcesz go karmić. Co mu podajesz. Ja bym go obudziła kilka razy z rzędu wcześniej niż 9 np. o 7 i pózniej zrobiła drzemkę ok 1 - 1.5 w ciągu dnia i zobaczyła ile godzin w noc prześpi. Jak było wcześniej ze spaniem ? od kiedy tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdmfnbsjdbf
byc moze zloscisz sie gdy dziecko nie chce jesc, lamentujesz ze znowu nic nie zjad, podkladasz pod nos ciage cos, a malemu jedzenie zle sie kojarzy i na odruch wymiotny na sam widok jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania mama niejadka
mój 2, 5-letni syn od pół roku prawie nic nie je. Zdarza się taki dzień że zje pół banana i na tym koniec, przy czym tak jak twój, mój też jest pełen energii i nie wygląda na głodnego. Cały czas ma postawiony na stole talerz z owocami, bułką, szynką, żeby mógł sobie wziąć jak tylko zgłodnieje. Ale myślisz że coś zje? Zapomnij. Żywi się powietrzem i herbatkami. Może to jakiś skok rozwojowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdmfnbsjdbf
ps. tez bylam niejadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×