Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesele siostry

Trochę kpina wesele 78 gości i 6 tysięcy z kopert

Polecane posty

Gość wesele siostry

Uwazam to za kpine. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioanna
zgadzam sie malutko. Ja 6 tysiecy dostalam od jednej osoby od chrzestnego, a tu od tylu. Naprawde nie fajnie. To wychodzi po mniej niz 100 na głowe. A ty ile jej dalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlin52352
To może trzeba było sprzedawać bilety wstepu... Ty zapraszałaś gości czy sponsorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele siostry
Mojego prezentu w to nie wliczam, tak samo jak prezentu od rodzicow. Dostala ode mnie 1000 zł miesiac przed weselem by mogla sobie juz spozytkowac na jego poczet, bo kasy jej ciut brakowalo juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannnnikkkaka
To jest chamstwo oczekiwać bogatych prezentów od gości. Trza było zrobić przyjęcie w domu a nie WIELKĄ POMPĘ prostaczko preparować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele siostry
gremlin nie rzucaj sie, bo to nie moje wesele. Szkoda, ze czytac nie potrafisz moze nie jest za późno? a tak po za tym kwota strasznie mala i zenujaca wrecz. Moze i bilety wstepu bylyby madre, bo ludzie po prostu zakpili. Koperty po 200 zl, albo puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysty materializm....
To po co siostra robiła to wesele? myślała, że się zwróci? mogła nie zapraszać gości i by zaoszczędziła, anie teraz dupy obrabiacie gościom, wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko jak robisz impreze urodzinowa to tez chcesz prezentów zeby ci sie impreza zwróciła? Nikt wam nie kazał robic imprezy skoro was na nia nie stac i chcieliscie, zeby wam sie w kopertach zwrocilo. Ja wlasnie dlatego nie chodze na wesele bo nie mam zamiaru nikomu wesela sponsorowac. Dawniejs ie w koperte ni daawało. Chodzilo o pamiatkowe imprezy. A teraz jak w koperte nie włozysz tysiaka to cie beda palcami w rodzinie wytykac bo switym krowom konta w banku nie załadowałes. TO JEST AUTORKO KPINA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGRASZKA02
FAKT, MAŁO. MY OD SAMYCH CHRZESTNYCH DOSTALIŚMY ŁĄCZNIE 7 TYSIĘCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele siostry
hmm bogaty prezent. Nie zalozylam tematu by dyskutowac tutaj, bo wiem co kazdy w duchu mysli i nikt nie chcialby po podliczeniu kopert zsumowac sobie tak zenujacej kwoty. Kazdy bylby rozczarowany, nikt nie wymagal tez bogatych prezentow, ale na pewno ludzi bylo stac na lepszy gest, a nie dawanie kopert pustych czy z 200 zl. Niech kazda panna mloda sobie na to spojrzy i wyciagnie wnioski. Nie warto sie starac dla gosci, bo oni i tak wypna sie dupa. Zegnam. Nie zamierzam dyskutowac. Napisalam o tym by pokazac jakie sa fakty w dzisiejszych czasach. Ludzie sa zenujacy. Siostra planowala z kopert zaplacic za zespol i kamerzyste. Starczylo, ale juz nic nie zostalo. Nawet na podroz. Wesele bylo dla gosci, a oni tak sie odwedzieczyli. The end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f67g
Okej, nie każdy ma dużo pieniędzy, ale żeby dać na weselu PUSTĄ kopertę, to trzeba być mega bezczelnym. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy to kpina , to zalezy od tego jakich gosci się zaprasza. I wezmy pod uwagę że wiekszosc to pary dające jedną koperte więc podzielny te 78 na pol :O ja na 58 gosci dostalam 10.000. mogla bym dostac 5 i bym nie płakała , nie robilam wesela dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele siostry
nie nie chciala by wesele sie zwrocilo. Wesele kosztowalo 34 tysiace!!! 6 tysiecy to nie jest zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja czytam :D a juz robienie wesela dla zysku, by z niego spłacic obsługę to jest dopiero czad :D :O.... ja pitole ale ludzie to mają.... jak Cie nie stac to nie rob i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko zrozum ze to nie goscie maja wam fundowac wesele:o kiedy to do waszych pustych głow dojdzie:o zzrobiliscie wesele chociaz was nie bylo na to stac:o to jest kpina. I masz racje autorko ludzie sa zalosni ale ludzie tacy jak wy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączy nas noccccccccccccc
No faktycznie mało, wychodzi mniej niż 100zł od osoby. Nie dziwmy się autorce, wychodzi na to, że ludzie dawali średnio ok. 150zł w kopertach od pary. Więc jak tu się nie dziwić, ja zawsze daję co najmniej 400zł, bliższym koleżankom 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele siostry
jakbys dostala od 58 gosci 5 tysiecy to bys wtedy mogla sie wypowiedziec. Dostalas 10 i bardzo dobrze, ale nie wiesz jakie to jest rozczarowanie wyjmowac kolejna koperte, a tam pusto, pusto lub 50 lub 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole, w życiu chyba nie pójdę na żadne wesele, żeby mnie potem rozliczali - ile dałam ;/ A nie, sorry, ja mam normalnych znajomych, a nie jakieś dorobkiewiczowskie gówno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele siostry
pani masterova, a ile dajesz tym normalnym znajomym? bo nie sadze, ze 50 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irysy na zębach
Jasne, że wesela nie robi się dla kasy, ale ja bym się po prostu poczuła olana gdybym dostała taką kwotę od takiej ilości osób i byłoby mi przykro. Wychodzi 150 od pary! To nie są byle prezenty, tylko prezenty na nową drogę życia! Nie móc się wysilić i dać więcej niż 150 to wychodzi, że goście gdzieś mają Młodych. No i przychodzi potem refleksja, że bawiłeś się całą noc wśród ludzi, którzy ci wcale dobrze nie życzą. Moim zdaniem powinni byli jasno postawić sprawę, że ich nie raduje to wydarzenie, nie chcą w nim uczestniczyć, mają ważniejsze wydatki niż prezent, gucio ich obchodzi start młodej pary i odmówić przyjścia na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
u nas na wsi też weselicho musi być - niech se sasiady nie myslom, ze my biedne - byle się tylko zwróciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeżMamZaMało
no troche mało,my mieliśmy na ślubie 23 osoby i dostaliśmy 5,500 tysiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina33*
i dlatego nie chodze na wesela-ile by człowiek nie dał i tak zostanie potem obgadany przez "rodzinke" :P ja zawsze wysyłam kartki z życzeniami i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkepenke
i po co piszecie ze dostaliscie po 6 tys os chrzesnych gowno zescie dostali na kafe siedza sami zaklamani ludzie ktorzy sa biedni jak myszy koscielne i wymyslaja sobie czego to oni nie maja hahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele siostry Nie ma znaczenia ile daję. Chodzi o sam fakt rozliczania gości. To jest bezczelne moim zdaniem. Jest kryzys, może nie wszystkich stać na wywalenie 2, 3 czy więcej stów ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtosiktamA
Chamstwo nie chamstwo czekać na kasę , ale w tym przypadku to faktycznie kpina . Tu już chodzi o zwykła przyzwoitośc . A te puste koperty to już w ogóle przegięcie , ale tak sie zdarza . Jednym słowem uważam za stratę pieniędzy te wesela . Chyba , ze ktos śpi na forsie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina33*
Irysy na zębach u Ciebie szczęscie na nową drogę życia przekłada się na to,kto ile Wam da w kopercie? hahahaha wychodzisz z założenia,ze jesli ktos Ci da/dał w kopercie 100-150 zł to znaczy,ze zle Ci życzy na przyszłosc? gratuluje toku rozumowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×