Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokarda we wlosach..

3 miesieczniak-problem

Polecane posty

Gość kokarda we wlosach..

czy wasze dzieci skladaja rece w lini srodkowej, moj jeszcze nie a ma skonczone 3 miesiace i nie wiem czy mam sie martwic czy jeszcze poczekac, poza tym rozwija sie chyba dobrze, choc martwi mnie tez ze na pleckach jak unosi nogi to opadaja mu zawsze na jedna strone:( a jak jest u was co potrafia robic wasze malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasniw
moja mala sklada raczki ale za to wogole nie wyciaga ich po zabawki ma 3,5 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasniw
a i przedwczoraj zaczela smiac sie w glos,wszyscy mi mowia ze kazde dziecko rozwija sie inaczej,jedne szybciej drugie wolniej.... jutro moze juz te raczki skladac,nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokarda we wlosach..
dzieki :) to moje pierwsze dziecko i jestem przewrazliwiona, moze ktos jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrz na schematy rozwoju, nie patrz na inne dzieci, nie słuchaj najmądrzejszych przechwalających się innych mam. Każde dziecko jest inne, każde inaczej się rozwija, każde ma swój czas i porę na wszystko. Ciesz się tymi chwilami z takim maluszkiem i nic nie bierz do głowy, nie zamartwiaj się, nie wkręcaj sobie i dbaj o maleństwo, bo to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska malwina
Daj na luz... w tym wieku dziecko powinnno usmiechac sie oraz sledzic rzeczy wzrokiem... to taki mus o ktory spyta lekarz. Moja corciaa dzis koonczy 3 mcce i skladala raczki praktycznie od poczatku ale najwyrazniej tak byla juz ulozona w brzuchu. Ma za to tendencje do uzywania prawej strony ale juz ccoraz chetniej i lewej. Kazdy mnie straszyl asymetria tymczasem moj pediatra mnie uspokoil.... i fakt w okolicach 3, 4 mca dziecko robi sie symetryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmik
spokojnie...moja jak miała 4,5 miesiąca to już pediatra spanikował, że powinna sie na boki i na brzuch przewracać. nie przejęłam sie tym, bo kto jak nie on powinien wiedzieć najlepiej że każde dziecko się w swoim tempie rozwija. i co? po tygodniu od wizyty malutka sie zaczęła przewracać na boki, na brzuszek dopiero jak skończyła 5,5 miesiąca bo bardzo tego nie lubiała. niczym sie nie przejmowałam. za to teraz ma 6 miesięcy i juz sama siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn mial ponad 4 jak zaczal skladac w linii srodkowej ciala !!!! kazde dziecko ma indywidualne tempo rozowojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko jak zaczelo laczyc raczki w linii posrodkowej ciala mialo prawie 4 miesiace a mojej siostry corka 3,5 mca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie patrz mna schematy rozowoju to sa takie ogolne ksiazkowe - od kazdej informacji tam norma rozwojowa to 6 tygodni czyli jak cos jest na 3 miesciace wpisane to dziecko do 4,5 powinno robic pozniej mozna sie zastanawiaac i interweniowac by pospieszyc dziecko !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm,.,
co to jest składanie rąk w linii środkowej, nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skladanie raczej\k tak jak do modlitwy w linii srodka cialka :) cos w tym stylu :) moj synek nie pamietam ile mial ,ale dosc pozno zaczal to robic jakos ponad 3,5 miesiaca lub nawet prawie 4 mial chyba nie pamietam wlasnie wiem ,ze na wizycie u pediatry jak mial 3 miesiace to tego nie umial i potem ze 3 tygodnie po tym dopiero zaczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm,.,
ale że sam tak ma składać? a jak w ogóle nie składa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie wiem o co chodzi
jak ma skladać - jak do modlitwy czy wystarczy że muśnie ręką o rekę, przecież takei dziecko ciągle rękami macha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokarda we wlosach..
dziekuje wam dziewczyny, nawet nie wiecie jak mnie pocieszylyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×