Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość komediaaa
Teraz to zaluje, ze nie kupilam tej porzeczki. Slicznie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
a ja przy środzie popielcowej najadłam się rosołu :) Teraz leżę pod kocem, znowu dzisiaj śpiący dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komediaaa
Nie mam rachunku, wiec raczej nie. Ja farbuje wlosy srednio raz na 2 miesiace, wiec nastepnym razem kupie porzeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona na pewno wyszedł śliczny kolor, ja jednak boje się farbować tą farbą, jeszcze z kwasową nie miałam do czynienia :) uciekam bede wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa joanna... skora jest rozowo- fioletowa, zoaczymy jak wyschnie, nie uzywam suszarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAlINKAAXX
boona na pewno wyjdzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komediaaa
A pisze tam po jakim czasie schodzi ta farba? Na tej z Loreala wyczytalam, ze tylko do 28 myc. Ja myje glowe codziennie, wiec pewno za miesiac sobie porzeczke zrobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAlINKAAXX
A ja jak robiłam z welli to mi się trzymało ponad miesiąc.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komediaaa
Ja farbowalam taka pianka, Schwarzkopf - Perfect Mousse, tez dlugo sie trzyma na wlosach, no ale malo kolorow, a brazy i bordo juz mi sie znudzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności :) Ale się tu porobiło, zupełnie jak na Anicinym topicu... paskudnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - myslę, że to drugie zdjęcie oddaje kolor taki jaki Ci wyszedł. Ale to zobaczysz dopiero w naturalnym świetle, albo przy bardzo jasnym oświetleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie bylo robione w lazience, przy silnej lampie, i no lampa w aparacie tez daje swoje, zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komediaaa
Faktycznie na tym 2 zdjeciu sa przeblyski rozowego, czy to czerwonego :-) Na fotce i tak nie bedzie tego widac tak dobrze jak na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar teraz wypróbować którąś z tych farb, ale jeszcze nie mam pomysłu który kolor. Aktualnie jestem jasno ruda (naturalna brunetka) i chociaż każdy mi mówi, że powinnam taki kolor cały czas mieć to ja się jakoś w nim nie czuję. To ta farba, Garnier Olia - w sumie dziś pierwszy raz na nią trafiłam. http://www.garnier.co.uk/_en/_gb/olia/shades.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam ich jeszcze :) a jaki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komediaa, i tak chodze w czapce jakby co :D rozowej, wiec zadna roznica hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się to drugie zdjęcie, nie jest to taka 'zwykła' czerń, takie czasem widoczne refleksy są ciekawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona zastanawiam się nad czerwonym, chyba nad intensywnym. Kiedyś ciągle szokowałam ludzi kolorem włosów :D Jedynie co to jeszcze blondynką nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze widzialam dzisiaj dwie dziewczyny z takim bardzo intensywnym rozem, prawie czerwienia? Podoba mi sie taki kolor, ale nie kazdej to bedzie pasowalo. Jedna wygladala koszmarnie, ale druga juz super, miala ciemna karnacje, ladny makijaz i wielkie zielone oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam mimi jeszcze az wyschna do konca i moze lepsze zdjecie wyjdzie, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asawasa213
ta olia ma zajebiste farby, stosuje i wymiataja, najlepsze jakich uzywalam a juz jakies 10 lat farbuje, kolory trwale nie zmywaja sie szybko, piekne czerwienie i blondy wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oila nie widzialam u nas, moze sa, ale nie dojrzalam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asawasa213 dzięki za info :) Jutro pójdę kupić farbę i poczeka sobie na swoją kolej. Niedawno farbowałam Lorealem Sublime Mousse (ostatnio ciagle tą stosuje), ale tam nie ma zbyt wiele kolorów do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegurquad
i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona ja też dopiero Olię zauważyłam robiąc zakupy online w Tesco. Nie mieszkam w Pl, więc nie wiem czy jest ona dostępna - myslę, że może jeszcze nie być bo w google pokazuje mi strony angielskie. Co do czerwonego to mi akurat pasuje, tak samo jak i czarny. A cerę mam bardzo bladą i jasno niebieskie oczy. Jedynie brązy jakoś mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×