Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość sxaracxek
Ale nowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja tez jakos nie trawie zbytnio "Walentynek" My dzisiaj pol dnia na zmiane spedzilismy w Lidlu (heheh, chyba powinnismy dokladac sie do czynszu):P bo nie wiem jak u was, ale u mnie wszystkio co mieli z starych promocji wrzucili na cene 5 lub 10 zl, chodzi mi o ubrania i inne artykuly. I tak za 10 zl kupilam sobie taki bialy sweter http://tugazetka.pl/lidl/2012.10.25.ubrania/2041,Kardigan,damski,modny,na,jesien a za 20 zl taki stroj domowy, ale caly rozowy i z kapturem http://fanlidla.pl/gazetka/2012.02.13.lazienka/4749,Damski,dres,relaksacyjny i kilka innych rzeczy, lubie Lidla bo chodz nie jest wcale taki tani, to rzeczy sa porzadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
ja zrobiłam ćwiczenia i podłubię w kolczykach dla relaksu, w Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam az moj skonczy dlubac w swoich kabelkach i wlaczymy sobie jakis film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie, ludzie !!!!!!!!!!!!!!!
Przecież to wydarzenie. Jak możesz tego nie rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne ważne
Dzisiaj jest święto dla wszystkich zakochanych Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Zakupy się udały,wieczór też cudowny a teraz pomału do wanny i spać :).Mam nadzieję,że Wy również miło spędziłyście czas?{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namiętnośc
Kocham Was Walentynkowo Tak namiętnie, kolorowo Kocham Was tak bezszelestnie Tak wyjątkowo , bezcieleśnie Kocham Was wciąż jednostajnie Tak fajowo, tak zwyczajnie Kocham Was za darmo przecież Tak jak wodę, drzewa, kwiecie Kocham Was jak mój samochod Całym sercem a nie trochu Kocham Was tak spokojnie Tak poważnie , tak dostojnie Kocham tak, że serce skacze Gdy z daleka Was zobaczę Kocham rano i w południe Kocham nocą, kocham cudnie Gdy się kładziesz po północy Gdy otwierasz rankiem oczy Gdy się uczysz, gdy przeklinasz Kiedy w tańcu się wyginasz Kocham, gdy się bardzo nudzisz I gdy zupą się wybrudzisz Kocham, kiedy milczysz smutnie Kocham, kocham bałamutnie Kocham Was mocno, zdrowo Serca mego ogniskową Kocham Was kolorowo Świątecznie, Walentynkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale tu cichutko.Dziewczyny się obraziły czy co?Tu ziemia,tu ziemia odbiór :P. jak po wczorajszych Walentynkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja z doskoku, robie golabki dzis. Ciesze sie ze wam sie udaly walentynki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, a ty golabki tez bezmiesne robisz? u mnie kotlety z koscia, i stoemp (cos ala purre ale inna struktura) marchwiowy a w sobote pewnie jagniecina bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo:-) ,kotka bleeee nie znosze tego pure, ja tutaj staram sie gotowac tak jakw domu u mamy ich wynalzki jakos do mnie nie przemawiaja a ten ich pindasaus to juz w ogole aczkolwiekmaslo orzechowe uwielbiam:-) ja dzisiaj ostatnie zakupy przed wyjazdem i sprzatanko a jutro w droge:-)juz nie moge sie doczekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg1234
Witam serdecznie, zajmę Pani tylko chwile a pomoże mi Pani w badaniach które są elementem mojej pracy magisterskiej. Ankieta skierowana jest do kobiet w każdym wieku ale szczególnie tych które posiadają duże doświadczenie w byciu kobietą, posiadają dzieci lub po prostu miały kontakt z położną. Oto link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/12oFZhTEG4mjghZB6r3mFed42F0wWhpwy4O-WkAvos_8/viewform?sid=1052893b83d9a4e6&token=ArCKzzwBAAA.jGDRBDuaW-uSPf84uF5l4g.R42rAziuPFVIEuxM7A96kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaa Negrri
"duże doświadczenie w byciu kobietą" - to żeś dowaliła. Myślisz, że tu same Grodzkie siedzą? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się z Booną dzieje?Asia chyba się obraziła też.No nic.Ja uciekam robić naleśniki z szynką i żółtym serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululi
Witam. Ale tu spokój. Mam pytanko: ma ktoś może przepis na ciasto marchewkowe?? ale takie sprawdzone, bo w necie jest tego pełno- ale czy na pewno wyjdzie!?! Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi kochana nie obrazilam sie ! moj komp mi siadl tzn zasilacz, dzieciaki przy swoim popsuly myszke, juz dzis kupilam i zaraz zalaczam komputer, ale najpierw obiad, a pisze z tel. Tragedia z tel dlatego rzadko pisalsm , nadrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z telefonu też nie znoszę pisać :).Nigdy nie robiłam ciasta marchewkowego,więc przepisu niestety nie posiadam.Uwielbiam jazdę figurową na lodzie i przynajmniej 10 razy dziennie "gwałcę" replay na tym filmiku ;) http://www.youtube.com/watch?v=yA9ruHmCDgI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita anita anita hej
Anita wróciła i kłóci się że ma wykształcenie średnie bo są podstawowe średnie i wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komediaaa
Hej. Anitka juz calkiem zglupiala i nie wie co skonczyla :-D Chyba cos dzis wypila, bo znowu rozczytac nie idzie tak pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalINKAXX
Witam serdecznie wszystkich! Ale jaja wiece co dziś za dzień SINGLA ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołąbki robię mięsne :) ja akurat miele mięso , kupiłam dziś ładną szynkę i boczek i zmieliłam :) z ryżem w sosie pomodorowym, dawno się chyba tak nie objadłam hah a wiecie ile ich narobiłam , cały największy gar :) :) pewnie zamrożę jak jutro nie zejdą :) ciasta marchewkowego też nigdy nie robiłam, więc nie pomogę :( anitka gubi się w swojej popularności :) życzę jej dużo szczęśliwych chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzień singla ? tak od razu po zakochanych ? haha żeby nikomu przykro nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalINKAXX
Jooana ale zrobiłaś smaka też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalINKAXX
Chyba zrobię na weekend a jak nie to pizzę zrobię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam gołabki :) :) mogłabym tylko to danie jeść :) już długo się za nie zabierałam az w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×