Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Hehe wczoraj zakochani a dziś single :).Asia dziś piątek a Ty mięsko?Bo ja to tam nie zwracam uwagi na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi zwracam , ale nie do przesady, akurat za mną już chodziły i nie mogłam się już oprzeć :) Mąż bardziej , ale jak ja robię obiady to w sumie nie ma wyjścia , no chyba ze woli chodzić głodny :) Właśnie zamówiłam sobie drugą farbą tą samą kwasową w kolorze koniak , żeby pogłębić kolorek :) A jestem ciekawa czy wszędzie były te wyprzedaże w lidlu , czy tylko u boony , coś ostatnio nas zaniedbuje koleżanka :) ale jak facet w domu chory to trzeba przy nim chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalINKAXX
U mnie nie był może dopiero będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam dziś w Lidlu i nie widziałam żadnych ciuchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he jaka tam gorąca dyskusja :) a ja dziś wychodzę z kumpelą na miasto :) mam wychodne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to się dziś pobawisz Asiu :) Ja dziś wieczorek spędzam w domu, jutro na weekend do rodzinki jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mimi :) tak na 3 godz, chyba nie na balety :) nie wiem kumpele wyciągają mnie z domu :) to bedziesz mieć trochę wolnego od kuchni :) ja też czasem sie ciesze jak gdzieś jade i nie musze tego obiadu wstawiać :) rzadko bo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od gotowania wolne :) ja jak wychodzę to najczęściej na 2-3 godziny ale zazwyczaj okazuje się że jestem w domu duuuużo później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego wieczorku Asiu-ja również idę potańczyć :).Boona tu się nie pokazuje a tam wypisuje...Trudno.Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
Cześć Dziewczyny, Jestem padnięta strasznie, najpierw praca, potem generalne porządki w domu, a teraz poprawiam paznokcie na jutro. Niestety nie pośpię przy weekendzie - uczelnia. Zachciało się jeszcze studiować :) to mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo kobity:-) jak tam pi wczorajszym imprezowaniu? My jedziemy do pl na urlop:-):-) jeszcze wizyta w szpitalu moj maz skrecil staw skokowy w pracy, wychodzil z lotniska li jakos tak niefortunnie pobiegl do auta ze skrecil ta oostke jakos... Ah... Wczoraj wieczorem uparl sie ze nie pojedzie ale przez noc napuchla strssznie ze sie wystraszylismy i na pogotowie, i pierwsze co tu podaja lek na wszystko- paracetamol, lek najbardziej uniwersalny i cos jeszcze. Cale szczescie ze nie zlamanie, i tak z taka noga jedzie ten moj gamon kaleki:-) Takze jak zwykle jakies niespodzianki na koniec albo na piczatek, oby teraz bylo lepiej bo my mamy szczescie do pecha:-) Ostatnio jak wracalismy to poszla nam miska olejowa w aucie w dzien wyjazdu, w niedziele... Ale mam nadzieje ze juz bedzie bez niespodzianek, oby.. Dziewczyny zycze wam udanego weekendu. Jak bede miala chwile to sie odezwe:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka :) Lala-również udanego weekendu życzę :).Wytańczyłam się za wszystkie czasy z T. i spotkałam starą kumpelę(też odwiedza rodzinę w Polsce bo mieszka we Francji)i przeżyłam szok lekki.Była z facetem 19 lat,on później zaczął rozrabiać,więc się rozstali a ona wyjechała do siostry do Francji.Niecały rok minął a ta mi wczoraj męża przedstawia :D.Tak cichutko i w tajemnicy-nikt nie wiedział.Do tej pory w szoku jestem bo nawet nie mówiła mi nic za bardzo o facecie a tu mąż nagle :).T.dziś pojechał do Rodziców a ja mam "dzień trolla".Dresy na pupę i sprzątanko oraz domowe spa i odpoczynek.Miłego dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) też potańcowałam , było super :) mieliśmy takie małe spotkanie klasowe 12 lat się nie wiedziałyśmy :) w post tańczyć :) :) ale co tam - spotkanie :) lalalove przyjemnego lotu do PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza :(.Piszcie tam,gdzie Wam lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobitki;) fajnie ze się dobrze bawilyscie, my nie samolotem a autem jedziemy ja w życiu nie lecislam i chyba nigdy się nie odważę hehe. Ja zaraz w domku w zasadzie jeszcze 2 godzinki i będę w domku jestem przeszczesliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxaracxek
hah i jedna prostaczka coś wytyka kobiecie !!!! poczytaj sobie swoje wpisy durna pało !!!!!!!!! kużwa co za ludzie rodzą takie stwory ! cyśka no jo weekend !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu ups
Ty sxaracxek z główką wszystko ok? Wszystkie klepki na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxaracxek
a ty przyćpałaś ? bo jakoś u ciebie dachówki nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrzemnęłam :) * mam nadzieję , że tym błędem nie zrujnowałam czyjegoś życia :) :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic nie piszę to mówię dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teqi - bo joanna jest aktualnie bardzo zajęta. Ale myślę że jeszcze dzisiaj może zdąży tutaj zajrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teqi - wiesz czemu joanna dzisiaj wieczorem nie pisała? wejdź na topik anitki na tą stronę: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5428445&start=21090 zacznij od wpisów od godziny 23:39 gdzie asieńka została zdemaskowana, że ona i szaraczek055 to jedno, a potem cofnij się kilka stron wstecz i przekonaj się jaka ta wasza koleżaneczka jest prymitywna, prosta, chamska, złośliwa i na co ją stać. Bez komentarza! Prostaczka bez krzty honoru, matka 3 dzieci - mam nadzieję, że jej mąż kopnie ją w dupę szybciej niż zdąży się ona w jego stronę obejrzeć! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem zobaczcie co kieruje waszą koleżaneczką, że jest taka chamska: http://f.kafeteria.pl/temat_s.php?id_p=5499171 Tak wygląda ta jej "prawdziwa miłość" i stąd bierze się ta jej agresja. Pomóżcie jej, bo to jest jej potrzebne zamiast ciągłego napieprzania o gotowaniu i farbach do włosów. joanna709 - jeżeli zgłosisz te posty do usunięcia, to powklejam zrzuty z ekranu. zdążyłam wszystko pokopiować jako JPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibijest zuoo
ha ha joanna0709 została zdemaskowana!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - uprzedzam, że porobiłam zrzuty do .jpg wszystkich ostatnich stron z tymi postami, więc ewentualne zgłaszanie do usunięcia nic ci nie da dopóki wszystkie twoje koleżanki tego nie przeczytają będę to wklejała wciąż od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe życie Joanny :D
06.02.2013] 00:41 [zgłoś do usunięcia]szaraczek055 Mam 3 dzievi, nie pracuje ,maz w prqcy, nie uklada sie nam wcale, popija, nie mam hobby, nie czasu, starsi ida do szkoly mlodszy zostajec w domu i tak czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja--wściekłaś się z tej nienawiści!! Kobieto wyluzuj i więcej dystansu miej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ci nie da dopóki wszystkie twoje koleżanki tego nie przeczytają będę to wklejała wciąż od nowa.--jak Ty się zachowujesz? Co Ty sobie wyobrażasz jesteś tutaj jakąś wyrocznią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×