Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość ale dowaliła na koniec
nieźle,nieźle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję nie pisać na pomarańczkach :) bo zauważyłam , że już pojawiają się komentarze, więc obiecuję nie pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisala co chciala, doczytalam do polowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gęgać jak ośle pały potrafią lecz gasić światła to już nie ma nikomu :P -----------PSTRYK--------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bona dane podawalysmy tylko raz, w grudniu i byly od raazu skasowane, wiec nikt nir zna naszych danych, procz jednej, ktora nie raz pisala tu nasze inicjaly. Boona mozesz wierzyc, nie musisz, ale takiegi swinstwa nie zrobilabym. Nigdy nikt przez tyle czasu nie wyjawil naszych danych, a tu nagle jedna sie znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mam nadzieję,że się uspokoi nareszcie.Hura!Zawsze chciałam być czyimś przydupasem a raczej z racji tego,że jestem kobietą to hm..przydupasicą :D.Wybaczcie ale ja już mam "śmiechawę" z tego U mnie biało strasznie,śnieg ciągle pada i mam serdecznie dosyć zimy już w tym roku.Myślę,że nie tylko ja :). Jeśli chodzi o buty ja zimą chodzę w trekkingowych,kiedyś wklejałam ich fotkę już na topiku Anity.Stawiam zawsze na wygodę,nie lubię szpilek chociaż czasami okazja czy jakieś służbowe spotkania tego wymagają.Jednak jest to dla mnie niczym jakaś kara.Ze względu na zdrowie też nie mogę ich zbytnio nosić,ponieważ miałam wypadek i nogi prawie pół roku dochodziły do siebie...Już wolę koturny ale najlepiej płaskie.Zresztą do jazdy na rowerze,chodzenia po górach,biegania z psem czy z dziećmi w pracy-szpile mi niepotrzebne ;). Zupę cebulową również robię z rosołu,tartego sera i dużej ilości cebuli.Kminku natomiast nie znoszę.Nienawidzę normalnie.Fuj. Mamo,Crazy-witajcie gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microsoft Me
Joanna0709, nadal możesz skorzystać z wersji próbnej Office. Pod koniec stycznia miała miejsce premiera Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych. To subskrypcyjna usługa online oferująca dostęp do programów pakietu Office 2013. Przewagą Office 365 Premium dla Użytkowników Dompowych jest możliwość korzystania z usług na dowolnym urządzeniu (po zalogowaniu się do konta Microsoft).Oznacza to, że będziesz miała dostęp do dokumentów i aplikacji z każdego, a plików nie będziesz musiała zapisywać na lokalnym urządzeniu, ponieważ są przechowywane w chmurze. Możesz wypróbować najnowszą wersje Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych bez potrzeby instalacji. 30 -dniowy, darmowy dostęp do programów poprzez Internet znajdziesz tu: http://office.microsoft.com/pl-pl/ www.facebook.com/Microsoft.Me.Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :) ale tu się porobiło-temat do tego umiera, każda woli pisać u Anity choć już tyle razy mówione było że to ostatni raz:) jakby Anita chciała pisała by tu, ale ktoś tam musi nabijac posty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie :) :) :) na obiad nie wiem jeszcze co zrobię, zaraz idę do sklepu i wtedy może mi coś do głowy wpadnie :) :) i wiecie co dziś zrobiłam byłam i złożyłam :) i się z tym dobrze czuję :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) joanna odebralas poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu-trzymaj się :) Ja nie mam pomysłu na obiad.Dziś T.przychodzi do mnie i myślałam,że zrobię albo pikantne muffinki z serem żółtym i szynką albo najlepiej zupę cebulową w chlebku,bo mam jęzor na nią do podłogi :).Już dawno nie jadłam a uwielbiam tą zupę.Mniam.Wracając z pracy mam po drodze piekarnię i tam sprzedają takie pyszne chlebki do żup(np.żurku).Chyba wstąpię.Zostało mi równiez 1 opakowanie gotowych babeczek z kokosem z Gellwe to pam,pam i upiekę dla T.na deser bo to straszny łasuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sie to czyta o tym T. :D o ex odpuscil definitywie czy dalej meczy? ja dzis kupilam fajne wino i bede robic te moje niesmiertelne tortellini ze szpinakiem :) i sie zapisalam do "Metamorfozy bez skalpela"- taka akcja jest u nas, w poniedzialek casting hehe, kobita jedna mnie namowila- to jakby konkurs, a robia wszystko lacznie z dentysta, makijazem pernamentnym, paznokciami, dieta, szkoleniami. Nie jest duzo chetnych, z 30 osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno jesli mysle ze to co napisalas to to o czym wczesniej wspomnialas, to gratuluje decyzji:) Ja dzisiaj bede miala pelna chate, dzieci i wnuczeta przyjezdzaja w odwiedziny, wiec bedzie sie dzialo, jestem w trakcie pieczenia ciast wiec tak czasowo bede odpisywac i podczytywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu dzisiaj złożyłaś wniosek? Już wczoraj na fejsbuku podałas informacje, że masz już złożony i że uciekasz niedługo z Torunia. Znowu kłamiesz. Nie jestem taką jakąś sobie, Joasiu wybacz ale podałaś tyle informacji o sobie, które do dzisiaj nie są usunięte, że naprawdę jestem pewna, że Ciebie i bonę jest w stanie odnaleźć każdy kto znajdzie odpowiednią stronę topiku anity i ma jakieś 15 minut wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto!!!!
a co mi po tej wiedzy ze bona to marta a joanna to joanna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze przeczytalas moja wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteśmy w kręgu zainteresowań :) ale tylko jednej osoby :) wstawiłam zupkę ogórkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ucviekam robic obiad, bede pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ama3dzieci
Witam.Ja niedawno wrocilam ze szkoly i wlasnie robie na szybko ryż z sosem.mało co dzis nie skasowalam kolesiowi auta,ale mialam stracha,,,ojjj.ide podelektowac sie cisza bo za godz.bedzie gorzej niz na targu.Teqi fajnie sie Ciebie czyta.Joanna tak trzymaj i nie daj sie prowokowac-nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były odpuścił już na dobre ale może dlatego,że już jakiś czas temu zrobiłam konkretny ciach,nie chodzę do miejsc gdzie mogłabym go spotkać i tak dalej.Maila służbowego również posiadam na chwilę obecną innego,więc ex nie ma możliwości kontaktu a nie ma odwagi,żeby zrobić mi "wjazd na chatę" :).On zawsze tylko tak marudził a nigdy nie robił hehe.Ja jednak zrobię tą zupę cebulową. Tak sobie myślę,że trzeba być naprawdę hmmm "dziwnym",żeby poznać czyjeś imię i się tym wszędzie podniecać.Ja też mogę podać swoje-nie mam z tym najmniejszego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 całuję rączki 😘)) całuje raczki powabnym,ładnym,uroczym miłym i sympatycznym damom.Mam prośbę do was.Czy któraś z was wymieniała marke wina zaczynając sie na kar.............Moja ośla pała jest tak sklerotyzowana,ze nie potrafię sobie przypomnieć a chcę tego eliksiru młodości :p zakosztować.Miłego dnia dla dam i nie damy:P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu jak robisz tę ogórkową po domowemu a nie przepisami z netu powiedz mi krok po kroczku abym też mógł się delektować wspaniałym aromatem i smakiem. Kocico nie czytałem dość długo jak tam Twój ukochany się chowa.Czy lekarz daje mu radę aby wcześniej zaczął z seksem.Przecież tylko na zdrowie nie tylko jemu będzie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×