Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Kazdy swoje wie, wiec jesli Pani taka uprzejma to bardzo prosze o czestsze zabieranie glosu, z powodu nudy jaka panuje na kafeterii. Dziekuje za uwage i zycze przyjemnej nocy, ja wlasnie udaje sie na spoczynek z mezem. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwantaramenaaa
Szannowna Pani Joanno - faktycznie Pani topik zrobił się nudny jak flaki z olejem, bo jakby nie patrzeć ile można czytać o garach i gotowaniu? To tak jakby się czytało książkę kucharską. Czasami się przydaje, aczolwiek mało interesująca to lektura. Co do spoczynku z mężem wydaje mi się on mało prawdopodobny jako iż na Pani profilu na fejsbuku nadal istnieje informacja o zakończeniu Pani związku z mężem. Zresztą ogólnie wszystko o czym Pani pisze, za wyjątkiem żarcia i dzieci wydaje mi się w Pani wydaniu mało prawdopodobne. Również Panią pozdrawiam i podobnie jak Pani udaję się na spoczynek z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki prysznic i do lozka. A jak synus Adas sie czuje? Juz wszystko dobrze? Kazdy ma swoje 5 min wiec blyszcz. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Teqi taniec super, jak oni szybko wykonuja te ewolucje rozne. Wierze,ze w koncu tak zatanczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Taniec robi wrazenie, jak bylam mlodsza chodzilam 3 lata na tance, maly teraz tez tanczy, ale stracil zapal... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Znów biało za oknem a ja chodzę poddenerwowana,ponieważ wkurza mnie już ten remont za ścianą.Cały tydzień od rana do wieczora stukają,wiercą,tłuką się.W sobotę też,czasami nawet w niedziele.Dziś mam wolny dzień to znów o 6 pobudka bo wszystko u mnie w domu chodzi...Mam dość zimna,szarych dni.Chcę wiosny!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihahahah
gwantaramenaaa - to ze wyznacznikiem Twojego zycia jest FB to nie znaczy ze każdy tak ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joanna :) Ja dziś też firanki poprałam,powiesiłam.Umyłam okna i byłam na mieście po nowe obrusy bo już miałam stare.Zrobiłam też porządki z kosmetykami w łazience,powywalałam trochę rzeczy z szafy :).Pomału do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :-) porzadki robie rutynowo, jakos niespecjalnie na swieta ale wtedy kiedy chce i najwazniejsze, mam ochote ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwantaramenaaa
Pani Joanno - ODPOWIEDŹ na Pani wpis z wczoraj z godziny 23:54: Adaś czuje się mam nadzieję równie dobrze jak Krzysiu, Kacperek i Nikoś. Przypominam Pani Joanno, że to Pani pierwsza była nieuprzejma. Pozdrawiam i życzę szczęścia na nowej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze jaka kultura kłotni..... Czesc dziewczyny u mnie zero porzadkow i gotowania, strajk generalny, caly dzien gram w pasjasa i mam wyj....ne na wszystko, mlody u taty, M sie szkoli, a ja nic nie robie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) przywołałam Panią myślami :) ale mam zdolności :) kochane laseczki co dziś na wieczór przygotowałyście ? hah ja mam 2 piwka smakowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona możesz mi napisać czy wczoraj byłam nie uprzejma dla tej Pani w pomarańczowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam pobieznie-zreszta nawet nie wiem co bys pisala to i tak obroci kota ogonem wiec lepiej nie dyskutowac, olej to asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona mówiłam , że już nie będę odpowiadać na zaczepki :) pozdrawiam gorąco !! i ponawiam prośbę na mazurka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepisu na mazurka nie posiadam, niestety:-( a ja w ogole mam od wczoraj jakby obuchem w leb dostalam, przestrzep u kociaka czesciowo sie nie udal:-| a tescia czeka jeszcze tygodniowa jak nie wielomiesieczna rekonwalestencja.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka nawet nie wiem co ci napisać, bo żadne słowa pocieszenia się nie sprawdzą :( przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam się dziś z kumpelą nasze dzieci chodzą razem do jednej klasy i mamy w tym samym wieku jeszcze najmłodsze 2 latki :) często się martwiła , że jej synek prawie nic nie mówi,późno zaczął chodzić i mały ma z nim wzrokowy kontakt. Mój najstarszy też późno zaczynał ponieważ jak się urodził miał wzmożone napięcie mięśniowe i jeździłam z nim na rehabilitację , ale wszystko wróciło do normy :) lekarze mówili, że chłopcy mają prawo wolniej się rozwijać do 3 roku życia i faktycznie u nasz tak było. Długo leżeliśmy w szpitalu , żółtaczka nie chciała zejść, naświetlania nic nie dawały , potem przenieśli nas do innego szpitala pamiętam i miał mieć nawet przetaczaną krew , zrobili też badanie na grupę krwi [ma moją] :) ale wszystko dobrze się skończyło. Wracając do znajomej podejrzewają u jej synka Autyzm :( :( na razie jest obserwacja, bo diagnoza ponoć może być dopiero postawiona jak skończy 3 latka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) moj maly zaczal mowic jak skonczyl 4 lata, ja jak 5 lat, a z nim tez bylo ciezko nawiazac kontakt wzrokowy bo "on nie ma czasu", oczka rozbiegane dzisiaj bylas swiadkiem strasznego wypadku, napisalam o tym na topiku anity.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) matko mam nadzieję, że wyjdą z tego bez szwanku :) Ta znajoma jeździ teraz po różnych specjalistach i każdy mówi obserwować , podejrzenie autyzmu :( co ona czuje to nawet nie można sobie wyobrazić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasach studenckich brałam udział w wypadku w którym zginęła moja koleżanka. Prowadził jej kolega. Eh . . . Autyzm , przykre. . . Mój syn ma mukowiscydozę, ludzie w Polsce żyją z tym statystycznie do 40 roku życia przy bardzo dobrym sposobie leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×