Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

dzisiaj asia wystąpi jako asia i będzie pisać że to nie ona wczoraj się tak pięknie zaprezentowała:D a dzisiaj wieczorem znajdzie się kolejna nowa żałosna osóbka która będzie jej bronić, na dodatek tak zachwycona jej stylem bycia i osobowością, że będzie powielać tu na forum jej poglądy, jej słownictwo i jej konkretne błędy w tych samych wyrazach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) załóż sobie idiotko swoj topik i tam reprezentuj swój poziom :) :) tylko ty potrafisz się tak zachowywać i uważam, że to właśnie ty pisałaś sama ze sobą :) nie masz jak się już bawić, bo nie chce reagować na twoje wywody, to zaczerniłaś sobie swój kolejny nick :) gratulacje topiku nie rozwalisz jak to robisz z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna " uważam, że to właśnie ty pisałaś sama ze sobą " no wlasnie ... uwazasz ... otworz ten link koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno Asia-tu na forum jeden z najbardziej popularnych topików to topik kobiet które czekają na usunięcie macicy. bardzo się boją i często z tego powodu rozpaczają. uświadom je tępolu czym jest dla faceta laska bez macicy. a potem wejdz na topiki staraczkowe i zabłysnij wiedzą-napisz dziewczynom, że te co podchodziły do in vitro to laski bez macicy, napisz im że do in vitro macica im jest niepotrzebna-że te wszystkie cierpiące na endometrioze albo mające 1 czy 2 rożne macice to zwyczajne symulantki którym nie chce się urodzić dziecka. pojechałas wczoraj aśka po bandzie-zaprezentowałaś się w całej okazałości:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan anitki - nie pisz w tym samym czasie co ja bo zaraz będzie że ja to ty a ty to ja i że jesteś moim kolejnym wcieleniem:P aśka- bez komentarza. ty naprawdę wierzysz w to co piszesz czy tylko grasz takiego przygłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mnie w to nie wrobisz :) :) :) pisz dalej sama ze sobą :) ja mam tylko jedne ip i jeden nick :) weź już się ode mnie odsuń, znajdź sobie jakieś kółko zainteresowań na pewno dobrze Ci to zrobi :) serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asia :) mi cos sie ostatnio przejadlo kaffe chyba, odswiezylam starego niezawdnego pasjansa i gram sobie w wolnej chwili, ale zagladam tu od czasu do czasu :) pewnie za tydzien mi przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah też lubie pasjansa :) szczerze mi też , ale zaglądam :) pisze z telefonu bo mój jeszcze nie naprawił mojego kompa :) chyba walnął kabel do końca gdzieś w środku musi być przecięty , jak dzieciaki brali laptop to zwyczajnie kabel przycinali np fotelem i tak się odgniótł.U nas dzieciaki mają teraz rekolekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona - podrzuć Aśce:P ja rozumiem,że to jej topik, że to Wasza koleżanka i solidarność topikowa każe Wam ją bronić i pisać że Wam jej głupota i sposób pisania nie przeszkadza. ale na litość boską-przecież Wasza akceptacja takiego zachowania stawia Was na równi z nią i jej chamstwem! nie wierze że to wam odpowiada-po prostu nie wypada wam tu pisać nic innego. jak można coś takiego akceptować? ja jestem tu obca i mój nick stworzony jest celowo do takiego pisania, ale osoba która wręcz podaje tu swoje dane żeby się tak zachowywała? masakra!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote bylam na imieninach tesciowej, moj maly pobil rekord w pojsciu spac- o 23, normalnie o 20.30 mam go juz z "glowy". Tak sie strasznie objadlam z moim ze wczoraj nawet nie gotowalam. Tesciowa zrobila taka rolade -najpierw robi sie ciasto z jajek, maki i majonezy, podpieka w piekarniku na papierze do pieczenia, potem uklada sie ma to filet z kurczaka i pieczarki usmazone i zawija, i znowu piecze. Do tego sos czosnkowy i bagietki z maslem i pietruszka, pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taka-sobie-ja- skoro Cie to tak bardzo razi to po co czytasz i piszesz? My nie jestesmy malutkimi dziecmi ktore trzeba prowadzic za raczke i mowic -to jest be a to cacy, a wydakje mi sie ze Ty masz tu taka misje, tylko po jaka cholere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta- poklocicie sie, przejdzie wam, ja wroce jak skoncze gotowac obiad, a teraz mozecie sie powyzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona muszę spróbować tej rolady :) brat w końcu chrzci swoją córeczkę i ie wiem co upić małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze raz i nie będę się powtarzać robisz dziewczyno takie prowokacje , że głowa mała i potem kolejny raz usiłujesz dziewczyny tu do mnie zniechęcić :) chociaż by po tym można sądzić jak bardzo zalazłam ci za skórę :) :) :) dlaczego próbujesz mnie podrobić , stworzyć nick niby mój :) popierniczyć jakieś głupoty i potem wypytujesz boone , że po co ze mną piszą ? wtedy też tak było :) prawda? to jest już chore !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, to chyba za duzo na taka lyzeczke.... nie wiem, nie orientuje sie zbytnio w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mówi , że lepiej im dać kase, ale ja uważam , że kasa to nie prezent :) jeszcze przed świętami muszę wybrać się z synem do sklepu z dewocjonaliami , muszę kupić; szatkę , świecę i medalik, garnitur , buty :) i pewnie jeszcze coś , ale nie pamiętam :) zostało już tak mało czasu do maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, zdazysz :) ja uciekam, bede pozniej, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka jesteś głupsza niż ustawa przewiduje. masz rację-raz już to przerabiałyśmy, a potem wyszło szydło z worka. wiec co ty bredzisz paranoiczko. boona-czemu ją czytam i do niej piszę? bo bawi mnie jej głupota i to jak się za każdym razem pogrąża w taki sam głupi sposób:D ja wam nie każę z nią nie pisać-jeżeli wam to odpowiada to tak jak piszesz-jesteście dorosłe, możecie robić co uważacie za stosowne. to nie o mnie świadczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiadczy swiadczy, bo jednak ciagle tez piszesz ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska !
jestes alkoholiczka jak twoj stary ? nie wstydz sie malzenstwa czesto pociagaja razem wczoraj pewnie do tego urwal ci sie film dla tego nie pamietasz weronki, rzucalas sie i kopiowalas jakbyc miala delirium tremens. szkoda tych dzieci, musza patrzec na matke znerwicowana walaca w klawiature, klocaca sie z bytami wirtualnymi ... powinni jak to dziecko 6 letnie zadzwonic na policje, bo tak samo jak ta matka pijaczka zaniedbujesz je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja nigdy jeszcze sama placków nie robiłam :) chociaż jadłam u mamy :) wczoraj zrobiłam roladki schabowe ze szpinakiem w sosie serowym :) żałuję że nie zrobiłam więcej bo dziś nawet lepiej smakują niż wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×