Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Ja bym pozwoliła, myślę że dla np. Dziadków czy chrzestnych to fajna pamiątka, ja takie wypisane przez mojego chrześniaka bym sobie zostawiła na pamiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanno mam pytanie
Na komuni planujesz podac alko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asce puszczaja nerwy
napewno bedzie miala , ale sie nie przyzna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbbo
To by byla podwojna hipokryzja aska Po pierrwsze jestes katoliczka, na komuni powinno byc zero alkoholu! Po drugie masz meza alkoholika,wiec pozwalac mu pic na uroczystosci syna byloby straszne Mam nadzieje ze nie postawisz ANI JEDNEJ butelki na stole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że możesz wypić. Wręcz nie wypada nie wypić na takiej uroczystości jak I Komunia Święta własnego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi to ty napisalas ze na komunii hahaha Kochana rzucic ci czyms to od razu od ciebie sie odbija hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka cieszę się, że cię to bawi i że masz doskonały humor pomimo faktu, że każda z twoich koleżanek, która ma za grosz poczucia własnej wartości wycofała się rakiem z twojego pożal się boże topiku i ma cię w głębokim poważaniu. taki śmiech przez łzy jak ten w twoim wydaniu jest bardziej niż żałosny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyoploj
21:24 [zgłoś do usunięcia] anitka_21 :) not eksnie za bona sama ot napsialam a o innycyh ktor e stad odeslzy sie nie wypoiwiadam nawet bo skzod amoich slow na nie szczeoglnie na joanne to po ropsoptu bez komentarza Czasami trzeba jako dobro oceniać mniejsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty taka sobie ja musisz sie tak bardzo ponizac zeby tu napisac, wspolczuje ze mialas takie doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie poniżam. Ja się dobrze bawię. Za to zupełnie nie rozumiem co ty do mnie piszesz?:D JAKICH doświadczeń mi współczujesz? Znowu piszesz do mnie z promilami we łbie?Czy może na haju po prochach uspokajających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytukacaaa
Joanna0709 czytam i nie wierze,powiedz,naparwde chcesz podac na stol alkohol na uroczystosci pierwszej komuni swietej????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezkaree
Jak ma na imie taka sobie ja? Znajde ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - czemu tak jest za każdym razem, że wszyscy się na ciebie wypięli, wszyscy po tobie jadą jak po burej @*&^ a jak tylko ja coś do ciebie napiszę to momentalnie w ten sam dzień zjawia się nagle kilka pomarańczek, które ciebie bronią? Dlaczego tylko przede mną:D Oj Asia, Asia czy ty serio uważasz, że ktoś jest tak głupi, że nie wykapuje, że znowu się narąbałaś i zaczynasz pisać sama ze sobą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz jakas psychoze na moim punkcie to sie leczy. Tylko ty rozpowszechniarz jesli wiesz co to znaczy, moje dane. Ja sie tak nie kompromituje. Ale w koncu ktos zajal sie twoim zarozumialstwem i odplaca sie pieknym za nadobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj - czekam na link do mojego profilu na FB, z moim nazwiskiem:D I zdjęciami rysunków mojego dziecka takimi jak tu opisałaś:D Kasa czeka na ciebie - dos.raj mi i wklej tutaj moje dane:D i jeszcze na tym zarobisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko taka twoja zaleznosc. Jak juz ktos pisal rozmawialas z synem? Ja nie znizam sie do twojego poziomu obrazania czyjejs rodziny. Idz i pobaw sie z dzieckiem, odprezysz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Aśka - tak myślałam:D jesteś mega walnięta! I co uważasz, że takim tekstem okażesz swoją wyższość? No to lipa panienko - idź sobie jeszcze trochę łyknij a potem się zdrzemnij może jutro będziesz w lepszej formie i pogadamy na nieco wyższym poziomie! Poza tym ty się nie musisz już zniżać - ty już dawno osiągnęłaś dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka szkoda..,.,
taka sobie ja dziewczyno,ty sypiasz spokojnie???? Po przeczytaniu tego co nabazgralaś,to zobaczylam takiego małego ratlerka na krótkiej smyczy,który chce się zerwać a nie może. Straszyć policją to sobie możesz,myślisz,że nie mają lepszego zajęcia niż zjmowaniem się tym co ty?Nie chcę cię obrażać,ale mimo mojego wieku,cisną mi się przeklaństwa na usta.Niech to zostanie jednak w mojej glowie. Aha,pamiętaj,że pisząc na kompie zostawiasz ślad,zawsze,i tym sposobem dajesz możliwość na odnalezienie ciebie.Właśnie takim sposobem są odnajdywani np.pedofile...i nie tylko... Te swoje 200zł przeznacz lepiej na dziecko,może kup kolorowe kredki aby nie rysowało tylko czarnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka i nawzajem - pamiętaj o tym, że zostawiasz w sieci ślady. Wiesz co grozi ci za to, że rozpowszechniasz w sieci w sposób nieuzasadniony teksty pedofilskie? Nieudaczniczko życiowa - wklej te linki do rzekomych rysunków mojego dziecka, niech wszyscy je zobaczą i sami ocenią. Doskonale wiesz, że to niemożliwe, bo nie ma żadnego konta na FB ani żadnych rysunków. ZMyślasz na potęgę! Więc racz otwierać swoją jadaczkę wyłącznie do żarcia albo chlania ewentualnie, a nie do kłapania nią bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak Aśka wklejamy inne dane linki do danych które sama podałaś i które umożliwiają identyfikację? Nie będziesz mnie oczerniała! I nie zgłaszaj postów do usunięcia, bo i tak porobiłam screeny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia piekne zaproszenia , ja mam też podobne, robione na ślub:) oryginalne takie, bardzo lubie :) Teqi tak czytam co Ci sie przydarzyło i strasznie wsółczuje :( mam nadzieje, że usmiechnie się w koncu szczęście do Ciebie... Może za szybko zaryzykowałaś nowy związek ... bardzo Ci kibicowałam mimo iż może tego nie pisałam :) Ja sama po sobie wiem, że warto czekać , a w końcu los daje nam to co najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez sie lecz i zajmij sie soba i swoja rodzina psychopatko ... Jestes takim detektywem to sobie znajdz ta osobe co z nia piszesz i zostaw mnie w spokoju idiotko. Zaloz sobie temat jak nie zwariowac na forum. Malzenstwo ci sie nie uklada ze tu sie wyzywasz ? W odroznieniu do ciebie nie mam potrzeby obrazania czyis rodzin mutantko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×