Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość weronka to joannaaaaaabbb
Takasobieja - to pordzewiale tico to dla dzieci do zabawy zostawili.no co ty,asia,pani na wlosciach ktora na wszystko stac i zaraz bedzie miec remont mieszkania,na pewno ma superasna bryke w garazu,albo i dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie - jedna pomarańczka poszła spać i cała reszta razem z nią:P Jaki tutaj Asiu posłuch wśród twoich obrończyń panuje:P A zatem dobrej nocy. Chyba, że to tylko przykrywka i raz pojawisz się ty jako ty czyli joanna0709:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - dobra rada - zmień hasło do swojego profilu tutaj na kafe, bo jest bardzo przewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Ja cie odnalazlam na fb z innego topiku. Poczytajcie jej posty to sie w glowie nnie miesci a napewno znajdziecie jej fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie mam ochoty szukac takiej sobie a Ty sie lecz kobieta i do kościoła idź lezeć krzyżem skoro masz fantazję z małymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Dlaczego usunelas to istatnie zdjevie rysunku dostalas ochrzan od jakiejs Kasi kto to jest ze teraz usunelas a te wczesniejsze sa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie poszłaś... będę powtarzać z uporem maniaka - bez linka jesteś mało wiarygodna panienko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Orkiesrto poszukaj sobie a zobaczysz dramat. Powaznie to jest nienormalne, ja dzieci nie mam i nie chce miec. Nie czuje w sobie maciezynstwa i moj partner tez nie . Ale na czyjas krzywde jestem wyczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Ale ty tez nie podalas nam linka do tej kuchni i,auta. Czekamy nadnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie nasrane - nie pisz, że nie masz dzieci, bo los bywa przewrotny i okrutny, a potem będziesz pisała, że to przeze mnie coś się im stało, bo życzyłam im śmierci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
A ty masz dzievko i siedzisz caly dzien na kaffellle to widac skad to dziecko ma taka wyobraznie . Z nocnych bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka idź juz spać, już kilka razy pod różnymi nickami bredziłas cos o rysunkach synka takiej sobie. Ty masz rzeczywiście chory umysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddddeerrty
podajcie inicjaly meza aski ona ma go w znajomych na fb czy jak? maja inne nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz, że nie chcesz dzieci? obyś sobie tego nie wyprosiła u Góry - zagorzała katoliczko! macie nasrane - a niby komu mam tego linka podać? Tobie? Ja się od ciebie od tygodni nie mogę doprosić abyś wkleiła COKOLWIEK na potwierdzenie twoich słów, a myślisz, że ja ci będę cokolwiek udowadniać? A jaki Asi mężuś zadowolony z siebie tam siedzi!:D To nic, że nogi prawie pod brodą. Hmmm Ósmy cud świata - kto jest tym cudem - mąż czy fura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Nie mam i nie chce miec i zdania nie zmienie. Wiem ze nie mam pociagu do maciezynstwa i nie vhcialabym im nigdy krzywdy zrobic bo do tego zeby miev dzieci trzeba miec w sobie milosc do dzieci ja poprostu nie mam. Jestem w 100% zabezpieczona wie nie asz sie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adddddeerrty - nie podam Ci ale podpowiem - poszukaj na topikach o wróżkach - sama podała tam jego i swoje imię i ich daty urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie nasrane - no skoro ich nie chcesz mieć - życzę ci aby tak się stało jak sobie życzysz i abyś ich nie miała:P Skopiuj sobie ten post - będziesz miała dowód, że życzę znowu komuś śmierci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddddeerrty
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pociągu do macierzyństwa i tacierzyństwa to chyba oboje nie macie co zresztą widać:P I nie siedzę tu po całych dniach - zobacz z jakich godzin są moje posty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddddeerrty
kurde, a gdzie sa te topiki o wrozkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Tobie bog nie vhcial dac, wiedzial dlaczego. Niektorzy ich poprostu nie powiinni miec. Te teoje zdjecia z prawie nagim vjlopcem w wannie sa bardzo gorszace. Wstydzilabys sie i ludzie ci pisza a ty nic. Jedna ci opis walnela : nie wklejaj tu takich zdjec bo wiecej sie nie dobaczymy. I vo spotykacie sie jeszvze czy juz kolezanka sie nie przyznaje do viebie. Tak jak pisalam przychodzisx robisz taki sam syf ja w domu inaczej nie umiesz sie odnslezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddddeerrty
widze w jej znajomych dwie osoby o takim imieniu, ale zadna to nie jej maz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
O ja usunelas to tez w koncu. Boisz ze tu podam linki fo twoch zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka nie ma go w znajomych, inaczej już bym go dawno namierzyła. Profil jest niedawno założony... Pooglądaj go na zdjęciach w Aśki profilu, potem musisz trochę pokombinować, ale znajdziesz. Sorrki, ale ja tutaj nie podaję danych, bo potem mnie Aśka faktycznie oskarży, a póki co nie ma na mnie nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
W dwie minuty znalazlas jakis sukces ja nie moge znalezc podaj mi ten topik. Popatrzymy wszysvy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddddeerrty
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie nasrane - nie boję się - wręcz proszę cię, błagam, zaklinam na wszystkie świętości - podaj tu moje dane i wklej link do mojego profilu na FB - nie wszyscy zobaczą jaka to ja jestem wyrodna matka. Co???? Nie potrafisz tego zrobić???? Ty nie potrafisz????? Nie wierzę! No dawaj Aśka! Wklejaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa melina
O lurwa a ta jeszcze tu siedzi sspadaj stad taka sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddddeerrty
a jakie ma zdjecie profilowe? jest na nim twarz czy cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×